Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

"Rasprodaja"

Nego ne moze lepo da se klikne na modele pa da se vidi precizno koliko_cega_za_koje_novce. :)
 
Jel ima neko informaciju kakvi su uslovi za ovaj E52?

pozd.
 
Sta moze od smartphone-ova na 12 meseci u BEL 200/Mix 1000?
Pozdrav ,)
 
Mislim da kod dilera ne moze da se uzme tel na 12 meseci. Jedino kod mt:s-a a oni trenutno nemaju ni jedan smart preko neta, ali je mozda zaostao neki u poslovnicama.
 
Hvala drugari.

pozd.
 
ne znam sto pisu premium (066) uz telefone kad ih do nove godine niko nije davao uz taj paket, lepo sam pitao coveka u com-trade-u i rekao mi je da nije do njih nego cekaju da telekom otkljuca aplikaciju da bi mogli da daju telefone i uz premium 1000 pa navise, poznavajuci telekom moze da bude da se to nikad ne dogodi
 
Bonus 500 za dopunu 500!

15.01.2010
Nastavljamo sa Preskoči 500!

Nastavljamo sa prijatnim iznenađenjima za mt:s prepaid korisnike - ponovo možete da učestvujete u kampanji Preskoči 500 i osvoji 500!

S obzirom na zadovoljstvo korisnika koje je ova kampanja izazvala, nastavljamo u istom duhu.

Dovoljno je da u periodu od 15. januara do 15. februara 2010. godine, dopunite svoj kredit sa 500 ili više dinara, a mt:s će vam pokloniti bonus kredit u iznosu od čak 500 dinara. Ovaj bonus možete iskoristiti do 28. februara 2010. godine i to za razgovore, slanje SMS poruka i prenos podataka
u mt:s mreži
.

Korisnici koji poseduju SIM kartice koje su kupili u okviru promotivno-prodajne akcije uz kompilaciju ''Miligram'', dobijeni kredit u okviru ove kampanje u navedenom roku, mogu iskoristiti za korišćenje prenosa podataka i slanja poruka u okviru mt:s mreže.

Stanje preostalog bonusa mozete da proverite pozivanjem koda *108#.

Učestvujte u mt:s kampanji, dopunite svoj kredit i osvojite bonus od 500 dinara!

* Bonus kredit možete ostvariti najviše jednom u toku dana.
** Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.
L I N K
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel zna neko da li se usluga Omiljeni broj moze aktivirati na ustrb ovog bonusa od 500din?
 
Mislim da ne, ali se moze koristiti za uspostavu veze ka omiljenom broju. Tako je bilo prosli put.
 
Jel postoji ili je postojala opcija da se u mt:s-u uzme s5230?
 
Mobilni kao fiksni

22.01.2010
Izaberite broj koji već znate i koji znaju svi Vaši prijatelji!

Olakšajte sebi i drugima! Iskoristite jedinstvenu priliku da Vaš mobilni broj bude isti kao Vaš fiksni broj, odnosno da Vaš 064/065/066 postpaid broj bude isti kao broj Vašeg kućnog telefona.

I to nije sve, jer dobijate i posebne pogodnosti za novi postpaid broj. Svi pozivi sa novog postpaid broja na Vaš fiksni broj tarifiraće se 0 dinara po minutu*, a očekuje Vas i popust od čak 50 % na prvih 12 mesečnih pretplata. Ugovorna obaveza je 12 meseci.

Ponuda važi do 30. aprila 2010. godine.

*Uspostava veze je 2,90 dinara, bez poreza.
Mobilni=fixni.jpg
LINK
 
Jedino sto mi se tu svidja je ovaj popust od 50% :) na pretplate. To uopste nije losa stvar, bolje dosta od vipa koji je davao 25% ako se dobro secam.
 
Meni je fiksni pozivni/xx-xx-zz a mobilni koji sam uzeo da bi bili isti, a još 2006, 06x/xx-xx-zz6 , morala je 6 na kraju, jer je sedmocifren, a nije moglo x ili z ili 0 na kraju, jer su već bili zauzeti.

Mogu li ja sada da trazim retroaktivno?
 
to sam i ja hteo da kazem koja je sansa da vas kucni broj bude slobodan... jedino ako najure nekoga :D
 
Da li postoji opcija da se uzme bilo koji broj pod tim povoljnostima (-50%) ?
 
Novo u Bel SMS tarifi!

01.02.2010

Telekom Srbija obaveštava sve korisnike da je došlo do izmena u okviru Bel SMS tarife.

Tako će od 1. februara 2010. godine broj SMS poruka biti povećan sa 100 na čak 1000 SMS poruka uključenih u mesečnu pretplatu u domaćem saobraćaju, što će svakako obradovati sve ljubitelje slanja i primanja ove vrste poruka. Pored toga, za sve korisnike Bel SMS tarife mesečna pretplata iznosiće 290 dinara*, a uspostava veze pri svakom pozivu naplaćivaće se 2,50 dinara*.

* Navedene cene prikazane su bez pripadajućih poreza.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/novo-u-bel-sms-tarifi.html
 
Kolika je ranije bila pretplata?
Obračunski interval je 1s. Jedan od retkih paketa koji je to zadržao.
 
Bila je 190, sad je 290.

Ni onih 100 poruka nisam mogao da iskoristim, nemam pojma šta da radim sa ovih 1000. :D
 
Sacekajte neko vreme da se srede, sigurno su zaboravili :d
 
Video sam u Blicu juče promociju za prepaid, razgovor sa 3 izabrana broja za 300 din, plaća se samo uspostava poziva. Nego... ne vidim nigde na sajtu mts-a link za to.
 
Nazad
Vrh Dno