Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne isplati se nista uzimati posto ce za 10.5 meseci moci ceo 064/1234567 (kao i 065/066) broj da se prenese na Telenor/VIP
a bilo kojim uzimanjem telefona sa 'popustom' ostajete vezani za telekom :rupa: 24meseca :vomit:

Oh kako jedva cekam da se resim njihovih promocija, lazi i budjenja devojke i mene sms porukom koliki mi je racun za januar,
7 puta odjavljivanja da mi ne salju reklamne poruke od lutrije srbije tuborga rik-a... mogu da nastavim ali nije tema

STOP PROMOCIJAMA - do prvog januara :D
 
Poslednja izmena:
Mislite da neće biti produžavanja roka, kao što se dešavalo godinama sa ukidanjem monopola na fiksnu telefoniju?
 
Nove tarife za određena područja

16.02.2010

Novi mt:s promo paket uz tarifne profile za određena područja

Postpaid ponuda tarifnih profila obogaćena je sa još tri nove tarife - Reka Toplica, Reka Pčinja i Kosovsko-metohijska oblast.

Novi tarifni profili pokrivaju određena područja na teritoriji Republike Srbije i pružaju Vam mogućnost da razgovarate po izuzetno povoljnim uslovima dok se nalazite u zoni koju pokriva posebna tarifa. Tako, na primer, minut razgovora u mt:s mreži iznosi samo 0,90 dinara*, dok je minut poziva van mt:s mreže ka fiksnim i ka mobilnim brojevima u domaćem saobraćaju 3 dinara*.

Mesečna pretplata za tarifne profile Reka Toplica, Reka Pčinja i Kosovsko-metohijska oblast je 50 dinara (bez poreza), a pored povoljnijih cena razgovora, na raspolaganju su Vam i druge standardne i dodatne usluge iz mt:s ponude.

Ukoliko Vam je potreban i novi telefon, nudimo Vam mogućnost kupovine mt:s promo paketa sa telefonom Samsung E1120 po ceni od samo 1 dinar, sa PDV-om.

U promotivnom periodu od 16. februara, ovaj telefon Vam je dostupan uz nove tarifne prodile Reka Toplica, Reka Pčinja i Kosovsko-metohijska oblast, ali i uz ostale tarifne profile namenjene posebnim područjima - Reka Nišava, Pešterska visoravan i Vlasinsko jezero. Ugovor se potpisuje na 24 meseca, a u promociju se mogu uključiti i novi i postojeći mt:s korisnici. Promocija traje do 30. septembra ili dok traju zalihe telefona.

* Navedene cene prikazane su bez pripadajućih poreza i važe samo kada se nalazite u zoni koju pokriva izabrani tarifni profil.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/odredena-podrucja.html
 
Jel se meni cini ili mts samo u okviru mybel paketa nudi mb uracunate u mesecnu pretplatu? Kakva su iskustva sa ovim mybel paketom?
 
MyBel i 066postpaid imaju MB uracunate. Internet radi, nekada OK a nekada lose.

Iskustva sa MyBel su generalno iskustva sa MTSom, nista vise, nista manje :) Sam paket odgovara onima koji razgovaraju prevashodno u MTS mrezi. Za taj novac nema bolje.
 
Aha znaci, "besplatni" megabajti mogu i kod mt:s-a? ali samo u pojedinim paketima... da se ne "navadimo" :(
 
Do 1.januara bice podnosljiv MyBel, posle 1.jan kada krene MNP prenos brojeva niko nece ostati na mts-u pa ti dzaba minuti u mrezi :)
 
Poslednja izmena:
Nova dimenzija poslovanja i komunikacija u BiH

Rezultat saradnje kompanija m:tel i Hyper Trading Compani, zahvaljujući kojoj na tržište BiH stižu HTC windows mobile i android telefoni, svečano je predstavljen na pres konferenciji u Sarajevu.

HTC modeli telefona sjedinjuju 3G tehnologiju, Exchange sinhronizaciju, GPS pozicioniranje, digitalnu fotografiju, multimediju i još mnogo toga. Impresivno dizajnirani modeli predstavljaju pravu pokretnu kancelariju i podižu komunikaciju na potpuno novi nivo.

Ekskluzivnu m:tel ponudu čine četiri vrlo atraktivna HTC modela: Touch HD2, Touch Pro 2, Hero i Tatoo, kao i niz rješenja koja će omogućiti nesputanu komunikaciju i slobodu kretanja uz pristup kako poslovnim tako i multimedijalnim aplikacijama, bilo gdje i bilo kada.

