Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jesi imao prilike da "cackas" telefon? Mozda neka iskustva kako se pokazao u radu?

Kolega ga je uzeo i prezadovoljan je. Ja licno imam drugog kineza koji ima skoro identican hardver i takodje sam prezadovoljan.
 
Ka proveravate stanje na postpaidu, jel vam pise stanje za megabajte? Meni na dva broja ne pise ovaj mesec, ne znam zasto?!
 
I ne citas nego samo teras ljude da pisu opet isto :) U 4 teme je vec napisano :)
 
Pa ja se izvinjavam, nisam upucen. Jel moze samo neko onda da mi kaze odakle mi beskonacan net? Imam jedan Mix net paket i jedan iz Box paketa broj. Hvala.
 
MTS je odlucio da daje besplatan internet, dakle onaj koji imas uz paket ti ide full brzinom, kada ga potrosis ide onda onaj spori, a mozes da dokupis megabajte... imas na sajtu.
 
^ MTS je svim korisnicima MixNet i Mega paketa poslao SMS o promeni, iz koga se jasno vidi šta se menja, a za više info je tako logično otici na MTS sajt, gde je to bila prva vest. ;)
 
А тај за џ нет фактички и немаш колико је спор. На порталу мој телеком ваљда се тако зове можеш да провериш стање нета.
 
^ "Spori" net sasvim je dobar za TT, Feedly, B92 app i slicno. ;) Poglavica sluša radio na njemu!
 
А тај за џ нет фактички и немаш колико је спор. На порталу мој телеком ваљда се тако зове можеш да провериш стање нета.

Predlazes da ti vrate mogucnost da prekoracis racun umesto toga?
 
Нису ни мени послали поруку, јутрос сам их звао да ми потврде. Ако неко не пази шта да му радим, узео сам такав пакет да ми увек остане пола података, тако да ми ово ништа не значи. Немам разлога да будем захвалан и задовољан са тим.
 
Uzmi ti onda Bel paket pa dodaj internet kako zelis ili obican Mix, ne moras da se nerviras da ti posle smanje brzinu :)
Ima izbora! :)
 
Добар ми је овај мој пакет, немој да се бринеш.
 
Pa sta onda prebacujes sto su uveli ovaj net? I kad si isprobao koliko je spor?

Svetu se ne da ugoditi :)
 
Besplatno je samo kad te opstina sahranjuje a nemas zivih potomaka ili druge rodbine!
Korporacija je samo zainteresovana za profit, sve druge price su ultimativno ljigave i vredjaju inteligenciju.
Besplatni net ce, obzirom na muljavo stanje mreze u Beogradu, fakticki znaciti za se sa netom mozes pozdraviti u neko produktivno doba dana. MTS nije obavestio svoje korisnike da vise nece moci da prenose nepotroseni net u naredni mesec! To sto se pravdaju ugovornim pravom da imaju pravo da menjaju odredbe ugovora bez prethodne najave i da su to objavili na sajtu, uopste ne spada pod pristojno poslovanje i ophodjenje sa korisnicima. Kradu na mb, kradu na racunima, kradu na cemu stignu. Korisnicki servis im je na nivou bakterije, osoblje u poslovnicama neobuceno i ispranog mozga, sefovi kad izadju iz svojih ofisa, svojom govorancijom vredjaju inteligenciju. Raspala firma koja smanjenje troskova posmatra kroz prizmu otimanja od svojih korisnika a ne kroz stvarno smanjenje operativnih troskova.
Molim zaposlene u MTSu da nas postede svojih apologetskih postova.
 
Poslednja izmena:
A Telenorove akcije, ponašanje, menjanje paketa u sred obaveze i PODIZANJE cene, to uopšte ne vredja ... to je OK, pretpostavljam....
 
Korisnik sam MTSa tako da nemam pojma sta Telenor radi, pretpostavljam ista halo_Bing_poslovna"filozofija".
Jel' ti to pravdas jednu septicku jamu postojanjem druge ili sta?
 
Zaličio je tvoj post na nečiji ... :) :)

Što ne probaš neku drugu mrežu, kada si toliko ogorčen telekomom?
 
Ne valja kad dodje racun 20.000... Ne valja kad ima neogranicen net, ali nema prenosenja... Ne valja kad ima 50% popusta na pretplatu... Ne valja nista...
 
Zaličio je tvoj post na nečiji ... :) :) Što ne probaš neku drugu mrežu, kada si toliko ogorčen telekomom?
Na ciji post ti je zalicio?

Ne valja kad dodje racun 20.000... Ne valja kad ima neogranicen net, ali nema prenosenja... Ne valja kad ima 50% popusta na pretplatu... Ne valja nista...
Ne citas sta sam napisao.
Ne valja jer mreza koliko kod bila kilava, radila je nekako! Sa smanjenom brzinom nece raditi uopste, odnosno radice ispod granice upotrebljivosti. Meni je prenos u naredni mesec i full speed zavrsavao posao, ovo "povoljno" resenje ce da mi izbije novac izbije novi novac iz dzepa.
Mani me tog prevarantskog marketinga - besplatan net.
 
