Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kakav je to 3G usluga koju mts posebno naplacuje? Da li moze to da se odjavu nekako kod prenosa broja u njihovu mrezu?
 
Ako uzimas tel koji podrzava 3g,nemozes odjaviti uslugu dok ne istekne 2 godine.
 
Ne uzimam tel, prenosim broj iz Telenora kod njih uz 50%.
 
Nema 3g usluge po defaultu ili moram da napomenem da ne zelim to?
 
Mile ima bolji uvid od njih:)
Bilo bi lepo inace ako mozes da nam potvrdis ona pitanja za KT avans, ako imas uvid? (@mtranz)

Sto se tice 3G, ko uzme telefon, na kraju ugovora neka ne zaboravi da trazi da se skine 3G usluga.
 
Где могу да проверим да ли плаћам тих 150дин за 3г.. ? То пише на рачуну или ?
 
Ako ne pise, videces da li se slaze iznos pretplate sa iznosom racuna ili ima visak ~120 RSD.
 
3.5. do kada je pisalo da vazi bonus kredit/MB je danas, i nestalu su oba, nema dodatih novih, niti dodatnog osnovnog kredita. Pretpostavljam da je originalno ovaj broj 3. u nekom mesecu presao na KT pa je zbog toga sve trajalo do 3. 5.
Osnovni kredit je ostao koliko ga je i bilo krajem aprila (nije trosen naravno, niti je dodato novih 500), ali mi i dalje stoji kao da je broj KT (ne pise 500/1000/2000 na portalu, samo "kontrola troskova"), sto bi rekli izgleda da nije cist prepaid trenutno, kao da postoji KT prepaid :D

Inace, cekao sam malo da vidim da nije usporio sistem danas, iako je KT/prepaid "real-time", pa da potvrdim.
Osnovni kredit sa KT-a se preneo na prepaid, mada mi i dalje stoji da je KT tarifa - ali nema novih 500 dinara iz maja, bonusi (MB i MTS) vaze do 3. maja. Tako da i dalje nisam skroz siguran, jer mi na MojTelekom nalogu stoji mts Kontrola troskova za taj broj (za broj pod ugovorom stoji Kontrola Troskova 1000 konkretno), ne dodaje se novi kredit i bonusi.
Druga dva KT broja su oba dobila majski kredit i bonuse.
 
Popunio sam preko neta zahtev za Mix Net M sa 50% popusta i stavio neki bezveze broj (sa gomilom nula na kraju) misleći da iza prvog ekrana ide drugi ekran sa potvrdom da hoću da naručim, medjutim odmah je izbacio da je to kraj procedure!?
Da li će prvo da me zovu i vide da li stvarno hoću da uzmem i da li stvarno ima taj broj ili odmah šalju na adresu?
 
Mile ima bolji uvid od njih:)
Bilo bi lepo inace ako mozes da nam potvrdis ona pitanja za KT avans, ako imas uvid? (@mtranz)

Sto se tice 3G, ko uzme telefon, na kraju ugovora neka ne zaboravi da trazi da se skine 3G usluga.

Nisam ispratio sta ste pricali za KT avans. Nisam bas u toku, ali mozda mogu proveriti.
 
Popunio sam preko neta zahtev za Mix Net M sa 50% popusta i stavio neki bezveze broj (sa gomilom nula na kraju) misleći da iza prvog ekrana ide drugi ekran sa potvrdom da hoću da naručim, medjutim odmah je izbacio da je to kraj procedure!?
Da li će prvo da me zovu i vide da li stvarno hoću da uzmem i da li stvarno ima taj broj ili odmah šalju na adresu?

Ja sam nešto slično napravio u martu prošle godine. Posle 6-7 dana mi je Post expresom stigao ugovor sa nekim totalno drugim brojem. Niko me nije pozvao, a stavio sam kontakt telefon. Nisam potpisao, vratio sam nazad, pozvao i naručio broj koji mi odgovara (objasnio sam, naravno, ceo prethodni događaj i dama mi je rekla da nema nikakvih problema što sam vratio). U prvom računu mi je stigla i čestitka - iznos od 200 dinara za koji nisam znao šta je. Objasnili su mi - ONA SIM kartica što sam je vratio! Ne mora da znači da ni tebe neće pozvati, ali moj savet je - pozovi ti njih i otkaži sve (ili samo promeni broj) dok nisu napravili karticu (dodelili joj broj). Pozdrav.
 
Ima na računu stavka 3G pretplata.
 
Popunio sam preko neta zahtev za Mix Net M sa 50% popusta i stavio neki bezveze broj (sa gomilom nula na kraju) misleći da iza prvog ekrana ide drugi ekran sa potvrdom da hoću da naručim, medjutim odmah je izbacio da je to kraj procedure!?
Da li će prvo da me zovu i vide da li stvarno hoću da uzmem i da li stvarno ima taj broj ili odmah šalju na adresu?