Od ponedjeljka 22. februara 2010. godine, u m:tel ponudi možete pronaći četiri atraktivna HTC modela:
HTC Touch HD2, po cijeni već od 499 KM
HTC Touch Pro 2, po cijeni već od 299 KM
HTC Hero, po cijeni već od 149 KM
HTC Tattoo po cijeni već od 1 KM
Donoseći nove svjetske brendove na tržište BiH, m:tel još jednom potvrđuje status inovatora i tehnološkog lidera.


http://www.mtel.ba/preview_story/22...TC_telefona.html?s=7776pb6q1qgnp9af9lefk94pr6
 
Blago bosancima :) Ko da su bosanska, a ne srpska firma....bilo bi smeshno da nije tuzhno.........
 
Blago bosancima :) Ko da su bosanska, a ne srpska firma....bilo bi smeshno da nije tuzhno.........

I jedno i drugo je tacno. Registrovani su na geografskom podrucju koje se zove Bosna, a i stari i novi vlasnici su bili Srbi. Barem vecinski, valjda MTS ima i deo koji nije srpski... :p
 
U Crnoj Gori forsiraju Motorolu:

Motorola telefoni po povlašćenim cijenama
Podgorica, 10. februar 2010. – U susret danu zaljubljenih, kompanija m:tel pripremila je poseban paket.

M:tel paket za Vas i Vama dragu osobu sadrži m:tel 5 postpaid karticu, Motorolu W180, prepaid karticu sa 12 mjeseci međusobno besplatnih razgovora i sms komunikacije I još jedan model Motorola telefona iz atraktivne ponude, po posebnim uslovima.

U svim poslovnicama m:tel-a uz Motorolu W180 naći će se još pet modela Motorola telefona - W230, Z6, K3, U9, W8, kao i LGKU990 Viewty.

Svi korisnici koji sklope ugovor u mogućnosti su da po povlašćenim cijenama za dragu osobu odaberu i još jedan od telefona navedenih u ponudi. U zavisnosti od modela, cijene ponuđenih telefona, za postpaid korisnike, kreću se u rasponu od 9 do 79 eura, dok navedene modele korisnik uz prepaid karticu može kupti po cijeni od 19 -159 eura.

O ovoj i ostalim ponudama m:tel-a, svi korisnici se mogu detaljnije informisati besplatnim pozivom Korisničkog centra na broj 1600 ili posjetom web sajta: www.mtel.me.
 
LJUDI

Od kada moram da platim 10 dinara da bih pričao sa operaterom na MTS korisničkom servisu? Ne znam da li je to normalno "na zapadu", ali su ovde, za mene, lopuže najveće! Imam reklamaciju da prijavim na račun, em su me zeznuli, em ja da im platim da prijavim grešku. Ponašaju se kao da smo stoka!
 
Poslednja izmena:
Sto je najgore izgleda da se cekanje nije skratilo, tako da ti naplate za nista. Koliko si cekao na odgovor operatera?
 
20 minuta... Neću da komentarišem više ništa. Kad smo glupi neka nas tovare...
 
....ugovor... ističe mi u martu sledeće godine hvala Bogu...
 
Posle onog cirkusa koji su mi napravili, od mene su dobili BEL SMS, a bio je MIX 1000 proteklih godinu dana. Računi su mi sa 1500-2500 pali na 300 dinara. Ne zaslužuju ni tih 300, objektivno.
 
Da podsetim da je još malo gotova šansa da se iskoristi bonus kredit kod mts-a za one koje su koristli 500+ promociju i akciju sa CD-om Miligram. Bonus će u nedelju ili ponedeljak da prestane da važi.

Jeste da nije nešto ta 500+ promocija ali bolje nego ništa, kladim se da posle ovoga mts neće imati promociju do kraja leta. A možda se i poprave u odnosu na prošlu godinu.
 
MTS odavno ne nudi nista posebno dok konkurencija ne spava, vec naprotiv.

VIP i Telenor prepaid ponuda je daleko bolja uzevsi u obzir:

a)VIPove tarifne opcije
b)Telenorovu MIX ponudu na *111#
 
I što na Telenoru za sekund dobijam status paketa sa *311#, dok na MTS-u moram da klikćem nekoliko puta, da bi me na kraju u 5. koraku sačekao "Servis trenutno nije dostupan".

Ja njih potpuno razumem da im je malo šta kvalitetno od kadra ostalo, i da oni ne mogu sami da se izbore sa tekućim softverskim problemima sa kojima se susreću, ali o tome su trebali da vode računa na vreme. U pitanju je kompanija sa ogromnim profitom i kvalitetne ljude su sigurno itekako mogli da priušte.

Koliko mi je poznato, više ne mogu da prate konkurenciju sa novim paketima jer u svojoj billing aplikaciji ni ne mogu da ih implementiraju.
 
MTS odavno ne nudi nista posebno dok konkurencija ne spava, vec naprotiv.

