Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Salim se za kraduckanje, mada imam problem u poslednja dva meseca sa netom veoma brzo se trosi
 
Znaci fer su. Onda 99% prelazim, ukoliko me VIP nekako ne zadrži (poklone mi Lumia 620) :D
Hvala na info.
 
Salim se za kraduckanje, mada imam problem u poslednja dva meseca sa netom veoma brzo se trosi

Kod mene bas obratno, mnogo manja potrosnja neta nego ranije - ali se u oba slucaja slaze sa potrosnjom koju telefon prijavi. Znaci, promena navika/sadrzaja.
Zato predlazem, ovo barem mozete vrlo lako da proverite na Androidu, nema razloga za glasinama, ako to niste proverili prvo.

Plus niko ne uzima u obzir psiholoski osecaj - ranije se prenosio net saobracaj i mesec je vecina pocela sa vise nego sa cime sada pocne! Dok dodjes do kraja, znaci, sada je manja cifra, pa iako se mozda i trosi manje trenutno - cifra izgleda manja.
Zato - prvo brojke, pa onda glasine ;)
 
Poslednja izmena:
Pa ti opet o promenama navika... Jeste prosli mesec sam jeo kilo pecenja a sad celo prase, to je tvoja logika...
 
Salim se za kraduckanje, mada imam problem u poslednja dva meseca sa netom veoma brzo se trosi

Ukoliko si potpisao ugovor sa mts-om pre 2 - 3 meseca, i to uzeo bez telefona sa 50% popusta, gde si prvo uzeo neki manji paket a posle presao na veci, moguce je da ti se net nije povecao, vec ti ostao net iz manjeg paketa ( min i poruke su povecane, samo net nije). Proverite to u poslovnici i trazite od salterusa da provere u vasem paketu sta pise. Ako se ispostavi da je tacno ovo sto sam napisao morate traziti list za reklamacije gde cete upisati vaae podatke i opis problema, i cekati nekih 10 dana da vas pozovu i kazu da je sredjeno ( meni je sredjeno posle 5-6 dana a.zvali me posle 10 dana da obaveste) .
Primetio sam ja jos posle drugog meseca da mi se net mnogo brzo trosi posle 5 - 10 dana ( provera stanja moguca je tek posle 5 - 6 dana) , i sve mislio da mi neka aplikacija trosi net preko noci, ali na kraju ispalo da mi net za veci paket nije aktiviran.
Promena paketa moguca je i na veci i na manji od onog koji koristite ( cak i na manji od onog koji ste uzeli prilikom sklapanja ugovora) , i dalje imate 50% popusta, s tim sto se min i poruke ne prenose u taj mesec i koliko se secam moguca je samo u poslovnici ( neka me ovo neko ispravi) tek za naredni mesec.
 
Pa ti opet o promenama navika... Jeste prosli mesec sam jeo kilo pecenja a sad celo prase, to je tvoja logika...

A ti budi uporan i ne uporedjuj sa potrosnjom koju telefon prikaze, i vidi koliko vredi verovati tvojim recima onda :)

maxa, moze promena paketa i preko 789.
 
^ Tj. 788 - besplatni broj za promenu tarife. Automat najpre trazi 4 cifre PUK-a, 3x unesite bilo sta i dobicete operatera. ;)
 
Ako trazim micro sim karticu da li zadrzavam staru mini sim karticu? Da znam da li da uzimam adapter ili ne.
 
Kada sam uzimao mini došla je sa adapterom, verovatno je i sa micro.
 
Stara kartica ti sigurno neće biti aktivna, ti ne moraš da je daš - kažeš izgubio si je, ali čim ti izdaju novu, prestaje da radi.
 
Ličnu kartu i sim karticu.
 
Ja nisam dobijao adapter u MTS-u za mini kartice. Mada su sve bile prepaid zadnjih godinu dana, ostalo su menjane u microSIM - i tada nema nikakav adapter isto.
Sem ako nije nalepljen na onoj kartici (velicine kreditne) na kojoj je zakacena SIm kartica? (mrzi me da gledam sada :))
 
Ni ja nikad nisam dobio adapter u MTS-u. Bilo bi cool da jesam. Poslednja promena avg. 2013. sa KT na postpejd -- samo plastika sa micro SIM.
 
^^Jbt, okacim sliku i nista... Ta velika (kao kreditna) je SIM, ona uobicajena je mini, ove novije mikro a nano je najnovija (mozda 10-ak telefona podrzava)
 
^ Jasno kao dan. Nikad nisam dobio adapter mini-micro. Sada imam micro, a stari telefoni primaju mini (najrasprostranjeniju). ;)
 
Ja sam pre nekoliko dana dobio karticu u mts-u, istovremeno je i micro i mini sim, samo je malo problem polomiti micro iz mini okvira a da to ostane čitavo, ja ću moju morati da menjam jer sam uništio ovaj mini okvir.

Izgleda ovako nekako:

img0277.jpg
 
Ili za isti novac (zamena sim kartice se naplacuje) kupis krsten adapter i vise nikad ne mislis :)
 
Ja sam nasao samo jedan jedini krsten adapter i to je toliko dobar da sam hteo jos 10 da kupim samo da ih imam za svaki slucaj! MUCAK! Jedini primerak se prodao u Nisu, i to je to!

Ja nisam dobio karticu kakvu NennadS, bila je obicna mini-SIM, cela. S' tim da, kazem, sve su bile prepaid kartice, inace sam menjao mini u micro na KT i postpaidu, ali tu sam dobijao samo micro SIM.

Nemanja, adapter ne moze da se koristi za mini -> micro :D
 
Ma ima jedan adapter odlicnog kvaliteta koji sam uzeo burazaru pre godinu-dve (ovde na oglasima) nije skup a ima bukvalno sve adaptere kao na slici koju je "Extreme" postavio. Znaci da maximalno isecena kartica (nano) moze u bilo koji telefon da stane... kao i ostale "transformacije"... naravno, veca na manju bez secenja nece da moze :D
 
Ja sam pre nekoliko dana dobio karticu u mts-u, istovremeno je i micro i mini sim, samo je malo problem polomiti micro iz mini okvira a da to ostane čitavo, ja ću moju morati da menjam jer sam uništio ovaj mini okvir.

Izgleda ovako nekako:

Pogledajte prilog 139286
Na kioscima prodaju nove prepaid kartice micro/mini.
 
Tacno, skoro sam kupio jednu i omogucava obe varijante.
 
Nazad
Vrh Dno