Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@Djilkos: radio sam video poziv s jednog SGS3 na drugi. Medjutim, i na ne-Samsung telefonu sa custom ROM-om baziranom na stock-u 4.2.1 (minimalne izmene i ne u tom delu) desno od Call tastera imam Video Call koji radi kad zovem one koji imaju Video Call opciju. Ne placam 3G pretplatu.

Bez ikakvih 3rd party aplikacija. ;)

MTS naplacuje ovu pretplatu svima koju uzmu telefon koji radi i na 3G mrezi -- to je jedini uslov, bez obzira na funkcije. Ne znam kako naplacuju u pripejdu, kod KT ne naplacuju.

Možda nekome odgovara, moze da gleda Mondo streaming sadrzaj (RTS, B92 - nekad bilo), bez da mu se trose MB iz paketa. ;)
 
Poslednja izmena:
Ovih dana ću otići do MTS-a da tražim da mi ukinu glupu 3G pretplatu... Hvala na informacijama.
 
Ја то урадим чим ми истекне уговор уз који је ишао такав телефон. Одем до пословнице, кажем шта хоћу и за пар минута заврше посао. Пошто си ти потписао уговор без телефона, истог дана ће да ти искључе додатак.
 
Da li postoje podešavanja za MTS sa kojima je mobilni internet brži? Nešto kao kod Telenora kad se napravi nova pristupna tačka i unese samo naziv internet?
 
Da li postoje podešavanja za MTS sa kojima je mobilni internet brži? Nešto kao kod Telenora kad se napravi nova pristupna tačka i unese samo naziv internet?

Da, APN je gprsinternet sve ostalo isto samo bez proxy.
Možeš to objasniti malo za Telenor pošto prvi put cujem
 
Ajd da ne otvaram novu temu nego da napišem ovde...

Prošle godine sam potpisao ugovor sa promocijom 50% umanjenja računa. U novembru mi je ugovor istekao i nisam išao da ga produžavam jer sam pretpostavio da se ugovor nastavlja i dalje.
Medjutim danas mi stiže račun da platim pun iznos pretplate koju sam do novembra plaćao umanjenu...

Nije mi ugovor pri ruci pa ne mogu da pročitam da li piše šta se dešava nakon isteka promtivnog perioda.
Znači da li opet mts jajari pa pokušavaju da me zavrnu za 500 din (znam da nije neka cifra ali neću da me neko pravi budalom) ili ima stavka u ugovoru da se nakon isteka promtivnog perioda ugovor nastavlja ali se plaća puna pretplata?
 
Koliko znam tako je kod svih. Znaci ako je ugovor istekao onda se naplacuje puna cena, jer i da postoji ista promocija i dalje ona se moze nastaviti samo novim potpisivanjem ugovora.
 
Kaze da godinu dana imas popust. Ne kaze da se popust ili ugovor produzavaju.
 
Jel piše u ugovoru šta se dešava nakon isteka promocije? Valjda promocija odnosno taj ugovor i dalje važi dok se ne potpiše novi?
 
Ne. Promocija važi samo za vreme ugovorne obaveze. Ako ćeš i dalje 50 posto, moraš nov ugovor.
 
Meni pise "popust na pretplatu 50% 12 meseci". Tako da cim istekne tih 12 meseci naplacuje se regularna cena paketa, ukoliko ne produzis pre isteka istog.Meni je isto tako bilo pre tj. imao sam mix net m na 12 meseci takodje i cim je isteklo dosao je regularan raclun na pun iznos. Tako da je sve ok.
 
Jel piše u ugovoru šta se dešava nakon isteka promocije? Valjda promocija odnosno taj ugovor i dalje važi dok se ne potpiše novi?

Ugovor vazi, ne i aneks koji si potpisao da bi dobio popust. Bilo bi lepo kad bi to moglo tako kako bi ti voleo, potpises jednom ugovor sa UO na 12/24 meseca, i posle zauvek da imas popust.
 
Produzio 50 % na jos dve godine i novina je da sada moze da se kupi mesecno vise tarifnih dodataka za net a ne jedan kao do sada. To su prilicno lose srocili tako da na jednom mestu pise da u toku meseca moze maksimalno da se kupe 3 dodatka a na drugom da korisnik sam odlucuje maksimalni broj dodatnih paketa za net koji moze da kupi u toku jednog meseca.
 
Сада и званично 50% важи до краја идуће године, променили на сајту. :)
А сада званично 50% траје само до краја јуна, преполовили годину. Мада то ништа не мора да значи. Друга реченица им дозвољава овакве потезе.
Ova postpaid ponuda traje do 30. juna 2014. godine. Popust ne važi uz kupovinu mobilnih telefona.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.
http://www.mts.telekom.rs/index.php...s/id-50-umanjena-pretplata-i-za-mega-net.html
 
Како оно кажу наши стари, ако узмеш на 12, кајаћеш се, ако узмеш на 24, опет ћеш се кајати. ;) Ако немаш у плану да за тај број бираш неки телефон у следећем периоду, узми 24. Ако ниси сигуран, узми 12 али рачунај да можда идуће године не буде 50% акције. Пре неку годину сам узео АДСЛ са 50% на 12 месеци и када је прошла та година, баш ми није било право што нисам потписао на 24. Нешто ми се не чини да је тренд да у том периоду толико падну цене да ових 50% буде лош потез.
 
^ Koliko god da padnu cene (ili skoče), 50% je uvek za pola bolji izbor. :D
 
Ja sam u decembru potpisao 50% na 12 meseci. Kada mogu najranije da produžim na još 12/24 meseca?
 
Oktobar
 
Пре неку годину сам узео АДСЛ са 50% на 12 месеци и када је прошла та година, баш ми није било право што нисам потписао на 24. Нешто ми се не чини да је тренд да у том периоду толико падну цене да ових 50% буде лош потез.

Jel' kod Telekoma? Mene su ubedjivali da nije postojala akcija na 24 meseca tada :)
 
Не бих смео да се кладим да је било и на 24 али сам после 12 месеци пожелео да јесте па сам можда само умислио. Али може да се сазна, ајде поподне ћу да ископам инфо.
 
2. januara kad smo prebacivali ženin broj u MTS u poslovnici u Ušću su nam rekli da će akcija 50% trajati cele 2014. godine, ali naravno: "Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije" pa ćemo videti.
 
Uvek ce biti ta promocija od 50%
Ja sam prvi ugovor potpisao sa tim popustom pre 3 godine a pre desetak meseci opet na 2 godine
Tako da bez brige
 
To sto si ti dva puta uzeo tu promociju, nije nikakava garancija da ce nje uvek biti. Zasto bi je bilo? Telenor daje 20%, VIP daje 35 posto i to sam trenutno.
 
Изгледа да ипак није било понуде на две године, акција је била на почетку лета 2011. године и могло је да се потпише на 12 месеци. Ипак нисам погрешио па потписао мање него што је могло да се потпише. :)
 
Nazad
Vrh Dno