VIP i Telenor prepaid ponuda je daleko bolja uzevsi u obzir:

a)VIPove tarifne opcije
b)Telenorovu MIX ponudu na *111#

Samo da ne zaboravimo da je na telenor Poruke razgovor skuplji za oko 5 dinara.
Da su poruke na vipu 4.35din a na TIPI mts-a 1.28din. Iako mts ne nudi promocije, u odnosu na vip korisnike kojima su vip opcije skupe, mts tarife dodju kao promocije, posebno za sms. Mts jedini nema uspostavu 5.9 din + porezi
Vip nudi opcije ali na 7 dana. Relativno je sta kome vise odgovara, tako da nije realno reci ko je bolji, nego pod ovim uslovima recimo ovaj a pod onim onaj.
 
Poslednja izmena:
I što na Telenoru za sekund dobijam status paketa sa *311#, dok na MTS-u moram da klikćem nekoliko puta, da bi me na kraju u 5. koraku sačekao "Servis trenutno nije dostupan".

+ to koriste za svoje reklame
nekada je bilo *789# i dobijes ODMAH sve potrebne informacije o preostalim minutima i trenutnom zaduzenju

sada *797# pa cekas pa 1 pa cekas pa 1 pa ako imas srece pojave se preostali besplatni minuti ciji presek stanja KASNI DO NEDELJU DANA => ne znas koliko ti je ostalo "besplatnih" minuta niti kada je presek radjen

Sada su na tu poziciju stavili dopunu prepaid kredita. ALO LJUDI MALO MOZGA, pa najcesce koristim pregled stanja, taman sam se nekako 'navikao' na ovaj nakaradni sistem i sad kad isto iskucam (misicna memorija :) ) odem na prepaid dopunu koju koristim jednom u 6 meseci.

I jos zadnjih mesec dana ne mogu da vidim koliko mi je megabajta ostalo a uvek ukradu 10%. Na iPhone brojacu pokaze 30MB oni mi naplate 30+3MB taman da mi skinu 150din za tih 3MB preko

Na Telenoru *311# i odmah stanje i besplatni minuti, ne kasni, radi odman posle 3. u mesecu a ne posle 15. kao na mts-u. Kad budu hteli do dodaju druge glupe opcije smestice ih valjda u *312# a *311# ostaviti da radi savrseno kao do sada.

Jedva cekam MNP da prebacim svoj broj negde gde cene postpaid korisnika koji je kod njih sada vec 8godina (a pre toga prepaid od kada su nastali)
 
Poslednja izmena:
Da su poruke na vipu 4.35din a na TIPI mts-a 1.28din. Iako mts ne nudi promocije, u odnosu na vip korisnike kojima su vip opcije skupe

Radi se o tome da VIP poklanja 1000SMSa na 7 dana ako uplatis 200din. Tih 200din se ne trosi vec stoji na stanju, to je poenta tih opcija. I to je standardna ponuda, nije promocija (mada sve je podlozno izmenama :) )

Mnogi ovo nisu znali. :wave:
 
Poslednja izmena:
Radi se o tome da VIP poklanja 1000SMSa na 7 dana ako uplatis 200din. Tih 200din se ne trosi vec stoji na stanju, to je poenta tih opcija. I to je standardna ponuda, nije promocija.

Mnogi ovo nisu znali. :wave:

Добро, али си ипак у обавези да уплаћујеш 800+ дин месечно, а многи се шлепају са 200 дин кредита. За те паре они на мтсу могу да пошаљу 156 порука (порука је 1.28 са порезом). Такви људи ако неког и позову причају јако кратко, па их не погађа превише висока цена разговора, а и јефтинији им је први минут (први минут: 13,18, сваки следећи 9,6).
Вип:
Први минут: 15,10, сваки следећи: 7,55.

Сматрам да свако ко троши преко 800 динара месечно треба одавно да пређе на постпаид.
 
Poslednja izmena:
Zevse i MP3MP3, u pravu ste. Ko trosi 200din mesecno i to na SMS onda mu opcije ne igraju.

Recimo za velike SMS potrosace, nista ne moze na trzistu da se meri sa ovom prepaid VIP tar.opcijom. Mozda samo MTSov postpaid BelSMS ali to je opet postpaid obaveza i to na raspalom MTSu :)

Bitno je samo naglasiti da je VIPprepaid upotrebljiva stvar na svoj nacin i da ljudi imaju celu sliku pre nego izaberu sta im odgovara.
 
Poslednja izmena:
1000 poruka, znaci 147 poruka dnevno... majko moja...jeste da sam nekih dana slao po 70-80... ali obicno posle toga ipak dodje apstinencija... mislim realno ipak postoji MSN, face i ostalo... sto bi drndao toliko glupi telefon...
 
Ima ljudi koji salju par hiljada bez problema.. A tek ovi od 12-20 godina :)
 
Imam jedno pitanje za postpaid korisnike, jeste offtopic ali nema veze...

Kada mi stigne poruka od mts-a sa tekstom - vas racun za taj i taj mesec je iznosila toliko dinara, molimo vas da uplatite na dati racun novac..

ako sada npr ja uplatim vise novca, jel ce meni to odbiti od racuna za iduci mesec?
 
Nazad
Vrh Dno