Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nije to problem, jer i na kraju bi ti zadnji mesec bio toliko racunat popust.
Jedino ako zadnjeg meseca hoces da predjes negde, moze efektivno da ti bude i dalje ugovor u toku, a ne racuna se popust - mada, posto je malo ovakvih slucajeva (da neko ne produzi na vreme ugovor sa popustom ili predje na drugi tip ugovora), nisam siguran da je tako planirano, vec da je sistem malo "gucnuo" ;)

U svakom slucaju, pogledajte na prvom racunu da li je racunat popust, i racunajte na gornju situaciju zadnjeg meseca ugovora, cisto da kasnije vam ne bude problem.
 
Hoce li oni prosirivati paletu telefona,da li ce biti neke akcije za dan zaljubljenih?
 
Ovako bi glasio odgovor iz MTSa

Poštovani,

Palete na kojima se dostavljaju telefoni su standardizovane za manipulaciju putem viljuškara. O tome ne odlučuje MTS nego vozari. Palete ostaju nepromenjene.

Za Dan zaljubljenih pravimo akciju. Međutim, zbog nesrazmernog broja prodatih telefona i buketa cveća, od ove godine MTS uvodi sistem provere. Ko god bude želeo da iskoristi promociju "MTS prijatelji za zaljubljene" moraće da dostavi nepobitni dokaz da je zaljubljen. Dokaz može biti jedan od sledećih:
- Ljubavna pisma. Moraju biti od obe strane, ne starija od 6 meseci, pisana rukom. Prihvatamo i elektronsku poštu gde se uz ispis pisama dostavljaju i dve potvrde od vaših ISPova da je ispis verodostojan njihovom logu, overen od strane ISPa i opština u kojima lica prebivaju.
- Snimci sa obostranim izjavama ljubavi snimljenih u poslednjih 6 meseci i postavljenih na servis za deljene video sadržaja (YouTube, Vimeo, DailyVideo... Ukoliko su lica starija od 18 može i: RedTube, XHamster...)
- Da sedite zajedno sa voljenom osobom u poslovnici duže od 2 sata, držeći se za ruke, ljubeći se sporadično, uz nežne poglede. NAPOMENA: osobe moraju biti punoletne ili uz pisanu dozvolu roditelja (ne stariju od 6 meseci, overenu u opštini prebivališta)


SREĆAN DAN ZALJUBLJENIH, ŽELI VAM MTS. IMATE PRIJATELJA.

:D
 
Hahahaha :d

Jel moze nekako da se vidi arhivirana stranica na mtsu tj telefona koji više nije u ponudi? :eek: Zanima me cena jednog modela kojeg vise nema.
 
Ja pitam ozbiljno jer mi tad istice ugovor i da uzmem neki telefon a ti se sprdas.Hvala ti na odgovoru!
 
Озбиљан одговор можда зна неки директор или служба у mt:s која се бави набавкама. Пошто им је тренутно понуда баш танка, ја очекујем да сваког тренутка понуде нешто ново. Вероватно имају неке преговоре или тендер па ускоро то крене. Можда баш за Трифуна.
 
Bice cim prodje carina :) Ne zezam se, decembra/januara bi dodali jedino telefone kojih treba neko drugi da se otarasi (kao sto rade sa Nokia za 1RSD uz prepaid pre koju godinu ili sada ove Alcatelcice...)
Tek od februara vredi pogledati da li ce biti razlike, uvoz ne radi kod nas januara.
 
Ljudi jel moze da se prekine ugovor 50% i uzme novi uz telefon? koristim mix net S a uzeo bih mix net M i telefon. Ugovor sam potpisao pre nekih 14 meseci...

Edit: Dobio sam ih ipak posle pola sata cekanja i ne moze :)
 
Poslednja izmena:
Po meni to je glupo s njihove strane. Umesto da imaju sigurnu mušteriju još 24 meseca rizikuju da te izgube za 10. A ništa ne gube jer ne treba da otplaćuješ telefon.
 
Ljudi jel moze da se prekine ugovor 50% i uzme novi uz telefon? koristim mix net S a uzeo bih mix net M i telefon. Ugovor sam potpisao pre nekih 14 meseci...

Edit: Dobio sam ih ipak posle pola sata cekanja i ne moze :)

To je nešto novo, meni su u poslovnici rekli da 50% može uvek da se promeni u neki drugi, jedino kad se uzme telefon, može 3 meseca pre isteka ugovora.
 
