Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Боље сачекај онај X Pop јер ми делује да је мало бољи од овога а има га често по сличној цени. Ја сам септембра узео КТ и не наплаћују 3G уз телефон. КТ је на неки начин припејд па је можда зато прескочена 3G претплата.
Ako se danas 28.12 uzme telefon, pretpostavljam da prva rata za telefon dolazi oko 10.jan? A ako se potpise 2.jan tada rata za telefon stize u februaru?
Уплатнице за телефон стижу уз први следећи рачун па ако сада узмеш, вероватно их добијеш уз децембарски рачун. Ако узмеш следећег месеца, стижу фебруара. Добио сам 12 попуњених уплатница, рок им је 20. у том и следећих 11 месеци па после више не стижу. Срећом, све имају исти позив на број и остало па лако попуним онлајн уплатницу. :)
 
Zavrsice posao.... uzecu ga zeni za NG uz KT za 9600 na 12 rata.... Malo zaobljen, vise ce joj se svideti...
 
Meni pre 2 nedelje nije nigde stajao u ugovoru 3G kad sam uzeo Y210D uz KT, ali jos nije stigao prvi racun pa ne mogu da tvrdim da nisu promenili :)
Za ovaj telefoncic se isplati ona manevracija KT pa onda MixNet paket, jer je skoro ista cena :D
 
Bio sam sad u poslovnici, rezervisao sam beli za ponedeljak, uz KT 500, 9600 dinara, praviću nov ugovor. Platiću ga na 12 meseci, a 500 mesečno ću da krckam na parkinge. Da li mogu sa KT da dopunim nekom kredit u MTS ?

Za 83 evra nov sa garancijom na 12 rata bez kamate ne mogu nigde da ga kupim, pa ga ebi ..... :) :)

A podseća na S3, zaobljen, ženi će se svideti. ;)

I da, sad mi rekoše da NEMA pretplate 3G uz njega ....
 
Poslednja izmena:
Dobih juče-prekjuče poruku od MTS-a da sam dobio gratis 500 MB. E, sad. Mene su prošli put zeznuli i dali mi Bel200, što ja nisam ni primetio i tek mi 1. prebacuju na MixNet i zanima me kako ja mogu da proverim preostale megabajte sad?
 
Da.
Cini mi se da je owim rekao da moze da se zasnuje ugovor sa KT-om uz telefon, da ne bude 3G pretplate i sledeci mesec predje na neki MixNet i da ne upada 3G pretplata.
Bilo je priče o tome, ali to nikad nisam potvrdio jer licno nisam bio u toj situaciji - dugo nisam uzimao fon preko operatera.

Koji je finalni odgovor, kad se predje na MixNet, placa li se 3G? ;)
 
Dobih juče-prekjuče poruku od MTS-a da sam dobio gratis 500 MB. E, sad. Mene su prošli put zeznuli i dali mi Bel200, što ja nisam ni primetio i tek mi 1. prebacuju na MixNet i zanima me kako ja mogu da proverim preostale megabajte sad?

Jedino da sa tog telefona odes na mts.rs/stanje ili na kompu ako imas registrovan nalog (isti link) za taj broj telefona. Predlazem ovo drugo, ocigledno :D
Lepo ja rekoh da ti imas Bel paket :p

Owim, sad ce dezurni tester (magic) da proveri :) (posto je proveravao dosta toga na VIP prepaidu :))
 
Ides preko mobilne ne wifi, apn gprswap trebalo bi da odmah dobijes stanje na mts.rs/stanje.
 
preteče me čovek :D
 
schnappy je napisao(la):
Ludi objasnite mi sta se smatra vredjanjem u ``nije to vise to``. Zamolio bi postenog clana ko mi je prijavio da lepo i kulturno objasni u kojem recu je on video vradjanje, jer ovo zaista nema vise smisla, i ako se to tako nastavlja, ja ostavljam ovaj forum...

Dakle, covek napisao opcije, na sta sam ja odgovorio da ona ponuda vise nije kao sto je starija ponuda provajdera. Ne razumem zaista sta se smatra vredjanjem, zaista.

Sada bi trebalo i za ovo da ti dam neki poen. Promasio si temu i imas gde da se obratis za bilo koji problem, a ne da sejes svoja pitanja gde stignes. Dobio si odgovor na PM, ali evo i ovde: dobio si kaznu za vredjanje putem privatnih poruka, pa jos na madjarskom jeziku, drugom clanu. Ovo je samo bilo mesto za klik, za nagradu koju si dobio za ucinjeni postupak. Da li ti je sada jasno zasta si kaznjen? Ubuduce pisi stvari tamo gde je predvidjeno mesto za to i pazi se poena, jer si sa dosadasnjim radom na kriticnoj granici za ban.
 
Poslednja izmena:
Ides preko mobilne ne wifi, apn gprswap trebalo bi da odmah dobijes stanje na mts.rs/stanje.

Aha, evo sad sam probao sa ipada.
Uveli su neogranicen net za moj paket, pa ne pise koliko imam MB, ali pise da imam 0 sms, pretplata bi trebalo da ima neke sms, a nikada ni jedan nisam potrosio.
Ko zna na kom sam sad paketu :)
 
Treba da pise koliko ti je ostalo, sem ako nije KT ili nije nesto zbog kraja meseca.
 
Сада и званично 50% важи до краја идуће године, променили на сајту. :)
 
Bio sam sad u poslovnici, rezervisao sam beli za ponedeljak, uz KT 500, 9600 dinara, praviću nov ugovor. Platiću ga na 12 meseci, a 500 mesečno ću da krckam na parkinge. Da li mogu sa KT da dopunim nekom kredit u MTS ?

