Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Baš je glup ovaj Mts najdraži broj ako se može koristiti tek po utrošku besplatnih minuta.

Tako je bilo do sada,a od prvog marta -videcemo

''Obaveštavamo postpaid korisnike da će se od 1. marta 2014. godine primenjivati novi način tarifiranja Postpaid extra tarifnog dodatka - mt:s najdraži broj.

U okviru mesečne pretplate za tarifni dodatak mt:s najdraži broj postpaid korisnici će, od navedenog datuma, dobijati 2.000 minuta za razgovore i 2.000 SMS poruka za dopisivanje sa izabranim najdražim brojem iz mt:s mreže. Cena mesečne pretplate za ovaj tarifni dodatak ostaje nepromenjena.

Za sve postpaid korisnike koji tokom februara aktiviraju dodatak mt:s najdraži broj pripremili smo iznenađenje - očekuje vas čak 10.000 minuta i 10.000 SMS poruka za dopisivanje sa najdražom osobom! Dobijene minute i poruke možete iskoristiti do kraja februara."
 
Najdrazi broj se trosi nakon potrosenih minuta ukljucenih u paket. Bar sam takav odgovor dobio od mts-a pre 5min... Bolje da ga nisu ni unapredjivali :)
 
A možeš li da predješ na 1140 - 50% ?

Meni su rekli da moze. Cak su mi rekli da mogu da se posle vratim na stari paket, jedino ne mogu da idem na manji paket od onog prvog za koji sam potpisao ugovor.

Meni stvarno nije jasno da ne dozvoljavaju da prekines 50% i uzmes telefon sa full cenom paketa. Glupost. Verovatno destimulisu ljude da uzimaju telefone kod njih jer im se ne isplati iz nekog razloga.
 
Najdrazi broj se trosi nakon potrosenih minuta ukljucenih u paket. Bar sam takav odgovor dobio od mts-a pre 5min... Bolje da ga nisu ni unapredjivali :)

Verovatno jos nemaju ni informaciju da ce biti ovi minuti za najdrazi broj :D
 
To je vec pocelo,jer
tokom februara daju 10.000 minuta za razgovore i 10.000 SMS poruka
 
Ako neko proba "najdrazi broj" neka postuje ovde sta i kako :) ja imam aktivirano na telenoru, ali ako ovo proradi kako treba - ode i zadnji razlog da zadrzim telenor karticu :)
 
Bio sam danas do njih i kazu da to nije ni predvidjeno za postpaid pakete i da se omiljeni broj koristi tek kad se potrose minuti i poruke.
Rekoh ja da ima nesto novo od prvog,a oni kao proverise i to je to.Ako neko sazna nesto drugo neka javi

I da dodam rekose mi da ovih dana im stizu neki novi i neki stari telefoni na pakete kojih nije bilo
 
Poslednja izmena:
Svasta oni pricaju, bez provere ne vredi ;)
Doduse, ako je tako kao sto kazu, onda su ubili taj dodatak za one koji bas bas pricaju.
 
Presao na mts i jeste da je dzabe naspram telenor-a ali mreza je nula... Izgleda da kvalitet kosta.
 
mt:s i Telenor mreže su daleko ispred Vipa po kvalitetu...

Provera stanja ažurnija od Vipa na oba, neograničen internet, za dva koplja ispod po 3G pokrivenosti u odnosu na Vip... EDGE radi bolje i na Telenoru i na mt:s-u od Vipa...

mt:s-u nedostaje HD Voice doduše...
 
Jeste, zato mene danas Telenorovci samo ne mogu da dobiju... dok MTS radi OK, i ja bez problema mogu da dobijem Telenorovce :) Samo da ih cimnem da im javim da me ne zanima sto nemaju minuta vec, a tek je 6., sami su birali :)
 
Presao na mts i jeste da je dzabe naspram telenor-a ali mreza je nula... Izgleda da kvalitet kosta.

Evo ja imam dva postpaid broja, jedan na telenoru i jedan na mts-u i iskreno receno zaista nisam primetio tu predost i kvalitet Telenora o kojoj neki pricaju...Moze se desiti da ima razlike u pokrivenosti/signalu po Srbiji (ja sam u Bg-u).
 
Za mesec dana sam imao 4-5 call drop-a net je ok ali je 3g slabo pokriven ovde kod mene...
 
E, da, poglavice - danas na Kalisu, MTS KT, S3, 7.5Mbps/3.6Mbps. Znaci moze bolje, iPhone ti je spor :D
 
Moram da priznam da sam danas posle ne znam ni ja kolko vremena imao call drop na mt:s-u, al da su cene kod mts-a i Telenora iste, pa i da razmislim... Ovako... mrka kapa.
 
Samo da mi neko potvrdi. Znači ako ja potpišem postpaid ugovor bez telefona imam 50% popusta na pretplatu sve vreme trajanja ugovora? Kada istekne ugovorna obaveza plaćam pun iznos?
 
ja licno mislim da ce ove ponude biti i za godinu dana a i kasnije. sigurno niko od operatera nece odistati od ovoga jer bi tako pucali sebi u nogu.
ja sam potpisao na godinu dana jer nemam nameru da se obavezujem duze pa posle ne znam sta cu sa ugovorom.
 
Ako im zafali para, a hoće, ode Telekom na doboš. Tada zaboravi na ove akcije - kreće ceđenje suve drenovine.
 
samo jos jednom da pohvalim voljeni nam mts! hteo da proverim kakav je g700 pa da poduzim ugovor i da uzmem uredjaj...nema! kako nema? pa ima al preko webshopa! pa sta mi to znaci kad ne vidim uredjaj, kvalitet izrade, ekran! pa imate specifikacije na sajtu! kraj...prekid filma! dobro..vidim imate idol x..jel bi mogao da ga pogledam? moze..ali ne moze da se ukljuci! crnilo pred ocima! ko da valjaju one telefone na crno pa vade samo kad te zarobe na 24 meseca! poludeo sam! odem u telenor i proverim alkatela ko covek!
 
Da je MTS jeftin za telefone, pa da te razumem da odes negde da pogledas pa se vratis - ovako... ko jos razmislja o MTS-u kad mu treba telefon na rate :D
 
@OZZI
Naručiš lepo preko webshopa, pa ako ti se ne sviđa, vratiš im....
 
I dodjes na blacklist ako to uradis :D
 
Nazad
Vrh Dno