Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne znam da li mogu išta dobiti time, taj paket sam dve godine koristio, od 1. imam MixNetL, ali ću svejedno se žaliti.
 
I posle dve godine si tek sad skontao? :what: :eek:
 
Ja rekoh za zadnji mesec je problem.... ovako stvarno ako tek sada shvatas :(
 
A, na koju foru mogu da shvatim? Samo mi to objasni. Ja sam video koliko košta mesečno i koliko košta telefon, preko ostalog samo bacio oko i kupio. Kao da sam ja o tome razmišljao svaki dan i onda kao skontao.
 
Valjda si video da si uzeo paket ka svim mrezama, a imas odjednom ka MTS mrezi posebno?

Doduse jos nisam siguran da li si ti sve vreme placao Mix1250 (1500rsd) a imao Bel200 (koji je oko 1100)?
 
Da, sve vreme sam plaćao minimum 1500 i kusur dinara i sve vreme sam imao tu podelu. Moguće je i da sam video broj minuta i, kad sam uzeo paket, ono bilo podeljeno, pa ja skontao da su onaj ukupan broj minuta podelili. Uvek sam bio prepaid, š'a ja znam kako to funkcioniše
 
Mislim da nemas sanse da ti vise od mesec dana nadoknade ista - ako i toliko :(
 
Pa zar ne piše u ugovoru, ili na mesečnim računima koja si tarifa?
 
ako sam izgubio SIM karticu od prepaid broja, da li znate da li moze da se izda nova?
 
Ako je bila registrovana, da..... ako imas onu veliku plastiku, da.... ako nije slucaj nista od toga, onda moze ako hoce, das 5 brojeva koji su te zvali, i koje si zvao, i vreme kad, pa oni provere.....
 
Imam onu veliku plastiku, da nju ponesem... Hvala.
 
Mislim da ništa specijalno nije potrebno. Ako nije registrovan, možda isključe broj i ako niko ne napravi reklamiciju par dana, daće novu karticu; tako je bilo u slučaju mog brata.
Ja sam prepaid broj prebacio na postpaid iako nije bio registrovan; poslali mi post express-om ugovor i to je bilo to...
 
Planiram da uzmem nov telefon, i koliko vidim VIP je mnogo bolji što se tiče cena i paketa tako da prelazim kod njih.

Meni je ugovor sa MTS-om zaključen 03. 04. 2012-e (Mix net M - 24 meseca) pa me zanima kada je prvi datum kada je najmanje štetno raskinuti ugovor kako ne bih plaćao 3x1140 din ?
 
Poslednja izmena:
^ Najmanje štetno, bez svake sumnje, 4.4.2014, tad odeš u Vip i tražiš prenos broja. U MTS ne moraš ni da ideš, niti bilo šta da raskidaš.
 
Ja jedva cekam maj da predjem iz telenora u mts. Trenutno sam na PiS500, za 1000din mesecno taj paket je pljacka.
MixNetS je 660din a sa 50% popusta 330din. Telefon mi ne treba tako da je ovo no brainer za mene.
Mozda bih ostao u telenoru kad bi mi dali 50% popusta na postojeci paket ali znam da nece, tako da cu odma podneti zahtev za prenos cim istekne
 
Meni su u MT:S rekli da mogu da raskinem ugovor, tj da potpišem novi do 3 meseca pre isteka tekućeg.
 
^ Tako je. Ali ti ne želiš novi ugovor sa MTS-om, dakle, 4.4. ideš u Vip ako ne želiš da placas penale.
 
^ Najmanje štetno, bez svake sumnje, 4.4.2014, tad odeš u Vip i tražiš prenos broja. U MTS ne moraš ni da ideš, niti bilo šta da raskidaš.

Hvala owim na odgovoru cheers

Mnogo bolji vip sto se tice paketa? Tesko...

Ja ne mogu da kažem, ovaj paket koji sam koristio - Mix net M je stvarno ok, ali cene pojedinih telefona u MTS-u i VIP-u se mnogo razlikuju u korist VIP-a.
 
Pa telefon kupi preko oglasa od nekog ko je uzeo telefon kod operatera a ne treba mu.
A u MTS-u uzmeš tarifu po izboru plus 50% popusta na pretplatu.
 
Tako sam i ja uradio. Note 3 preko oglasa i 50% popusta u Mts. :-D

Ko prelazi na 50%, a u prošlom ugovoru je uzimao 3g telefon preko mtsa, nek obavezno traži da mu ukinu 3g pretplatu od 110 dinara.
 
Tako sam i ja uradio. Note 3 preko oglasa i 50% popusta u Mts. :-D

Ko prelazi na 50%, a u prošlom ugovoru je uzimao 3g telefon preko mtsa, nek obavezno traži da mu ukinu 3g pretplatu od 110 dinara.

Jel može to kasnije da se traži? Mene su ubeđivali da ta nepotrebna usluga služi za 3G net (iako znam da je čista pljačka, jer je vezana za telefon, tj. "video pozive" )... U junu sam potpisao ugovor na 2 godine sa 50% popusta.
 
Pretplata za 3g se odnosi na video poziv, nema veze sa netom. Ide na sve telefone sa prednjom kamerom.
U prevodu, porez na vazduh.
 
Jel može to kasnije da se traži? Mene su ubeđivali da ta nepotrebna usluga služi za 3G net (iako znam da je čista pljačka, jer je vezana za telefon, tj. "video pozive" )... U junu sam potpisao ugovor na 2 godine sa 50% popusta.

Može, mojoj ženi su retroaktivno ukinuli. Platila je samo jednu pretplatu.
 
Pretplata za 3g se odnosi na video poziv, nema veze sa netom. Ide na sve telefone sa prednjom kamerom.
Zapravo, odnosi se na sve 3G telefone, bez obzira o kojoj je kameri reč. Može da bude bez ikakve kamere. Piše na sajtu. ;)

I bez 3G pretplate može da se ostvari video poziv sa stock Androidom (ver. 4+).
 
Poslednja izmena:
Hmm da preko Skype-a može, ali ovako da obaviš poziv? Jedino Samsung ima to ugradjeno otb, ostali mislim da nemaju, pogotovo stock android.
 
Ovo moje je lično iskustvo kada sam sklapao prvi postpaid ugovor 2008me sa telefonom. To su tako pravdali, mada sam preko Handy uzeo telefon bez te pretplate - to je tada moglo.
Sada ni ne znam šta podrazumevaju da je 3g telefon?
 
Nije samo u pitanju video poziv, nego i neki glupi 3g sadržaj na mondo portalu. A ja sam imao video poziv na Sony Ericsson, a nisam imao prednju kameru..
 
Nazad
Vrh Dno