Za 83 evra nov sa garancijom na 12 rata bez kamate ne mogu nigde da ga kupim, pa ga ebi ..... :) :)

A podseća na S3, zaobljen, ženi će se svideti. ;)

I da, sad mi rekoše da NEMA pretplate 3G uz njega ....

Uzeh ....

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?320156-Alcatel-POP-C5-5036D-iz-MTSa
 
Meni piše broj SMS-ova i broj megabajta, ali ne i minuta:
mV2Dexl.png
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    50.1 KB · Pregleda: 222
Evo mog
agahe4ar.jpg


Mislim da ti fali ova rečenica u opisu paketa:
Kada iskoristite količinu podataka u okviru pretplate, imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite Internet, sa smanjenom brzinom protoka - do 64/32 Kb/s

Gde te vodi onaj link na dnu slike?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo juce/danas da uradi Friendly dopunu?
Малопре сам хтео да ... пријатељски допуним и може само једном, када сам други пут хтео добио сам одговор да сам испунио дневну квоту од 200 динара. До сада је било до 200 по допуни и до 1.000 месечно. Не видим да су нешто најавили ... или се то само мени дешава?
 
Koja je najbolja kombinacija za pozive ka MTS brojevima, sto jeftinije (do 300-400 din mesecno), a sto vise minuta? Prepaid+promocije, KT ili neki postpaid? Pozivi ka Telenor-u i VIP-u me ne intersuju jer imam njihove kartice.
 
Poslednja izmena:
Малопре сам хтео да ... пријатељски допуним и може само једном, када сам други пут хтео добио сам одговор да сам испунио дневну квоту од 200 динара. До сада је било до 200 по допуни и до 1.000 месечно. Не видим да су нешто најавили ... или се то само мени дешава?
Ja sam mogao po 100 dinara da prebacim samo, po dopuni, ali 200 u toku dana. Ovo na 1000 mesecno su podigli, dok nisam gledao, zadnji put za Friendly dopunu sam video da moze 500 mesecno (mislim da to ipak bese davno, tj. barem pola godine).

Koja je najbolja kombinacija za pozive ka MTS brojevima, sto jeftinije (do 300-400 din mesecno), a sto vise minuta? Prepaid+promocije, KT ili neki postpaid? Pozivi ka Telenor-u i VIP-u me ne intersuju jer imam njihove kartice.

Prepaid sa treutnim Uzmi dodacima. KT jeste dobar ako ti daju onu x100 promociju, ali nje nema na svim KT brojevima, dok je ima na Prepaid.
x100 promo/7dana i onda te izadje 0.1RSD/minut (nema uspostave veze). Kod mene je trenutno na prepaid brojevima 70RSD za 7000MTS kredita. To te izadje 280RSD/mesecno.
Ako hoces jos vise da cvickas, uzmes KT500 sa popustom, i prebacis po 350 mesecno na prepaid za razgovore, kosta te 250 din KT500, znaci minut ispadne 0.05RSD/min :) U stvari 0.07RSD/min, ako ne iskoristis onih 150 preostalo na KT, a njih mozes na sve da koristis.
 
Mislim da ti fali ova rečenica u opisu paketa:
Kada iskoristite količinu podataka u okviru pretplate, imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite Internet, sa smanjenom brzinom protoka - do 64/32 Kb/s

Gde te vodi onaj link na dnu slike?

Ostajem na istoj stranici, a pojavi se sledeći tekst:

U okviru Vašeg tarifnog profila na raspolaganju Vam je neograničen pristup Internetu. Inicijalnu količinu podataka uključenu u pretplatu za Vaš tarifni profil možete da koriste po maksimalnoj brzini u mt:s mreži (do 42/5.7 Mb/s). Nakon potrošene količine podataka iz pretplate, do kraja meseca Vam je omogućen besplatan pristup Internetu po brzini do 64/32 Kb/s.
Maksimalna brzina je omogućena i nakon potrošene inicijalne količine podataka iz pretplate, uz Net Plus dodatke od 500 MB i 3 GB po ceni od 299, odnosno 999 dinara.
 
Ostajem na istoj stranici, a pojavi se sledeći tekst:

U okviru Vašeg tarifnog profila na raspolaganju Vam je neograničen pristup Internetu. Inicijalnu količinu podataka uključenu u pretplatu za Vaš tarifni profil možete da koriste po maksimalnoj brzini u mt:s mreži (do 42/5.7 Mb/s). Nakon potrošene količine podataka iz pretplate, do kraja meseca Vam je omogućen besplatan pristup Internetu po brzini do 64/32 Kb/s.
Maksimalna brzina je omogućena i nakon potrošene inicijalne količine podataka iz pretplate, uz Net Plus dodatke od 500 MB i 3 GB po ceni od 299, odnosno 999 dinara.

Izgleda da imaju problem sa starim paketima ili možda sa internet paketima, da prikažu stanje.
Bilo bi dobro da okači neko sliku ko ima internet paket, a ne postpaid za telefon.
 
Meni sad ništa nije jasno. Neko mi je skrenuo pažnju ovde da sam do skoro imao Bel200 paket iako sam ja bio ubeđen da sam tražio Mix1250. E, sad. U Bel paketima se minuti dele na one u i one van mts mreže i Bel200 paket košta 1080 dinara mesečno, dok su meni naplatili 1500 dinara za Mix1250, koji sam i tražio, ali su mi dali te podeljene minute na mreže. Sad, pitanje za iskusne. Da li je pre dve godine Mix paket izgledao kao sada Bel, tj. sa minutima u i minutima van mreže ili je mene neko fino zeznuo?
 
Tebe je sistem zeznuo, Mix je oduvek imao ka svim mrezama. Pisi reklamaciju, ako se lepo vidi da je Mix1250 na racunu.
 
Nazad
Vrh Dno