Meni je takođe na sajtu prošao zahtev,ali mi je nakon par dana stigao SMS od telekoma da je taj broj zauzet (iako je nepostojeći kada ga pozovem??!!?) te da će mi poslati ugovor i drugi broj (numerički,za jedan broj veći). Odgovorio sam im na taj SMS da nisam zainteresovan za drugi broj i zahvalio im se.Niko me kasnije nije kontaktirao niti mi je stiglo nešto na adresu.
 
U prvom računu mi je stigla i čestitka - iznos od 200 dinara za koji nisam znao šta je. Objasnili su mi - ONA SIM kartica što sam je vratio!
Mislis u prvom racunu si imao DVE stakve od po 200RSD za karticu ili JEDNU? Od skora uvek ima stavka za novu SIM karticu u MTS-u (u stvari on je to zadnji uveo, cini mi se)
Tako da, ako imas jednu, to je za tu jednu karticu koju koristis, a ne zato sto si vratio karticu. (ako je nisi otvarao, oni je ne bacaju, mogu opet da je iskoriste)

Ima na računu stavka 3G pretplata.
Na kom racunu?
 
Poslednja izmena:
Mislis u prvom racunu si imao DVE stakve od po 200RSD za karticu ili JEDNU? Od skora uvek ima stavka za novu SIM karticu u MTS-u (u stvari on je to zadnji uveo, cini mi se)
Tako da, ako imas jednu, to je za tu jednu karticu koju koristis, a ne zato sto si vratio karticu. (ako je nisi otvarao, oni je ne bacaju, mogu opet da je iskoriste)

DVE stavke.
 
Verovao ili ne, mogao si da uputis zalbu na to i uvazili bi je :) Opet, naravno, pod uslovom da nije otvorena uopste ta kartica, pa je cela mogla da se iskorsiti opet.
 
200 dinara je pokušaj prenosa/prenos.

Pokušaš, ne može, stigne ti faktura na 200 dinara.
 

Pa na prethodnoj strani je fkloznica pitao da li piše na računu 3G pretplata, pa napisah da postoji stavka 3G pretplata na računu koji stigne od telekoma, tako da može na računu da se vidi da li se plaća ili ne.

off. dobro je što sam 6 puta napisao računu... :)
 
Trenutno sam na VIP-u i do 10-og maja sam na duplom sadrzaju, a kako nece da produze sa duplim sadrzajem ugovor, hocu da predjem na MTS i da potpisem na godinu dana ugovor sa 50% popusta. U VIP filijali u NS tradicionalno zbunjeni i neuverljivi pa da vas pitam: da li da idem u MTS da trazim prelazak kod njih 10-og kada mi istice ugovor? To mi je rekla ova u VIP-u i rekla da platim puni zadnji racun u VIPu bez ovog perioda do 10-og maja, jer to ko zna kada cu dobiti. Jel dovoljno da platim taj aprilski racun da mi VIP odobri migraciju na MTS mrezu?
 
Trenutno sam na VIP-u i do 10-og maja sam na duplom sadrzaju, a kako nece da produze sa duplim sadrzajem ugovor, hocu da predjem na MTS i da potpisem na godinu dana ugovor sa 50% popusta. U VIP filijali u NS tradicionalno zbunjeni i neuverljivi pa da vas pitam: da li da idem u MTS da trazim prelazak kod njih 10-og kada mi istice ugovor? To mi je rekla ova u VIP-u i rekla da platim puni zadnji racun u VIPu bez ovog perioda do 10-og maja, jer to ko zna kada cu dobiti. Jel dovoljno da platim taj aprilski racun da mi VIP odobri migraciju na MTS mrezu?
Ako hoćeš u MTS da predješ,onda ideš u MTS.
Moraš da platiš poslenji račun Vipu koji ti je dospeo,ovaj tekući ćeš naravno da platiš kada ti stigne.
Za svaki slučaj sačekaj dan duže da ti ne odbiju prenos.Što je sigurno,sigurno je.
 
Poslednja izmena:
Nisam cini mi se kako je ona rekla pod ugovorom, to je bila neka akcija, ali kakvi su indijanci u poslovnici kazu nisam pod obavezom, a KS kaze da jesam.:smash: Koliko od prilike treba da se cela procedura zavrsi ako recimo odem u MTS u ponedeljak i odobre mi prebacivanje?
 
Nisam cini mi se kako je ona rekla pod ugovorom, to je bila neka akcija, ali kakvi su indijanci u poslovnici kazu nisam pod obavezom, a KS kaze da jesam.:smash: Koliko od prilike treba da se cela procedura zavrsi ako recimo odem u MTS u ponedeljak i odobre mi prebacivanje?
Ponedeljak najkasnije,ali mi još nismo preležali dečije boginje,i još uvek to traje duže od propisanog.
Nadaj se da će sve biti ok.
Ako predaš pre 14h,gledaće se kao da si podneo zahtev tog dana,a ako podneseš posle 14h,onda se računa kao da si ga predao sutradan.
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem.
 
Nazad
Vrh Dno