Ne znam sta ne razumes iz ovoga:

"Imas toliko i toliko megabajta koliko imas po punoj brzini, a kad potrosis to i dalje imas internet i nista ne placas, po smanjenoj brzini"

Naravno ako se kreces po zabitima, tesko da mozes da ocekujes dobar 3G, ali vecinom je sve to dobro. Ja sam na VIP-u, pa nemam problema, a da ne pricam tek koliko je MTS pokrio i koliko ima baznih stanica.
 
Marti, zezaš se, ili stvarno ne kapiraš?

Prvo, nigde ne piše BESPLATAN, već neograničen.

Drugo, nije NONSTOP smanjena brzina, ti i dalje imaš megabajta koliko si imao, po punoj brzini, kad to potrošiš, ONDA se smanjuje brzina..... tako da ne možeš da napraviš račun. Ali možeš da dokupiš ako ti treba još megabajta.


Zaličio na jednog koji je sekao vene za telenorom... :) :)

EDIT: Preteče me djilkosh.
 
Ne znam sta ne razumes iz ovoga:
"Imas toliko i toliko megabajta koliko imas po punoj brzini, a kad potrosis to i dalje imas internet i nista ne placas, po smanjenoj brzini"
Naravno ako se kreces po zabitima, tesko da mozes da ocekujes dobar 3G, ali vecinom je sve to dobro. Ja sam na VIP-u, pa nemam problema, a da ne pricam tek koliko je MTS pokrio i koliko ima baznih stanica.

Nije mi jasno koji deo mog pisanija ti nije jasan!!!??? Jel ti to mene malo z ili sta?
Zivim na Crvenom Krstu u Beogradu, opstina Vracar, jedna od centralnih gradskih opstina, da ti pojasnim malo.
Krecem se na relaciji CKrst-centar grada, ujutro veza/net stalno pucaju, uspostava veze cesto je problem tokom dana, mreza pada.
Sta mi je neograniceno/nistaneplacam ako ne mogu da koristim u realnom zivotu? To sto je proklamovano kao neograniceno/nista ne placam treba da mi nesto znaci!? Zvaka za ludaka!
Zabolese me prepone koliko stanica imaju i sta rade sa njima, usluga je sve losija i losija
 
Poslednja izmena:
Sad ti je prilika pred NG da iskoristiš neku akciju i menjaj mrežu .... Probaj prvo prepaid.
 
Nije mi jasno koji deo mog pisanija ti nije jasan!!!??? Jel ti to mene malo z ili sta?
Zivim na Crvenom Krstu u Beogradu, opstina Vracar, jedna od centralnih gradskih opstina, da ti pojasnim malo.
Krecem se na relaciji CKrst-centar grada, ujutro veza/net stalno pucaju, uspostava veze cesto je problem tokom dana, mreza pada.
Sta mi je neograniceno/nistaneplacam ako ne mogu da koristim u realnom zivotu? To sto je proklamovano kao neograniceno/nista ne placam treba da mi nesto znaci!? Zvaka za ludaka!
Zabolese me prepone koliko stanica imaju i sta rade sa njima, usluga je sve losija i losija

Ocigledno imas felerican telefon. Nabavi novi i uzivaj u MTS mrezi koja na tom potesu odlicno radi - koristim je svaki dan, kao i moje kolege - zero prituzbi. :)
 
Ocigledno imas felerican telefon. Nabavi novi i uzivaj u MTS mrezi koja na tom potesu odlicno radi - koristim je svaki dan, kao i moje kolege - zero prituzbi. :)

Telefon vise nego dobar, kvalitetan i fercera kao zmaj, narocito kad odem u inostranstvo pa se nakacim na pristojne mreze.
Ovim putem molim zaposlene u MTS-u, botove i fanbojeve da svoje apologetske stvari od MTS pisu negde drugde.
MTS - imate neprijatelja!
 
Svaki dan se spustam Vojvode Stepe do grada, na preko pola putanje ima samo edge sa kojim ne mozes nista da otvoris, tako da ako neko kaze da sa 64/32 kb moze normalno da cita vesti, svaka cast. Tu brzinu sam koristio mislim 2004. preko dial up-a...
 
Nateracete me da ubacim MTS karticu koju nisam koristio kao primarnu vec 16 meseci i prosetam do "Simpa" samo da vidim koliko je ovo tacno :)

Marti, sta ti znaci prenosenje MB u naredni mesec kad ti tako sporo ionako radi net da ne mozes da ih potrosis? :D
 
Nazad
Vrh Dno