Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Zbir bilo čega na tvoj JMBG .... može net + fiksni, može mob + fiksni .... i da si 6 meseci uredno plaćao ... ako sistem ne da, znači da nešto si kasnio i slično, ali možeš da pišeš molbu, šef poslovnice može da odobri ...
 
ima fiksni i racun za mobilni, placeni vec godinama unazad uvek do 25. u mesecu, to valjda nije kasnjenje...
 
Do 20. nije kasnjenje, od 20 do 25 ti se i racuna kamata.
 
Не верујем да та кашњења нешто утичу, ја обично плаћам од 25. до краја месеца и камата буде динар-два. Вероватно не ваља ако је било искључења због неког кашњења ... мада ни то није неки проблем. Важно да нема неких пауза у плаћању.
 
Ja lično u Austriji uzimam karticu mreže 3 (drei) LINK
Ili karticu na kojoj ima samo internet (1GB), za 6 eur.
Samo da javim, drugar je juče uzeo Drei pripejd karticu u Beču i sve je kako si rekao (radi na Hutchison mobilnoj mreži). 10€ kartica sa 10€ kredita, kartica se ne plaća, onda on bira paket, izabrao je "L" paket sa kojim ima 1GB net-a, 1000min ka svim mrežama u Austriji i 1000SMS ka austrijskim brojevima. Paket inače važi 30 dana. Kartica godinu dana od poslednjeg punjenja. Dobra cena, dovoljno sadržaja, odlična preporuka, hvala! :)

7ugenu8u.jpg

Kakve su ovo internet tarife? To mi prikazuje kad udjem na portam moj telekom da proverim stanje preostalih MB?
Internet svuda je nova ponuda Telekoma, gde korisnik Telekom ADSL-a dobija i određene MB-e na svom mobilnom paketu. I to: 250 MB za Net 5, 500 MB za Net 10, 1 GB za Net 20, 2 GB za Net 30, 5 GB za Net 50 i 10 GB za Net 100. Pretpostavljam da onaj ko ima Telekom Open ADSL može preko MojTelekom portala da aktivira Internet svuda opciju, koja se tebi prikazala. (Važi samo uz ugovor, ponuda ističe sutra.)

Više info: Bonus MB/GB za vaš mt:s broj: http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=56322
 
Ehhh kad bi mi imali takav paket ovde, pa još i prepaid. :)
 
Па добро, два Вип за све дају 400 минута ка свим мрежама, 4.000 минута ка Вип мрежи, 10.000 СМС и гига саобраћаја за мање од 9€. Не знам да ли и колико се плаћа картица.
 
Ма ок, нисам рекао да је исти али опет, ако поделиш по оператерима, онда је практично 600 али је ту много више СМС и позива у мрежи. Коме је како потребно, ако неко више зове Вип, онда му је ово боља варијанта. Као што ја имам у КТ пристојан бонус за позиве у мрежи а пошто углавном зовем mt:s, онда ми је корисно. Ма небитно.
 
Planiram da prenesem broj iz Telenora u Mts jer mi je ugovor istekao pre par dana. Bila sam u Mts-u danas, zanimaju me Mix Net paketi i rekose mi da je bolje da dodjem 10-tog ili 15-tog marta jer je tako bolje zato sto moze da se prevari sistem. Nije mi bas najjasnije zbog cega bas tada i sta to znaci?! Da li mozda zato da ne bih platila prvi mesec po punoj ceni paketa i krenula odmah sa popustom od 50% ili mislite da postoji neki treci razlog? Sta mi vi savetujete, kad je najbolje vreme za prenosenje broja? Pozdrav!
 
uploadfromtaptalk1393538369472.jpg
U Drei mreži u Austriji ovako izgleda provera stranja. Pa ipak, u naslovu piše da kartica važi mesec dana, dok za svaki od sadržaja rok je svega 15 dana, što sam možda prevideo na sajtu. Drugaru i ne treba duže, ali je ovo ipak skupa ponuda -- ako se obnavlja kao stalna varijanta.
 
Poslednja izmena:
Kakav je internet na mtsu u odnosu na telenor kad se potrose megabajti?
 
Planiram da prenesem broj iz Telenora u Mts jer mi je ugovor istekao pre par dana. Bila sam u Mts-u danas, zanimaju me Mix Net paketi i rekose mi da je bolje da dodjem 10-tog ili 15-tog marta jer je tako bolje zato sto moze da se prevari sistem. Nije mi bas najjasnije zbog cega bas tada i sta to znaci?! Da li mozda zato da ne bih platila prvi mesec po punoj ceni paketa i krenula odmah sa popustom od 50% ili mislite da postoji neki treci razlog? Sta mi vi savetujete, kad je najbolje vreme za prenosenje broja? Pozdrav!
Da li neko moze da mi kaze, ima li veze kada tj. kog datuma se podnosi zahtev za prenos broja?
 
Nema veze. Ako potpises u pola meseca, placas srazmerno broju dana koriscenja. Nista specijalno ne dobijas.
 
Mozda mu je zbog prenosa rekao? Da Telenor ili Ratel nesto ne zeznu pa mu se odbije zahtev?
 
Mozda mu je zbog prenosa rekao? Da Telenor ili Ratel nesto ne zeznu pa mu se odbije zahtev?

Ako mu je ugovor istekao i nema dugovanja prema maticnom operateru nema razloga da ga odbiju. Nekad odbiju ako trazis tarifu par puta veću od one koju si koristio, a najcesci razlog odbijanja je ljudski faktor tj uneti pogresni podaci.
 
Samo da dodam da vec drugi put podnosim zahtev jer su me prvog puta odbili zbog navodne neisplacene obaveze. Sve je bilo placeno ali nije na vreme proknjizeno! Nadam se da ovog puta nece biti problema.
 
Jel se kod MixNet paketa sadrzaj prenosi iz meseca u mesec? Uzeo sam pred kraj januara i celog februara, evo i sad imam duplo :D
 
Da.... zato sam i ko zna koliko puta napisao, najbolje da kreneš sa prenosom 21,-22, u mesecu, završićeš 26,-27,, dobiješ saobraćaj z aceo mesec, platiš 4 dana, i prenesu ti, i faktičko počinješ karijeru u MTSu sa duplim saobraćajem.

To sam uradio sa svakim brojem.
 
Pa ko da potrosi ove minute i poruke, treba da delim telefon sa petoro ljudi. :D
Koliko puta se prenosi do ponistenja?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,
Istice mi uskoro ugovor sa promocijom od 50% popusta na pretplatu,konkretno na MixNet paket, pa me zanima sledece: uzeo bih sada telefon kod Telekoma,sto znaci da od promocije od 50% popusta nema nista, ali me ipak interesuje da li je iko uspeo da izvede gimnastiku i da dobije neku pogodnost da ne kazem popust na pretplatu :), da li je bitna prica o segmentaciji ili o prenosivosti broja, ili kratko jasno od toga nema nista..
Pozz
 
Nema nista. Bilo ranije od mix net l, sad cini mi se daju neke bonus minute u mrezi.
 
Video sam to,nisam se time ni zainteresovao,pre bih da spustim pretplatu nego sto mi daju navodno neke bonuse :)
 
Sta uopste vredi od telefona kod MTS-a? Osim 1060D nijedan nisam naisao da je isplativ (nisam gledao sve naravno :D). Uz ovaj ide i popust na pretplatu sa KT-om, jedino je zato "isplativ" :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno