Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Postpaid kartica koju sam uzeo pre 2 nedelje, evo kako izgleda:

NBr9tkZ.jpg
 
Ima li neko iskustva sa web shopom? Za koliko dana stigne telefon?
Prvo su mi trazili JMBG i broj licne karte i jos gomilu podataka, a onda mi ne stize nista na mejl, niti me zovu da znam je li sve u redu i kada da ocekujem paket.
 
Мислиш на mt:s express или стварно на webshop пошто ваљда оно прво позовеш па ти траже податке а друго само попуниш? Ја сам користио mt:s express бар 3 пута и телефон је једном стигао буквално сутрадан а пар пута је прошло 3-5 дана, мислим да је био проблем у викенду, ја звао у четвртак или петак а телефон стигао у уторак. Некад курирска служба позове да провери да ли си кући а дешавало се и да дођу, зазвоне и оставе папир да идем до поште и подигнем неиспоручени пакет.
 
Uzeo mixnet m ali ne vidim koliko kosta minut u medjunarodnom saobracaju...gde mogu da vidim ovaj podatak?
 
Мислиш на mt:s express или стварно на webshop пошто ваљда оно прво позовеш па ти траже податке а друго само попуниш? Ја сам користио mt:s express бар 3 пута и телефон је једном стигао буквално сутрадан а пар пута је прошло 3-5 дана, мислим да је био проблем у викенду, ја звао у четвртак или петак а телефон стигао у уторак. Некад курирска служба позове да провери да ли си кући а дешавало се и да дођу, зазвоне и оставе папир да идем до поште и подигнем неиспоручени пакет.


Mislio sam na web shop, nigde nisam naisao na taj mts express.
Znaci do pet dana, ok, samo me nervira sto od njih nema ni traga ni glasa, bas im je lose uradjena ta prodavnica. Morao sam da dajem i mesto rodjenja, adresu na tri mesta...
 
Webshop је кад попуниш на сајту, mt:s express је кад позовеш 064/790 или 19818 па наручујеш.
 
Bolje preko MT:S Expressa uradi, em je lakse, em su manje sanse da oni samo zavedu ono sto si kliknuo, a umeju da imaju glupe selekcije (npr. ADSL akcija za cenu nizeg paketa je pogresno imenovana....).
19818 je besplatan poziv sa MTS mreze :)
 
Jel to nešto novo da u istu kovertu stavljaju račun za mobilni i račun za fiksni?
 
Ocuvanje zivotne sredine. Mislim da je tako neko obavestenje bilo.
 
Danas mi je stiglo pisamce u kome me pozivaju da produžim ugovor na 24 meseca i da uzmem telefon za dinar, ili da se opredelim za specijalni popust :D
Pošto mi telefon ne treba, jel se ovo specijalni popust odnosi na 50% manju mesečnu pretplatu ili može nešto bolje od baraba da se dobije?
I mora li na 2 godine ugovor, ili je moguće i na 12 meseci? :)
 
Danas mi je stiglo pisamce u kome me pozivaju da produžim ugovor na 24 meseca i da uzmem telefon za dinar, ili da se opredelim za specijalni popust :D
Pošto mi telefon ne treba, jel se ovo specijalni popust odnosi na 50% manju mesečnu pretplatu ili može nešto bolje od baraba da se dobije?
I mora li na 2 godine ugovor, ili je moguće i na 12 meseci? :)

to ti je popust od 50% i moze da se potpise i na godinu dana ili na dve
 
MTS je oduvek imao bolje pakete, jedino su VIP Smart bili isplativiji samo za pricu do skora.
 
Pa nije bas 100% poskupelo... Pismo od pola kile u unutrasnjem kosta 81 din.

Kako u jednoj koverti razliciti racuni? Nisu mi jos stigli pa ne znam...
 
Planiram da prebacim broj iz vipa,u MTS i iskoristim 50% popusta.
Procitao sam iznad da mogu potpisati ugovor na 1 godinu,da li je to 100% tacno ?
Kako u MTS-u radi net (na malo zabacenijim mestima).
Cega da se pazim, ako predjem u MTS,jer znam da je ovo drzavna firma ?
Hvala unapred, svakom ko izdvoji vremena i odgovori mi.
 
Možeš ugovor na godinu dana ili na dve godine. Net u MTS-u radi sto puta bolje u manjim mestima od Vip-a. VIP-ov najveći problem je što su im u svim varošicama po Srbiji predajnici ograničeni na edge brzinu u istim tim mestima MTS i uglavnom Telenor imaju H+
 
Planiram da prebacim broj iz vipa,u MTS i iskoristim 50% popusta.
Procitao sam iznad da mogu potpisati ugovor na 1 godinu,da li je to 100% tacno ?
Kako u MTS-u radi net (na malo zabacenijim mestima).
Cega da se pazim, ako predjem u MTS,jer znam da je ovo drzavna firma ?
Hvala unapred, svakom ko izdvoji vremena i odgovori mi.

Ja ću isto potpisati ugovor na 12 meseci, mada razmišljam i na 24 da potpišem, jer od ovoga teško da će biti nešto bolje kod drugih. Net radi zadovoljavajuće, 3G signala ima po mnogim selima i varošicama za razliku od recimo vip-a i donekle telenora.
Nema čega da se plašiš što se tiče MTS-a, bar te neće svesno oštetiti i prevariti kao jedan drugi operater koji namerno vara korisnike i služi se pilićarskim fazonima.
 
Svakako ce imati mrezu prakticno gde god da je u Srbiji, sto sa Vip nikako nije slucaj. Ali treba reci i da ce vrlo verovatno morati povremeno "da skokne" do poslovnice kako bi resio nastali problem, jer operatera prakticno nema sanse da dobije. Takodje mora da pripazi i ako kupi neki dodatak tipa za roming, jer to sto je kupio, odnosno platio, ne znaci i da su mu isti aktivirali - za to moze da prodje i dan koliko sam procitao ovde na forumu. A za taj jedan dan moze da napravi racun katastrofa.
Zaposleni u Vipu ipak moraju da rade po nekim pravilima firme, jer u suprotnim mogu da dobiju otkaz. U mts-u, ako se neko ponasa drsko i bezobrazno, znaci ne mozes mu nista jer je tu verovatno dosao preko veze, i sve sto moze da mu se desi je da ga prebace na drugo, placenije radno mesto.

Pored svega, od kada je Vip predstavio nove Smart pakete, i ja bih bio spreman da radije rizikujem sa Mts nego da me ocigledno zajebava Vip (do ovih novih smart paketa o tome nisam ni razmisljao).
 
Nazad
Vrh Dno