Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Imam neki telenor prepaid broj, koji hocu da prenesem u mts mrežu. Hteo bih da postanem korisnik mts kontrole troškova. Ali kako čitam na sajtu mts-a, broj može da se prenese samo u prepaid i neku od postpaid tarifa, ne piše ništa za kontrolu troškova. Ima li ko iskustva sa ovim?
 
Poslednja izmena:
Пренесеш на припејд па онда пребациш на КТ. Питаш у некој пословници, не би требало да ни то не знају.

Онај G600 сам јуче приметио али је био баш кратко у понуди, вероватно нека мала количина или оно што сам помислио. Понекад се појави пар телефона и већ у току дана их више нема, можда неки враћен или је ко одустао па га дају даље. Ипак више волим да неки модел буде пар недеља у понуди па да размислим.
 
Jel sam ja jedini kome su nakon potrošenih mb iz paketa naplatili mb koje sam potrošio iako se hvale da je internet neograničen? I da resetovao sam data connection nakon potršenih mb iz paketa za svaki slučaj ali i dalje mi se račun uvećava ako koristim net
 
Ако користиш пакет који има неограничен нет, неће да ти наплате. Који пакет трошиш?
 
Ако користиш пакет који има неограничен нет, неће да ти наплате. Који пакет трошиш?

Mix net L
Za sada su mi za 4mb skinuli oko ~60tak din. Nije velika cifra jer sam odmah proverio pa ugasio data connection. Da nisam i da sam nastavio da koristim ko zna koliko bi nakucalo
 
Ako si tako brzo video veci racun, pre ce biti nesto drugo.
 
Znam da je bilo reči o tome ranije, ali ne mogu da nadjem: koliko pre isteka postojećeg može da se zaključi novi ugovor u mts-u, uz uzimanje novog telefona? Ako je neko ovo radio, zna li da mi kaže kako to da odradim? U poslovnici, preko 789, ili možda može i online?
 
@mrmilos, mozes 3 meseca pre isteka ugovora.

@night, sta ti na portalu stoji za preostale MB? 4MB bi bilo oko 200RSD.
 
@alfa
Stoji mi -7856kb

Evo tačno koliko je
capture.jpg
 
Poslednja izmena:
- kao minus, stoji ispred brojke na sajtu?
Izgleda da ti racunaju po potrosnji, samo nisu stigli svih 7MB :)... zalba kroz 2 nedelje ;)
 
Izlgleda i meni zato kazem nesto mi cudno. Cimnuo sam ih i preko twittera i facea. Za sad se ne oglasavaju.
 
Znam da je bilo reči o tome ranije, ali ne mogu da nadjem: koliko pre isteka postojećeg može da se zaključi novi ugovor u mts-u, uz uzimanje novog telefona? Ako je neko ovo radio, zna li da mi kaže kako to da odradim? U poslovnici, preko 789, ili možda može i online?

Cini mi se da je 3 meseca pre isteka ugovora moguce uzeti novi telefon uz ugovor.
 
Nekoliko novina odjednom na MTS-u:
Promena dodatka MTS Najdrazi broj:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/mts-najdrazi-broj-novine.html
Koliko sam razumeo, od 1. marta se dobija 2000 min/SMS besplatno sa najdrazim brojem. (ranije je bilo 99% popusta valjda?)

Moj Klub ce od 1. marta isto imati "neogranicen internet":
http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/neograniceni-internet-i-za-moj-klub.html
(samo jos Mix i Bel da dobiju :))

Bonus prva tri meseca:
http://www.mts.telekom.rs/index.php.../items/za-postpaid-i-dodatne-povoljnosti.html
5000 poruka i 5GB prva tri meseca, za nove ugovore.


Kako je smor sto kod MTS-a ko je skoro potpisao neki ugovor ne moze da dobije povlastice koje su bukvalno samo bolje (i ni po cemu losije) od onih koje dodji za mesec-dva a kamoli dan/dva :(
 
Kad se preko webshopa poruci tel za kolko stize otprilike, znam da je rok 5 radnih dana, ali koliko je u praksi..
 
Imam neki prepaid koji je registrovan na drugu osobu, a sad hoću hoću da uzmem neki postpaid paket na tom broju, pa me zanima da li ce u poslovnici da prave problem zato što nije registrovan na mene?
 
Pozdrav,
Interesuje me ima li negde jos uvek ovog telefona G600 da se uzme,ako neko zna?
I drugo pitanje u vezi omiljenog broja, da li se on koristi kada se potrose minuti i poruke iz paketa ilitaj broj se ne obracunava u minute u paketu uopste?
Hvala
 
Baš je glup ovaj Mts najdraži broj ako se može koristiti tek po utrošku besplatnih minuta.
 
Imam neki prepaid koji je registrovan na drugu osobu, a sad hoću hoću da uzmem neki postpaid paket na tom broju, pa me zanima da li ce u poslovnici da prave problem zato što nije registrovan na mene?

Ne, treba samo da ti ponude da potpises izjavu da si legitiman vlasnik broja.
 
Evo setio se mts kako ce da krade na sitno.
Mts kontrola troskova, zvao sam jer mi prikazuje da nemam bonus kredita, kazu da je do njih, vrate bonus saobracaj, ali ono sto je skinuto sa glavnog racuna dok je pricano za to vreme, ne vrate na trosak bonus kredita.
Ja ne proveravam stalno, ali pred kraj proslog meseca znam sigurno da se desilo jos jednoj osobi, a verovatno i svima, za ovo danas od 12-15 recimo, znam sigurno da nije samo moj slucaj u pitanju.
Eto, da znate ako vam je sumnjiv glavni racun, a ne proveravate da li su vam "privremeno ukinuli" bonus kredit, sad znate u cemu je problem.
 
Imam neki prepaid koji je registrovan na drugu osobu, a sad hoću hoću da uzmem neki postpaid paket na tom broju, pa me zanima da li ce u poslovnici da prave problem zato što nije registrovan na mene?
Ja sam isao sestri da probam da promenim paket na njenom broju. Htela je da predje na naredni veci. Imao sam i njenu licnu kartu ali mi nisu dali.
E sad da li je to slicno tvom slucaju nemam pojma :)
 
Imam neki prepaid koji je registrovan na drugu osobu, a sad hoću hoću da uzmem neki postpaid paket na tom broju, pa me zanima da li ce u poslovnici da prave problem zato što nije registrovan na mene?
pre nekoliko godina i ja sam imao slican problem, sa karticom koju mi je sestra kupila, i registrovala na sebe. ja sam otisao u poslovnicu, rekao da sam izgubio karticu i poneo onaj drugi deo, rekavsi da hocu da je zamenim. tada mi je radnica rekla da podnesem zahtev, oni ce da iskljuce broj na 48 sati, i ako se niko do tada ne javi da je broj njegov (odnosno onaj na koga je kartica registrovana), da dodjem i da je registrujem na svoje ime, i uzmem zamenjenu karticu. tako sam i uradio, i sve je proslo u redu, taj broj je sada na moje ime, cak je i prebacen u vip...
licno mislim da ako imas oba dela kartice (i onaj sa puk kodom, veci deo), da nece biti problem da to sve odradis, ali ces morati verovatno da sacekas ovih 48 sati...

Ja sam isao sestri da probam da promenim paket na njenom broju. Htela je da predje na naredni veci. Imao sam i njenu licnu kartu ali mi nisu dali.
E sad da li je to slicno tvom slucaju nemam pojma :)

to nije ni slicno, jer je u pitanju postpaid broj, a ne prepaid.
 
Poslednja izmena:
Ali on hoce da predje na postpaid, mislim da ce praviti problem bez nekog punomocja.
 
Mislim da niko nece praviti problem, zato i sluzi izjava o legitimnom vlasnistvu koju stampaju iz aplikacije i na kojoj on potpisuje da je vlasnik. U slucaju da se vlasnik kartice javi u nekom njihovom odredjenom roku, potpisnik izjave cini mi se i zakonski odgovara.
 
ALI kartica je REGISTROVANA... Jeste da mozes da kupis na kiosku, ali ako je registrovana to je drugacije.
 
Nazad
Vrh Dno