Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Postoji li u KT neki dodatak koji traje mesec dana? Recimo, za minute u mrezi ili MB? Cimanje je svakih 7 dana.
Kakva je trnutna ponuda na KT, sta se nudi od minuta i MB i po kojoj ceni? Fiksne cene ili zavise od broja? Hvala. ;)
 
Postoji li u KT neki dodatak koji traje mesec dana? Recimo, za minute u mrezi ili MB? Cimanje je svakih 7 dana.
Njet :(

Kakva je trnutna ponuda na KT, sta se nudi od minuta i MB i po kojoj ceni? Fiksne cene ili zavise od broja? Hvala. ;)
Trebalo bi da su svima iste: 1000RSD "kredita" za 100RSD, unutar mreze, bez uspostave veze, isto za SMS (ali ka svima). 50RSD za 100MB.
Mozda neko ima neki promo jednokratan, Uzmi Sve, Uzmi Extra ili slicno.
 
^ Hvala! Već skoro god dana nisam na KT, znači treba 3x mesečno po 100din za min u mrezi, za 100 din dobije se oko 145min (napamet racunam), znači 300din za 435min. To je ok. To se skida da glavnog kredita i prati na nekom *10x# brojacu?

SMS mi ne treba a Net je valjda ok - mogu li neki drugi dodaci? Kad zatreba. Verovatno ne. Inače trošim 100MB mesečno na MixNet - svuda WiFi. ;) Sem u letnjoj kući i sl.
 
Poslednja izmena:
Pa imaš i 1000 din bonusa u mreži, to je 100minuta.
 
Poslednja izmena:
Skida se 100 sa glavmog kredita;( Ne znam gde se prati iskreno nisam probao jer imam preki 20000 bonusa za pozive u mts mrezi;)
Nema drugih dodataka. Samo najdrazi i tri omiljema broja i sta vec.. Nista drugo kod mene nema za net.
Sta ce tebi to inace kad imas cg karticu?;)
 
Promena KT->KT ne moze u poslovnici (video sam da im uopste ne daje sistem), nego ili preko 789 ili da se salje mail.

Moze na manji paket od pocetnog tokom promocije 50%, isprobano. Jedino ako postoje razlicite promocije 50% (bez telefona), pa se drugacije vode i na nekim ne moze, iz ko zna kog glupog razloga - sto me uopste ne bi cudilo, jer se to desava za ADSL promocije!

Moze da se predje sa KT+telefon na MixNet stvarno, jedino mora na veci paket, a posto je KT1000 tako divno ociljan da bude 20RSD skuplji od MixNetL, to ubija svaku zelju da tako nesto uradim :)

P.S. Kome nije jasno, neka procita vise puta, posto se ne radi o jednom istom broju, vec o 3 broja ukupno! Prvi je obican KT sa popustom 50%, drugi je MixNetL bio, sada prebacen na nizi, a treci je KT sa popustom i telefonom.

Jos jedino da znam da li ostaje popust 50% kad se promeni KT+telefon->MixNet+telefon...

BTW, jel' probao neko da predje na XFactor tarifu sa popustom? Ovaj manji bi mi bas odgovarao, ako moze popust, za jedan broj!
 
Poslednja izmena:
Još uvek nisu izbacili cenovnik za telefone kod "KT 50% + telefon", a alcatel 2005d i nemaju na stanju.
 
Za HTC Desire 200 pise cena (ima zvezdica i pise da je pretplata sa uracunatim popustom). Iskreno, velika cena, osim uz KT2000. (veca je uz tarifu sa popustom nego bez).
1060 je 1RSD uz sve KT pakete.
2005D je 1RSD uz KT1000/2000, a mislim da je bio 3000RSD uz KT500, ali to nisam siguran.
Za Fame ne znam.

Magic, idi u drugu poslovnicu, ali samo na vecu tarifu od tog KT profila. KT500 na MixNetS bi mogao recimo (500->660). Ovo je uz 50% popusta sa telefonom, ne znam za obican KT (bez popusta) sa telefonom da li moze (ne bi me cudilo da ne moze!).
Posao je da mi promeni tarifu na MixNetL, ali ne daje jer je niza od KT2000 pretplata :( A veci MixNet mi vec ne odgovara.
 
Poslednja izmena:
Fame navodno 4200 uz KT2000, ja ću onda 1060, mislio sam da može i 2005D za dinar uz KT500.
Inače za Alcatele su onda isti uslovi kao i u avgustu prošle godine.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li ostaje popust, i ne verujem! Inace bi to bio propust godine.
 
@owim

Potvrđujem da su ponude standardne na KT:
vP3lvpN.png CXuinsE.png
 
Za tu probu ce mi trebati koji mesec :)

Inace, cekao sam malo da vidim da nije usporio sistem danas, iako je KT/prepaid "real-time", pa da potvrdim.
Osnovni kredit sa KT-a se preneo na prepaid, mada mi i dalje stoji da je KT tarifa - ali nema novih 500 dinara iz maja, bonusi (MB i MTS) vaze do 3. maja. Tako da i dalje nisam skroz siguran, jer mi na MojTelekom nalogu stoji mts Kontrola troskova za taj broj (za broj pod ugovorom stoji Kontrola Troskova 1000 konkretno), ne dodaje se novi kredit i bonusi.
Druga dva KT broja su oba dobila majski kredit i bonuse.
 
Poslednja izmena:
Да ли се при закључењу уговора бира да ли ће то бити на 12 или 24 месеца? Видим код цене телефона да постоје уговори од 12, 24, па чак и 36 месеци, па ми тај део није јасан, да ли сам бирам колико ће бити? Иначе планирам микснет Л, са промоцијом, без телефона, бежим из ВИПа
 
Којом промоцијом ? 50 посто ?
Ако идеш на ту опцију бираш на колико потписујеш уговор. Ја преферирам на год дана. Ти можеш и на 3 :)
 
да да 50%, дакле сам бирам колико ћу, хвала
 
50% daju samo na 1 ili 2 godine, nisam nasao da ima ponuda na 3?
Sa telefonom biras, ali cena je veca na 1 u odnosu na 2 (ako uopste moze telefon na 1 - samo najjeftiniji mogu), a 2 su skuplje u odnosu na 3. I to taman skuplje otprilike koliko je razlika u 50% pretplate na godinu dana, nesto manje mozda.
 
Мој ортак је узео на 3 године. Ако он мене лаже,лажем ја вас :)
 
3 godine sa 50% popusta na mobilnu tarifu samo?
Aj proveri i kazi kako, nije lose da se to iskoristi, ja bi rado sada potpisao na dodatne 3 godine za brojeve koje znam da cu koristiti. Pa i da povecaju cene, raskinucu ugovor ako mi ne odgovara :) Ali opet za vecinu brojeva bi morali 2x da povecaju cene da mi se ne isplati naspram Telenora i VIP-a :)
 
Poslednja izmena:
Razmisljam malo unapred.
Sta mislite, sta ce biti sa Telekomom ukoliko dodje do prodaje, i kako ce se sve to odraziti na nas ?
 
Ja sam u februaru potpisao ugovor na godinu dana, da li bih ipak mogao da produzim ugovor na dve godine?
 
Koliko pre isteka ugovora (50% off, Mix Net) on može da se produži? Thx.
 
Nazad
Vrh Dno