Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

To sto si ti dva puta uzeo tu promociju, nije nikakava garancija da ce nje uvek biti. Zasto bi je bilo? Telenor daje 20%, VIP daje 35 posto i to sam trenutno.

VIP daje 50% barem sada, ko ne uzima telefon (Sneg+SIM popust onda idu). Ili mozda cak dodje 60%, ne znam kako se kombinuju tacno promocije.
 
Pa u suštini kombinovanjem tih promocija te popust izađe 45 do čak 75% u zadnjih šest meseci.
 
Bice te promocije zato sto je MTS duplo bolji od Telenora i VIPa i tako ce i ostati.
Tu akciju non stop nastavljaju i nece je prekinuti jer uvek mora biti opcije tj pogodnosti za one koji ne uzimaju telefone...
 
Ajmo neki insajder, hoće li mts produžiti trajanje te promocije, ili ne? :what:
 
Ако је пар недеља писало да траје до краја године а од јуче, прекјуче промењено на крај јуна, тешко да неко зна како ће да буде после тога. Да су хтели баш да укидају, променили би на неки ближи датум, овако нису хтели да се људи баш опусте и оставе то за касније.
 
To su samo menjali tekst promocija koje su vec odavno. Vreme je da opet dodje neka "vest" o 50% popusta ;)
 
V I P, kako čudan način da se piše mt:s.
Eh da, DO 50% - to je onda akcija sneg.
 
Ima još jedna sa Nokia, my bad.
 
Baš to :D
 
Jos uvek resavaju problem koje su napravili sebi jos u avgustu, telefoni ce izgleda sacekati ;) Pogotovu sto se kod nas decembra i januara nista ne uvozi.
 
Devojka je rešila da pređe na postpaid, i to bez uzimanja telefona, tako da će na paket imati 50 % popusta, kao što je ovde u temi navedeno.

Pitanje je vezano za 3G uslugu. Jutros sam u prolazu svratio u njihovu poslovnicu da se raspitam oko plaćanja 3G usluge u MixNetM paketu, pošto bi devojka isprva koristila svoj stari telefon Samsung D600 dok ne uzmemo neki android. Dobio sam odgovor u poslovnici da ona nikako ne plaća 3G, da se ta usluga plaća jedino ako se i telefon uzima preko MTS-a, a da se prilikom uzimanja samo paketa ta usluga ne plaća ukoliko već poseduje svoj telefon, bio on 3G ili ne.

Meni to deluje malo sumnjivo, pa rek'o da pitam ovde da li je to tačno?
 
Dobro su ti rekli, ako uzima telefon u mts-u koji ima kameru napred, onda je obavezna da plaća i 3G uslugu; u slučaju izbora 50% popusta na pretplatu (koji i ja koristim) nema naplate dodatnih usluga.
 
Hvala ljudi, lepa vest.
 
Dobro su ti rekli, ako uzima telefon u mts-u koji ima kameru napred, onda je obavezna da plaća i 3G uslugu; u slučaju izbora 50% popusta na pretplatu (koji i ja koristim) nema naplate dodatnih usluga.
Nema veze kamera. Ako mob uzet preko MTS ili njihovih dilera podrzava 3G mrezu, placa se 3G pretplata.
 
Dakle prebacio sam broj u mts. Za ovih desetak dana januara platiću oko trećinu regularnog računa? A ugovor za popust da potpišem početkom februara? Ili popust počinje od prvog iako ga potpišem danas recimo? Znam da se i o tome pričalo ali sve mi se pomešalo, oprostite. :D
 
Pocinje od prvog, za ovaj mesec placas punu cenu paketa srazmerno broju dana i ja sam prebacio, sutra me ukljucuju :)
 
Male su sanse da nece biti i sledeceg januara ovaj popust, ali iskreno bolje da ne rizikujes za ovako dobru ponudu ;)

Inace, zadnji ugovor koji sam potpisao (skroz novi broj), krajem prosle godine, popust je odmah poceo - ali u pitanju je KT, nije Mix/MixNet, mozda ima razlike zbog toga.


Ako se upravo prebaci broj u MTS, i onda prebaci u postpaid, da li moze tada da se potpise ugovor ili traze da se ceka 3 meseca? (u smislu, da li mora odmah da se potpise ugovor uz prelazak prepaid->postpaid)
 
I ja se razmisljam ali dve godine je dug period sigurno ce biti boljih ponuda...
 
Dobro, to zavisi šta planiraš i kakve su ti preferencije. Ja telefon nemam nameru da uzimam, trošim "k'o upaljač" :D tako da teško da će biti nešto bolje za 330 dinara mesečno.
 
I ja se razmisljam ali dve godine je dug period sigurno ce biti boljih ponuda...

To sebi slobodno pricaj :) Bolje, barem po pitanju minuta i neta, nece biti. Mozda ce biti LTE uskoro kod nas, pa ce biti poseban saobracaj po LTE, poseban po 3G brzini, ali veca kolicina, za manju cenu - ne.
Trend u svetu je prilicno poskupljenje mobilnih tarifa (ja jos uvek imam Vodafone UK prepaid karticu koju ima bolje cene nego sto je prepaid kod nas sada, a pogotovu prepaid u UK sada). Telenor je vec poskupeo pakete (izbacivsi stare iz ponude, samim tim, ko hoce ugovor, menja u skuplje pakete).
VIP je vec poskupeo pakete.
MTS je samo izbacio prenos MB, da bi uveo neogranicen net, i jedino on drzi cene kod nas na neki normalan nivo.

Znaci, ko misli da cemo imati nesto povoljnije, bez telefona uz ugovor naravno, mogu da se ozbiljno kladim da sebe samo laze.
 
Ček, najavili su Apple Store na proleće, pa kada legne iPhone :-D
 
Dakle prebacio sam broj u mts. Za ovih desetak dana januara platiću oko trećinu regularnog računa? A ugovor za popust da potpišem početkom februara? Ili popust počinje od prvog iako ga potpišem danas recimo? Znam da se i o tome pričalo ali sve mi se pomešalo, oprostite. :D

Pocinje od prvog, za ovaj mesec placas punu cenu paketa srazmerno broju dana i ja sam prebacio, sutra me ukljucuju :)

Posto ste obojica novi korisnici, ako sad potpisete 50% off, primenice se pocev od januarskog racuna. Za postojece korisnike - od februarskog.
 
Znači bilo kad da potpišem u februaru važiće za ceo februar? Nema smisla da trošim 1 mesec popusta na trećinu januarskog računa. Uglavnom kakogod da bude nije frka. :)
 
Nazad
Vrh Dno