Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Не знам да ли је паметно сада узимати бокс, ако узмеш неку акцију 50% за мобилни и интернет по цени нижег пакета, врло је могуће да ћеш да прођеш и боље. Ограничење бокса је за сада 6/1 и не може да се повећа па мисли и о томе. Не знам како може ИПТВ да се овде удене.
 
Sada sam na 4/0,5, pa je to ubrzanje 50%. Inače imam kredita na KT broju, pa sam mislio preko BOXa da ga iskoristim. Treba mi i IPTV, jer bih raskinuo sa kablovskom, ne znam, već god dana imam box u glavi, mobilni mi najmanje treba.
 
Pa uzmi onda samo Net10 sa akcijom i IPTV zasebno! Manje ce te ispasti nego Box, a imas primetno brzi net. Ispada manje od 2500 cini mi se (kad se uzme u obzir prva tri meseca besplatno za Net10, a po ceni 1549/mesecno)
 
Da, ali kredit sa KT može da se unovči samo preko boxa ili postpaid paketa.
 
Pa koliko ga to imas?:)
 
box ti je ok još "dobiješ" i telefončić od oko 20tak hiljada, ako potpišeš na 24m (oko 80 000 za 2 godine). Ako ti ne treba telefončić, prodaj, pa si platio 6 meseci...
net je sasvim dovoljan za sve "normalne" potrebe.
 
Poslednja izmena:
Pa koliko ga to imas?:)
Mnogo, oko 20-30k.

box ti je ok još "dobiješ" i telefončić od oko 20tak hiljada, ako potpišeš na 24m (oko 80 000 za 2 godine). Ako ti ne treba telefončić, prodaj, pa si platio 6 meseci...
net je sasvim dovoljan za sve "normalne" potrebe.
Uzeo bih ovu Nokiu 206 za dinar (nema 3g pretplatu), uz box inače nisu nešto povoljni (skuplji-bolji) telefoni, pa kad dodam 3g pretplatu, ne bi mi se isplatilo da preprodajem telefon.
 
Poslednja izmena:
Moj slučaj:

Ovog meseca mi ističe ugovor u mts-u i danas su me zvali iz Lelekoma. Stvarno sam iznenađen njihovom ponudom za nastavak ugovora jer bih uzeo neki telefon iz jače ponude. Elem, jedino što mi nude su telefoni iz, nazovimo ih, niže klase: Alcatel Pop, HTC Desire i jedini koji se, kako tako izdvaja, Huawei G510. Pomenuti telefoni mi se nude za dinar uz isti paket koji sam koristi do sada. U pitanju je MixNet M. Hteo sam da pređem i na jači paket, pa da plaćam i na rate deo, ako treba, no rekoše mi da skuplji telefoni idu po standardnim cenama što i se i ne isplati zbog jakih cena. Valjda kao dugogodišnji korisnik imam pravo na neko sniženje a koje se ne tiče mizernih 300dinara mesečno [slučaj sa G510]. Ima li neko iskustva s njima u skorije vreme a da je duže korisnik? barem da znam šta da očekujem
 
Heh...

Kolega koji je korisnik VIP mobilne telefonije već nekoliko godina je dobio fin popust, Xperiu SP + popust na nju i one dodatne GB za net...
 
Da ja pitam za prijateljicu, presla je sa pripejda na postpejd u Telekomu, i potpisala samo ugovor za neku osnovnu tarifu bez ugovorne obaveze. Da li ona ukoliko potpise ugovor na 2 godine i ne uzme telefon ima pravo na ovaj popust od 50%? Inace je bila na pripejdu vise od 10 godina, i od prvog dana joj je registrovan broj na njeno ime.
 
Da ja pitam za prijateljicu, presla je sa pripejda na postpejd u Telekomu, i potpisala samo ugovor za neku osnovnu tarifu bez ugovorne obaveze. Da li ona ukoliko potpise ugovor na 2 godine i ne uzme telefon ima pravo na ovaj popust od 50%? Inace je bila na pripejdu vise od 10 godina, i od prvog dana joj je registrovan broj na njeno ime.

Ima pravo na popust
 
Izvinjavam se zato što sam verovatno otišao u off, ali imam jedno glupo pitanje. Da li se recimo ukoliko omogućim poziv na čekanju i prosleđivanje poziva plaća?

Pretpostavljam da ne, ali nije na odmet da ipak pitam. Hvala unapred!
 
Jos 3.03 sam podpisao na prelazak broja sa Telenora na Vip i receno mi je lepo da kada predjem mogu da uzmem paket dupli smart i promociju postepeno manji racun.. I nikako da mi predje broj zvao vip i rekli su mi kao u fazonu da je Telenor rekao da je ok i da ce zapoceti proces tek 7.03 ... Medjutim nista to ne bi bilo problem da su mi naglasili da akcija popust na dupli smart traje do 15.03 samo se plasim da mi ne prenesu posle 15 i kazu onda da ne vazi popust , a pitao sam ih i u poslovnici vip-a su mi rekli da iako se sve uradi posle 15 da cu imati pravo na popust jer sam aplicirao pre 15 da mi se prenese broj,ali nisam tako siguran ima neko iskustvo sa tim?
 
