Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nema na cemu :)

Posto se vrti opet po medijima, ponovicemo:


Izuzetno povoljni razgovori sa tri omiljena mt:s broja!

Usluga tri omiljena broja namenjena je 064 i 065 prepaid korisnicima, dok tri odabrana broja mogu biti bilo koja tri 064/065/066 prepaid i/ili postpaid broja.

Pretplata za ovu uslugu je 299,00 dinara i plaća se, nakon izvršene prijave, sa Vašeg prepaid računa. Pretplata uključuje 30 dana razgovora sa tri omiljena broja po ceni od 0 dinara po minutu, u periodu od 0:00h do 24:00h. Cena uspostave veze je 1,50 dinara.

Definisanje prva tri omiljena mt:s broja je besplatno. Svaka promena nakon tri besplatna definisana broja naplaćuje se po ceni od 100,00 dinara.

Aktivacija tri omiljena broja isključuje korišćenje Friends & Family (F&F) usluge i usluge Prepaid najdraži broj. Ranije definisani F&F brojevi biće sačuvani i automatski aktivirani nakon prestanka korišćenja usluge tri omiljena broja.

Napomena: Cene ne uključuju PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona. Telekom Srbija zadržava pravo promene navedenih uslova.



Aktivacija

Da biste se prijavili za uslugu Tri omiljena broja dovoljno je da pošaljete SMS poruku na broj 687 sa tekstom: TRI
Cena SMS poruke je 2,2 dinara bez poreza.

Nakon uspešno izvršene prijave, dobićete povratnu poruku sa jednostavnim instrukcijama za definisanje tri mt:s broja po Vašem izboru.

Ukoliko, po isteku pretplate, imate dovoljno kredita na prepaid računu, Vaši omiljeni brojevi biće automatski aktivirani, a pretplata obnovljena za naredni period od 30 dana.


Deaktivacija
Naravno, u svakom trenutku, ukoliko to želite, možete izvršiti deaktivaciju:

1) Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom: STOP
Pretplata za uslugu tri omiljena broja Vam neće biti obnovljena za naredni period od 30 dana, s tim što povoljnosti razgovora sa omiljenim brojevima možete da koristite do isteka aktuelne pretplate


2) Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom: STOP <razmak> SAD
U ovom slučaju korišćenje omiljenih brojeva biće obustavljeno odmah po slanju poruke i nećete moći da koristite uslugu tri omiljena broja tokom preostalog perioda do isteka aktuelne pretplate.

Ukoliko izvršite deaktivaciju usluge ili u trenutku isteka pretplate nemate dovoljno kredita da bi Vam usluga bila automatski aktivirana za naredni period od 30 dana, a želite da opet koristite povoljnosti razgovora sa tri omiljena broja, potrebno je da ponovite proces prijave.
L I N K
 
Drugaru istice stari ugovor krajem meseca, da li on moze sada da uzme neki telefon i da produzi ugovor ili mora da ceka?
 
Navodno nekada moze i dok ne istekne ugovor vec je pri kraju. Neka se raspita direktno u poslovnici.
 
novi telefon kod mts-a ne moze da se uzme na isti broj pre isteka ugovora. mora da istekne ugovor, plus jos 24h. tada moze da se obnovi ugovor i uzme nov telefon. govorim iz licnog iskustva, prosle godine sam hteo da uzmem telefon i otisao sam na sam dan isteka ugovora, iovo mi je receno...
 
Ma "Tri omiljena broja" nije odgovor na "Moja ekipa", postoji to jos od novembra, pise gore valjda.. MTS vise ne moze ni da direktno kopira tudje promocije, nisu vise ni za to sposobni jer nemaju tehnicke mogucnosti, uzas.

U svakom slucaju ako je i od MTSa - dobro je sto je ipak nesto. :)
 
Poslednja izmena:
novi telefon kod mts-a ne moze da se uzme na isti broj pre isteka ugovora. mora da istekne ugovor, plus jos 24h. tada moze da se obnovi ugovor i uzme nov telefon. govorim iz licnog iskustva, prosle godine sam hteo da uzmem telefon i otisao sam na sam dan isteka ugovora, iovo mi je receno...

Nisi u pravu. Kod MTS-a mozes najranije nedelju dana pre isteka ugovora da produzis ugovor (ako ti se bas zuri toliko), tj da uzmes novi telefon, kad ti se ugovorna obaveza produzava na 12 ili 24 meseca zavisno od toga na kojoj je promociji tel. Kod vip-a postoji mogucnost 3 meseca unapred u tom slucaju ti je ugovorna obaveza 24 meseca + 3 meseca (od dana potpisivanja ugovora).
 
novi telefon kod mts-a ne moze da se uzme na isti broj pre isteka ugovora. mora da istekne ugovor, plus jos 24h. tada moze da se obnovi ugovor i uzme nov telefon. govorim iz licnog iskustva, prosle godine sam hteo da uzmem telefon i otisao sam na sam dan isteka ugovora, iovo mi je receno...
prosle godine su me vratili iz comtrade-a zbog ovoga.
da budem precizan, prethodni telefon je stigao preko mts expresa 10.aprila, a oni su kod sebe zaveli da je ugovor potpisan onog dana kad je njima vracen recimo 13.aprila. ja sam u comtrade otisao 12.aprila i nisu mi dali da produzim ugovor i uzmem telefon, nego sam morao da sacekam 13.april plus 24h... kazem samo kako je bilo...
 
Za Omiljeni broj je uspostavu veze skidalo sa bonus kredita a pretplatu usluge sa osnovnog kredita. :)
 
Plaćanje Viza i Master karticama!

10.02.2010

Plaćanje postpaid računa Visa i Master karticama!

Od sada, svoj postpaid račun ili račun nekog drugog možete da platite SMS porukom i sa bankovnog računa vaše Visa ili MasterCard kartice.

Ovaj način plaćanja do sada je bio dostupan samo vlasnicima DinaCard kartica koji su se registorvali za mobilna plaćanja kod svojih banaka.

Pročitajte više o usluzi SMS plaćanje postpaid računa i registrujte se za mobilna plaćanja u svojoj banci.


http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/placanje-viza-i-master-karticama.html
 
Plaćanje Viza i Master karticama!

10.02.2010

Plaćanje postpaid računa Visa i Master karticama!

Od sada, svoj postpaid račun ili račun nekog drugog možete da platite SMS porukom i sa bankovnog računa vaše Visa ili MasterCard kartice.

Ovaj način plaćanja do sada je bio dostupan samo vlasnicima DinaCard kartica koji su se registorvali za mobilna plaćanja kod svojih banaka.

Pročitajte više o usluzi SMS plaćanje postpaid računa i registrujte se za mobilna plaćanja u svojoj banci.


http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/placanje-viza-i-master-karticama.html

Sta li ih je sprecilo da puste i MAESTRO karticu?
 
Kakvo je tarifiranje kad zoves sa 064 Mtel u Montenegru? Neko je spomenuo u temi :telenor dzinovsko snizenje: (da ne postavljam ovo pitanje tamo) da mts ima povoljne pozive ka Mtel-u
 

To i nije tako lose. A jos me jedna stvar interesuje. Kod zoves 064 koja je u roamingu u Montenegro, koliko tad skida (tom istom broju mislim)? Znam da je ranije bila ona fora da je takav broj tretiran kao da prima pozive u nacionalnom saobracaju?
 
U mesecu ljubavi i dva telefona!

Obradujte voljenu osobu novim telefonom!

Kako bi sa dragom osobom opušteno razgovarali iskoristite jedinstvenu priliku da dva telefona kupite za jedan dinar.

I ne samo to - nudimo vam specijalan poklon!

Imate mogućnost da sa dragom osobom razgovarate sa popustom od 99% prvih 12 meseci!

Posetite naša prodajna mesta do 31. marta i izaberite Samsung E1107, Samsung E1120 ili Samsung E2100 uz neki od postpaid tarifnih profila Bel, Mix ili Fresh sa ugovornom obavezom od 24 meseca
L I N K
 
To i nije tako lose. A jos me jedna stvar interesuje. Kod zoves 064 koja je u roamingu u Montenegro, koliko tad skida (tom istom broju mislim)? Znam da je ranije bila ona fora da je takav broj tretiran kao da prima pozive u nacionalnom saobracaju?

Bilo je, ali su onda svi slali 064 brojeve u RS i CG i zvali po lokalnim cijenama, a MTS-u je trebalo jače od godinu dana da to skonta, pa su stavili da je sad prijem poziva ako se ne varam 7din postpaid - 12din prepaid +pdv, što opet nije loše.
 
Poslednja izmena:
Bilo je, ali su onda svi slali 064 brojeve u RS i CG i zvali po lokalnim cijenama, a MTS-u je trebalo jače od godinu dana da to skonta, pa su stavili da je sad prijem poziva ako se ne varam 7din postpaid - 12din prepaid +pdv, što opet nije loše.

Baš tako ... moja sestra od tetke koja je udata u Budvi je imala jedan 064 tamo, i svi smo je zvali i slali poruke na taj način ... a onda ukinuše :D
 
Alcatel OT 800 red I Alcatel OT 800 blue – po ceni od 5999 din bez PDV-a ( 7,078.82 sa PDV-om)
Bonus : 99% popusta na medjusobne razgovore 12 meseci ( nakon potrosenih besplatnih minuta u zavisnosti od tarifnog profila )
Paket mogu kupiti svi novi I postojeci korisnici kao I prelazak sa prepaid-a na post paid
Tarifni paketi : Od Bel 100, Od Mix 500 I od Fresh 500
Ugovorna obaveza : 24 meseca
 
Kolega, bilo bi zgodno ako moze uvek da se navede izvor novosti, promocija.. :wave:
 
Uzeo sam u telekomovoj akciji lenovo s10 netbook i surf easy paket.

Ljudi da li je, da prostite FUCKIN moguće da ću morati da plaćam i porez na "upotrebu mobilnog telefona" što mi je došlo na računu, lepo i uredno, ako NE KORISTIM mobilni telefon???

Izvinte na mom besu.
 
Tačno tako ..... uštediš 30 do 50 evra na promociji .... zato nikada nisam ni uzimao ... tek pre par dana u telenoru kada sam uzeo Nokiu 2700 koja je oko 9500 za dinar, i letos sam posavetovao oca da uzme u tehnomobile Samsung D880 kad je bio oko 250 -300 evra, on ga uzeo za 150 i dobio i fotoaparat koji tada koštao još oko 80 ... e, to su momenti kada hoću i uzmem .... a ove boranije koje koštaju 2500 dinara na svakom kiosku ... fuj ...
 
Nazad
Vrh Dno