Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Za mesec dana sam imao 4-5 call drop-a net je ok ali je 3g slabo pokriven ovde kod mene...

Zvucace glupo, ali isprobaj kako radi WCDMA only!
Meni na VIP-u gde god idem radi bolje. Ove nedelje sam sredjivao sestrin S3, pa sam drzao MTS KT u njemu - mnogo se bolje ponasa na WCDMA only.
 
@alfa
Što na blacklist? Ne znam, ali ja bih najpre od Telekoma očekivao poštovanje tog zakona o kupovini preko interneta. Pre bih očekivao nekakve smicalice od Telenora i Vipa.
 
Postovace ga oni - ali ce zapisati (sva tri) da si to iskoristio :)
 
Uskoro mi istice ugovor, nikada nisam uzimao telefon preko provajdera, pa me interesuje koliko dinara mesecno kosta paket 'Mix Net L' + nexus 5, sa ugovorom od 2god?

thx
 
Gle, ima Nexus 5 u MTS-u, i cak nije precenjen u PM! :)

To te izadje:
1. godine: 3.300 za telefon, 1.980 za MixNetL i 120 za "Hehe uslugu" (sto oni zovu 3G)
2. godine: 1.980 za MixNetL i 120 za 3G
Znaci prve godine po 5.400, druge po 2100 mesecno.
Ispada da si Nexus 5 platio 66,240, umesto da uzmes MixNetL sa popustom, a Nexus 5 u oglasima. Za 350e i manje ces ga naci kao alve.
 
Mozda nikad nisi uzimao telefon preko provajdera, ali sigurno koristis internet (jer si morao imati internet da to pitas ovde).
Bez uvrede, salim se malo. Evo ti link: http://www.mts.telekom.rs/index.php/lg-nexus-5.html
Pretplata za tarifu ti je 1980 dinara i jos bi morao da platis telefon 39600 sto je previse. Bolje uzeti 50% popusta i kupiti ovako Nexus. Ovo ti je jedino bolje ako ti je lakse da placas na rate 3300 svaki mesec + 1980 pretplata.

Edit: prestigao me alfa dook sam kucao :)
 
Kad sam prvi put gledao koliko ispada S3 u VIP-u, iskreno nisam bio siguran sta kako ide i znaci. A ja pratim kao te stvari :) (zbog posla)
Nije cudo da ljudi mogu da nadju brojke, ali ne i da shvate sta znace - bukvalno.

U svakom slucaju, kod MTS-a se skoro nista od telefona ne isplati uzimati, naspram popusta + telefon u oglasima ili cak i u radnji neki.
 
OK thx. Produzicu ugovor na 50% 2god, a telefon ovako kad se bude imalo ;)
 
Ma znam, ja se zezam malo :)
A znam jer sam drugu koji zavrsava matematicki fakultet i razbija matematiku objasnjavao sat vremena i trazio sta mu je najbolje od svih operatera :d Nije mogao da pohvata i rate i pretplate i popuste :D
 
Ma znam, ja se zezam malo :)
A znam jer sam drugu koji zavrsava matematicki fakultet i razbija matematiku objasnjavao sat vremena i trazio sta mu je najbolje od svih operatera :d Nije mogao da pohvata i rate i pretplate i popuste :D

Razlika izmedju teorije i prakse :)
 
Mix net L
Za sada su mi za 4mb skinuli oko ~60tak din. Nije velika cifra jer sam odmah proverio pa ugasio data connection. Da nisam i da sam nastavio da koristim ko zna koliko bi nakucalo

Da citiram sam sebe jer sam jedva dočekao da vidim račun i već sam se bio naoštrio da se svadjam:d
Elem ovih misterioznih 60 dinara NIJE naplaćeno na računu a pri tome piše da sam potrošio 1.6 gb.
Nisam se zvanično žalio osim što sam ih preko twitera pitao u čemu je stvar ali se ni tu nisu udostojili da odgovore
Račun je izašao kao i uvek znači samo pretplata+ono ****** od 3g usluge
 
Možda dobiješ neki bonus račun uskoro? :d

Tipa "imate prijatelje" koji brinu o vama :p
 
Cena za Nexus 5 kod sva tri operatera je u najmanju ruku bezobrazna.
 
Račun je izašao kao i uvek znači samo pretplata+ono ****** od 3g usluge
Ti si uzeo telefon, ili si bese zaboravio da otkazes ovo *****?

Znam da je sistem pravljen tako da moze ovo da se desi (napise neki racun, ali se sracuna da nije trebao i ne obracuna ga :D), ali mislim da do sada nisam video u praksi :)
 
Prebacio sam broj iz Telenora (PiS 500). Od jutros sam na Mts-u (Mix Net L -50%). Neko mi je rekao da na Telenoru iz net APN-a obrisem Proxy da ne bih imao nekih problema sa konekcijom i da bi mi bila veca brzina neta, je l' treba tako neka caka da se zna i za Mts net i kako da proverim preostale "brze" megabajte?
 