Nikada nije moglo da se prekine 50%, osim za prelazak u Box. Ne moze cak ni da se produzi ranije od 3 meseca pre isteka (a to tek nema smisla).
 
Bila je neka opcija da se produži 4 meseca ranije ako je treća ugovorna obaveza u pitanju. Jedino u tom slučaju.
 
То им је баш глупа одлука. Акција 50% служи да задржи неког корисника две године а при томе mt:s има штету јер корисник плаћа пола рачуна који направи али ваљда имају неку рачуницу. Ако такав хоће да пређе на други пакет у коме ће да плаћа пуну цену, свеједно да ли уз то хоће и телефон, или чак хоће неки скупљи пакет са 50% попуста, то би требало да одмах прихвате јер ће да добијају много више пара а успут корисник потписује нови двогодишњи уговор. Једино ако се плаше да ће да се погубе у томе па почну да греше, овако је баш баш глупо. Ја сам прошле године прешао са 50% на Бокс и мислио сам да им је правило да свакога са 50% враћају на пун пакет ако затражи.
 
Tako nekako.
 
hm hm hm .... pričaš kao da telefon plaćaš po punoj ceni, a ne po povlašćenoj.

Ako telefon košta 23000 dinara, a ja ga uz moj paket dobijam za resimo 8000, oni su "u šteti" 15 000 ....

Ako je pretplata uz taj fon 1200 dinara, uz 50 % plaćam 600, 600x24 gube, tj. 14400 ....

Isto im idodje, ili su nijanse u pitanju, a nema ebavanja sa telefonom, reklamacija, tupih korisnika koji opseadju šaltere jer ne umeju nešto da nameste, računa, fisklanih, rata za telefon, naručivanja telefona , imamo taj, nemamo taj, biće, neće ....

Ovako ti smao prepolovi račun, i mirna bačka ...
 
Bas to. A Telekom se izgleda koristi kad neko uveze nesto sto ne moze inace da proda, pa Telekom to "otkupi" po punoj ceni. Inace, koja je logika da S3/S4 kostaju uz prosecan paket koliko telefon inace kosta (u normalnoj zemlji!)
 
hm hm hm .... pričaš kao da telefon plaćaš po punoj ceni, a ne po povlašćenoj.

Ako telefon košta 23000 dinara, a ja ga uz moj paket dobijam za resimo 8000, oni su "u šteti" 15 000 ....
То је само питање исплативости провајдеру да "даје" телефоне уз неке пакете и не бих доводио у везу са овим комбинацијама.

Ајде овако, ја користим S пакет са 50% и mt:s-у плаћам 330 кинте месечно. Ти користиш М пакет и плаћаш им 1.140 без уговора. По овоме ти можеш да потпишеш нов уговор за М и плаћаш исто, плус неки телефон, колико год плаћао уз њега а ја, од кога су узимали само 330, не могу да пређем на пакет у коме бих им плаћао 1.140? Сасвим је у реду да уговор по коме је неко добио телефон уз попуст не може да прекине јер би онда сви то радили на месец-два ... али је mt:s на губитку за сваки 50% уговор који може а не пребаци у фул цену. Да занемаримо телефон, да ли неко ко има пакет са 50% акцијом може да пређе на фул већи пакет, па и без телефона? Неко има S са 50% па хоће да пређе на М без попуста и то се не исплати mt:s-у ... јер не дозвољава прелазак?
 
Vidi sta sam napisao kako MTS "nabavlja" telefone, pa ces shvatiti zasto im se i ne isplati mozda ;) (ne garantujem da je tako, niti imam ikakav insider "info", ovo je stvarno ipak nagadjanje)
 
Немам појма да ли може, али је у сваком случају исплативије било ком оператеру да дозволи корисницима који имају 50% да пређу на неки фул пакет па и на 50% за скупљи пакет. Мене то више не занима, само онако питам. Док ми траје Бокс, могу само да штедим на КТ и не исплати ми се 50% а ни телефони ме не занимају ... осим ако се не појави нешто екстра. Данас је био неки Huawei G600 за кинту уз већину пакета али је брзо отишао, ваљда је требало да га неко легално добије па је акција прошла на брзака. ;)
 
A kako si saznao da je bio? Slucajno u poslovnici?
 
Nazad
Vrh Dno