Poslednja izmena:
Da li se recimo ukoliko omogućim poziv na čekanju i prosleđivanje poziva plaća?

Ako sam dobro razumeo pitanje: ako proslediš poziv do nekog broja, u tom slučaju, kad te neko pozove, ti plaćaš poziv (prosleđivanje) od tvog broja pa do broja na koji si poziv prosledio. Onaj ko tebe zove plaća normalno, kao da si se javio na svom broju.

Edit:
Primer: Odeš u Australiju i prošlediš pozive na neki broj koji tamo kupiš. Tebe zove prijatelj iz Srbije na tvoj broj; on plaća najnormalnije - kao da si ovde, a ti plaćaš poziv do tog broja u Australiji. Rezultat: samog sebe si odrao :)
 
Poslednja izmena:
^ mala ispravka: plaćas pun dolazni roming poziv SRB-Australija ka svom broju plus poziv iz rominga u Australiji ka prosleđenom broju.

Ako je unconditional call forwarding onda plaćas poziv iz SRB ka preusmerenom broju u Australiji (nije roming iako si u romingu).
 
Poslednja izmena:
Jos 3.03 sam podpisao na prelazak broja sa Telenora na Vip i receno mi je lepo da kada predjem mogu da uzmem paket dupli smart i promociju postepeno manji racun.. I nikako da mi predje broj zvao vip i rekli su mi kao u fazonu da je Telenor rekao da je ok i da ce zapoceti proces tek 7.03 ... Medjutim nista to ne bi bilo problem da su mi naglasili da akcija popust na dupli smart traje do 15.03 samo se plasim da mi ne prenesu posle 15 i kazu onda da ne vazi popust , a pitao sam ih i u poslovnici vip-a su mi rekli da iako se sve uradi posle 15 da cu imati pravo na popust jer sam aplicirao pre 15 da mi se prenese broj,ali nisam tako siguran ima neko iskustvo sa tim?

Tacno su ti rekli, imaces popust.
 
Sta svi beze od naj-operatera nesto i sad javno priznaju jos :D

MTS: Jel' neko bese prebacivao ugovornu obavezu sa jednog broja na drugi broj (koji ne glasi na isto lice)? Konkretno imam broj na firmu za koji bi prebacio obavezu na moj broj (koji trenutno ima obavezu, ali do kraja marta nece imati). Moze? Izmedju brojeva iste osobe su mi rekli da ne moze, ali ovo je drugi slucaj dakle.
 
Ukinuše mi 100MB za 50din nedeljno... :( Poskupeše.

Jedino što je dobar ovaj GB... Al mislim da ću uzeti postpaid internet 3GB.
 
Jel' se i vama desava da cesce nego obicno za KT ne radi *100#? Cesce = vise od 2-3 puta mesecno, doduse, posto za KT mi je ranije uvek radio, cak i 1. u 1 nocu. Ali evo vec desetak puta zadnja dva meseca mi ne radi.
 
Ne proveravam tako često, više 105 i 108 i uvek iz prve.
 
Ta dva i meni rade uvek, *100# je problematican!
 
Jedno pitanjce:
Hteo bih da uzmem LG G2 u mts na 36 meseci.
Njihov sam korisnik 10 godina pa me zanima da li moze da se desi da mi smanje cenu telefona za 5000 dinara sa 34 na 29 hiljada dinara.Tarifni paket je Bel 400.
Hvala
 
Jedno pitanjce:
Hteo bih da uzmem LG G2 u mts na 36 meseci.
Njihov sam korisnik 10 godina pa me zanima da li moze da se desi da mi smanje cenu telefona za 5000 dinara sa 34 na 29 hiljada dinara.Tarifni paket je Bel 400.
Hvala
Pa zar ti nije lakše i sigurnije da pitaš MTS?
 
Jedno pitanjce:
Hteo bih da uzmem LG G2 u mts na 36 meseci.
Njihov sam korisnik 10 godina pa me zanima da li moze da se desi da mi smanje cenu telefona za 5000 dinara sa 34 na 29 hiljada dinara.Tarifni paket je Bel 400.
Hvala

Taj telefon kosta otprilike toliko u oglasima (malkice vise..). Da li ti zaista treba toliko taj telefon, da prihvatas da placas 50% vise 36 pretplata +4200 za 3G pretplatu (36*120)?

Moracu nekad da odvojim vreme da pokusam da shvatim ljude koji ovako nesto prihvataju.
 
Vidiš da mu nick Crazy maniac..
 
Nazad
Vrh Dno