Prebacio sam broj iz Telenora (PiS 500). Od jutros sam na Mts-u (Mix Net L -50%). Neko mi je rekao da na Telenoru iz net APN-a obrisem Proxy da ne bih imao nekih problema sa konekcijom i da bi mi bila veca brzina neta, je l' treba tako neka caka da se zna i za Mts net i kako da proverim preostale "brze" megabajte?

Apn stavis gprsinternet umesto wap,izbrises port i proxy.. Inace uzeo si najaci paket,furam ga godinama sa 50 posto popusta :)
 
Ali moze bez ikakvog logina preko mobilnog neta.
 
E vidiš to nisam znao jer mi u operi ne otvara bez logovanja ni preko mobilnog neta. Ali evo sad probao na fabričkom browseru i radi bez logovanja.
 
Nema bas puno veze sa konkretno temom, ali je u vezi samog MTS-a i to skoro pa neverovatno iskustvo.. :D :D

Sinoc ja odem na portal kliksport i kupim ``karte`` za Barcu i za veceras za Juve.. Medjutim sinoc nikako da gledam kad otvorim player pise connecting media i to je to.. Iznerviram se misleci da mi je nesto do kompa mrzelo me i da cackam vise, batalim sve to.. Kad malo pre poziv 0800100800 (valjda bese tako) , taman sam mislio neki lik sa magnetima za lopatice i bulju koji lece leukemiju, kad ono fina gospodjica iz MTS-a..
- Dobro vece gosim Stefane imali ste problem taj i taj
- Jesam jesam ( u neveri odakle ona sad zna,hmmm... )
- Mi se Vama izvinjavamo doslo je do tehnickih problema i hteli smo da Vam ponudimo vecerasnju utakmicu Milana i nzm koga ne pratim njih i naredna 3 kola LS za DZ...
- Ja neverujem, zbunjeno rekao hvala, lepo s` Vase strane, dovidjence.. :D

- I dalje mislim da me neko zajebava, stvarno prvi put da me odusevi neko iz MTS-a... :banana::Klanjanje
 
Ni ovo sto cu ti ja reci nema bas puno veze sa konkretnom temom, ali pogledaj Arsenal i Bajern veceras, verujem da ce biti dobra utakmica :d
 
Nema bas puno veze sa konkretno temom, ali je u vezi samog MTS-a i to skoro pa neverovatno iskustvo.. :D :D

Sinoc ja odem na portal kliksport i kupim ``karte`` za Barcu i za veceras za Juve.. Medjutim sinoc nikako da gledam kad otvorim player pise connecting media i to je to.. Iznerviram se misleci da mi je nesto do kompa mrzelo me i da cackam vise, batalim sve to.. Kad malo pre poziv 0800100800 (valjda bese tako) , taman sam mislio neki lik sa magnetima za lopatice i bulju koji lece leukemiju, kad ono fina gospodjica iz MTS-a..
- Dobro vece gosim Stefane imali ste problem taj i taj
- Jesam jesam ( u neveri odakle ona sad zna,hmmm... )
- Mi se Vama izvinjavamo doslo je do tehnickih problema i hteli smo da Vam ponudimo vecerasnju utakmicu Milana i nzm koga ne pratim njih i naredna 3 kola LS za DZ...
- Ja neverujem, zbunjeno rekao hvala, lepo s` Vase strane, dovidjence.. :D

- I dalje mislim da me neko zajebava, stvarno prvi put da me odusevi neko iz MTS-a... :banana::Klanjanje

ako nisi "gadljiv" na strane komentatore evo ti link pa gledaj sport za dzabe

http://livetv.sx/rs/
 
@ Blastoise

Normalno.. :)

@ Armor +

Nije mi do komentatora nego sto svi ti linkovi cesto pucaju a sa ovim kliksport-om imam super iskustva do sad, zato sam sinoc i sumnjao na komp a ne na njih.. Hvala za link u svakom slucaju.. ;)
 
@ Armor +

Nije mi do komentatora nego sto svi ti linkovi cesto pucaju a sa ovim kliksport-om imam super iskustva do sad, zato sam sinoc i sumnjao na komp a ne na njih.. Hvala za link u svakom slucaju.. ;)

ovaj sto sam ti ja dao uopste ne puca ako ti je internet 10MB/s +

ja ga koristim godinama i prezadovoljan sam imas gotovo 20 sportova i sve live prenosi

odlican sajt procesljaj ga malo jedan je od retkih kome je interfejs na srpskom jeziku
 
Nazad
Vrh Dno