Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Увек? Нема неке варијанте да пропадне? А што се враћања на припејд тиче, ваљда је план да се са авансом узме неки постпејд уговор са 50% и да се искористи а онда ће и аванс временом да оде.

Хм, шта се дешава ако неко има аванс на постпејду па допуњује припејд? То му се одбија од аванса или не? На шта све после може да се потроши аванс, знам да је писало али ако неко има у малом прсту да не тражим? ;)
 
uvek ostane ustedjevina u vidu avansa.
ono sto mene interesuje je, sta ako posle hoces da se vratis na prepaid, da li neko zna, sta se tada desava sa tim avansom?

Provericu bas krajem meseca posto penzionisem jedan KT u prepaid. Kada si zadnji put menjao KT u Mix/MixNet za proveru sa avansom?
 
Koje ti?
Za kt u prepaid naravno jer nema obavezu vise taj broj.
Za avans nisam siguran jer nisam skoro probao.
 
Tri pitanja:
1. Da li moze odmah pri prenosu broja da se uzme neki paket sa 50% popusta?
2. Sta (i kome) treba podneti da bi se broj prebacio iz Telenora u MTS?
3. Koliko dugo se ceka na prenos broja?
 
Tri pitanja:
1. Da li moze odmah pri prenosu broja da se uzme neki paket sa 50% popusta?
2. Sta (i kome) treba podneti da bi se broj prebacio iz Telenora u MTS?
3. Koliko dugo se ceka na prenos broja?

1. Moze
2. Podnosi se u mts. Mozes i online preko mts-ovog sajta podneti zahtev za prenos broja
3. Ceka se 5 - 7 dana ( zavisi ako te uhvati vikend )
 
O kakvoj se uštedjevini radi? Pročešljao sam MTS-ov sajt ovih dana uzduž i popreko, ali nigde nisam našao ništa o toj uštedjevini.
 
^ Uštedjevina = nakrcani kredit (osnovni), žargon. ;)
 
Nepovratno se gubi.
Хм, мени је остало у сећању да може и на припејд па да остане уштеђевина а после се прелази на постпејд и троши. Која је најбоља варијанта, да се остане неко време на КТ, да се по истеку уговора пређе на постпејд (мора са уговором?), да се пред крај КТ потпише уговор за постпејд ... или како? Ја за сваки случај сваког месеца пошаљем пријатељу пола па имам и једну припејд картицу са мало уштеђевине. ;)
 
Ne moze, vec probano i nista.
Samo za placanje postpaid racuna.
 
Ili prodajom / poklonom za pripaid dopune što su ponovo otežali uvođenjem limita od 200 din.
 
Није страшно, месечни лимит је и даље 1.000 па се за 5 дана поклони пријатељу толико ... таман да се КТ1000 за сваки случај пребаци на посебну картицу. Ја КТ2000 делим, пола пријатељу, пола остаје да чека истек орочења. :))
 
Šta mislite koliko je sada pametno uzimati, tj produžavati ugovor na 2 godine sa popustom 50% konkretno za paket MixNet L. Dakle, i dalje smatram da je to odličan paket i odlična promocija, ali se nešto mislim, možda će za pola godine biti boljih ponuda, pa da uzmem na 1 god...Ili će se prodati Telekom, pa ko zna šta če biti...Došlo vreme za produženje ugovora a trenutne potrebe MixNet L skroz zadovoljava.
 
Dok ne pocne SBB sa radom, tesko da ce biti povoljnijih ponuda bez mobilnih.
 
Hmmm...interesantno,,,a zasto bas SBB?
 
Zato sto samo on jos ima licencu, doduse MVNO.
 
Dakle, i dalje smatram da je to odličan paket i odlična promocija, ali se nešto mislim, možda će za pola godine biti boljih ponuda
Zavisi sta ti treba, ali minuta+sms+net kao combo, mislim da nikada necemo videti vise bolje ponude kod nas.
Smanjenjem interkonekcije bi trebalo da se smanje cene - ali kod nas to nikada tako ne ide, znaci, stvarno sam uveren da necemo ikada videti bolje cene/ponudu od trenutne (gledajuci kao combo paket).
 
interesuje me otkud mi prikazuje minus na stanju sto se tice mb kad odem na stanje racuna? znam da sam potrosio mb iz paketa al zar saobracaj ne bi trebalo da je besplatan po najnizoj brzini? jel su to samo potroseni mb po snizenoj brzini? nisam do sad probijao paket pa me zbunjuje.
 
Daj sliku, mada mix net nema minus, samo uspori.
 
Itekako ima minus. Ali ne brini, ne naplaćuje se, samo računa kolko si potrošio pri brzini od 64kbps, ićiće to još u minus. Ali nema razloga za brigu.
 
Na KT gledaju kao pripaid, 200din dnevno i 1000 mesečno, 4din po transferu.
 
Vec 10 dana nemam mogucnost da dokupim net a ove guske iz kol centra pojma nemaju sta je, napisali su sad reklamaciju...
 
Nazad
Vrh Dno