Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Istice mi ugovor 18.12.2013, dokle mogu da raskidam ugovor a da mi ne posalju racun za sledeci mesec?
 
Do kraja meseca :) Zasto bi ga raskidao? Gasis broj? Ako mislis da prebacis broj, onda samo cekas da prodje 18. pa tada podneses MNP zahtev.
 
Trenutno sam na kontrolu troskova i malo sam se razocarao zato sto su poruke sa 80 para poskupile na 4,5 dinara...
 
^ U svakom trenutku na kt mozes da aktiviras poruke u sklopu tarifnih promocija
 
Ukucaj *100# i u meniju nadji uzmi poruke,uzmi minute,i uzmi internet.

Za kontrolu troskova svaka ta opcija je po 100din,i traje 7 dana

Uzmi poruke: 1000din kredita za sve mreze sto se poruka tice = 100din

Uzmi minute: 1000din kredita za mts mrezu bez placanja uspostave veze=100din
 
Ukucaj *100# i u meniju nadji uzmi poruke,uzmi minute,i uzmi internet.

Za kontrolu troskova svaka ta opcija je po 100din,i traje 7 dana

Uzmi poruke: 1000din kredita za sve mreze sto se poruka tice = 100din

Uzmi minute: 1000din kredita za mts mrezu bez placanja uspostave veze=100din

Nije to vise to...
 
Izgleda da brojac na Mix Net i ostalim tarifama vise nece prikazivati preostali saobracaj. Danas mi drug rece da je zvao njihov kol centar i da su mu rekli da stanje jedino moze proveriti na sajtu. Evo sada sam i licno proverio i uverio se da je tako, brojac na telefonu mi je zaglavljen na 400mb (200mb od proslog i kao 200 prenesenih), da bi na sajtu video da mi je ostalo 160mb, tj da uopste nije prenesen kao sto pise na telefonu (znam da se vise ne prenose mb). Stanje mozete proveriti ovde https://mojtelekom.telekom.rs/ , tu se prijavite i pored postpaid broja sa Mix Net tarifom imate opciju stanje i tu vam pise preostali saobracaj. Nadam se da je ovo samo privremeno i da ce to popraviti.
 
Ažurnost podataka na portalu "moj telekom" što se tiče preostalog internet saobraćaja je trenutna!
 
Moglo je malo brze da se stize do tih podataka;)
 
To svakako, ovo je sad glupost da minute i SMS gledam na telefonu kroz USSD a net kroz logovanje na "moj telekom"... Smara.
 
Sad nema bilo kakvog prikaza stanja megabajta na *797#
 
Da li mogu negde online da dobijem detaljan listing, u smislu da pogledam trajanje konekcija na net? Nakon 10 racuna po 300-400din (mix net S sa 50% popusta), stize mi SMS - racun je 3000; pogledam sad na portalu i vidim da sam potrosio 380Mb na telefonu koji ne koristim (tj, stizu mi mailovi na njega i to je to; za surf i sve ostalo koristim sluzbeni telefon). Sad bih voleo da vidim da li sam imao neku veliku sesiju, ili sta je uzrok ovog racuna, kako bih znao da li mogu da se zalim ili ne... (a svestan sam da cu da platim ovih 3k i da mi nema spasa).
Btw, kakva slucajnost, odrali su me poslednjeg meseca kad su naplacivali net nakon istrosenog paketa... telekonj :)

Edit>
Nasao "Detaljan pregled", odrali me na podatke, po malo svaki dan... :/
 
Poslednja izmena:
MTS u starom maniru :).
Ne sumnjam da ce da ti storniraju racun. A dusevni bol ne verujem :)
 
Poslednja izmena:
Nisu ni bili preneseni, izgleda, ako mislis za decembar, samo je bilo netacno stanje.
 
Jedino na portalu moj telekom moze da se vidi stanje megabajta, ali kolko primecujem ima problema sa registracijom.
 
Posto je decku istekao ugovor 50% off na pretplatu, malo sam gledala ponudu MTS i Vipa i cini mi se da je Mts i dalje ima bolju ponudu i ako se ostane na popustu i ako se uzme bez popusta, ali uz telefon, da li gresim?
I da li sam dobro shvatila da u Vipu smart paketi su koliko minuta, toliko poruka, toliko mb-a?

Jos uvek se dvoumi da li da produzi samo ugovor ( mada ga ja nagovaram da im sroci neki fini mail s obzirom da je njihov korisnik od 2000-te ) ili da uzme i neki mob ako vec moze povoljno ( obe varijante bi imao samo u Vipu koliko sam vas pohvatala ovde )
Gledala sam cene telefona za neke smesne pare veci izbor je u MTS-u

Sta vi mislite?
 
Posto je decku istekao ugovor 50% off na pretplatu, malo sam gledala ponudu MTS i Vipa i cini mi se da je Mts i dalje ima bolju ponudu i ako se ostane na popustu i ako se uzme bez popusta, ali uz telefon, da li gresim?
I da li sam dobro shvatila da u Vipu smart paketi su koliko minuta, toliko poruka, toliko mb-a?

Jos uvek se dvoumi da li da produzi samo ugovor ( mada ga ja nagovaram da im sroci neki fini mail s obzirom da je njihov korisnik od 2000-te ) ili da uzme i neki mob ako vec moze povoljno ( obe varijante bi imao samo u Vipu koliko sam vas pohvatala ovde )
Gledala sam cene telefona za neke smesne pare veci izbor je u MTS-u

Sta vi mislite?

Telefoni u telekonju bas i nisu popularni sa cenama, cak mislim da i lelenor ima povoljnije cene. Lumia 520 je u telekonju sa mix net M paketom 8000 din dok je u vipu sa slicnim paketom 4000 din. Znaci ako hoces sto jeftiniji paket bez telefona a sa najvise minuta, MB i poruka pravac telekonj a telefon lelenor ili vip.
 
Kao neko ko cesto "brani MTS od bande koja bi ga prodala juce, samo jer zele da komsiji crkne krava" :D, mislim da MTS reeeetko, ako ikada ima dobar izbor telefona, uzevsi u obzir da tada NEMAS popust 50%.

Jako je bitno sta kome treba. Ako treba neki pravi Mix, MTS je pravi izbor.
Ako mu treba puno minuta a manje drugog, VIP Smart nema premca uglavnom.
Ako mu treba vise neta, tu je vec negde bolji VIP, negde MTS, zavisi.
Ako zeli i telefon da dobije, mislim da nece nesto dobiti u MTS-u, sem ako nije premasivao racune prilicno, pa bi dobio na osnovu toga.

Smart je odlican paket ako uglavnom samo razgovaras, vrlo malo SMS-ove koristis, a net mozes ili da uklopis u smartove, ili su ti net dodaci dovoljni. (trenutno nisu povoljni net dodaci osim za najnize pakete, jer se vise dobija Sneg promocijom i VIP-u).
 
Najvise bi mu odgovarao neki paket sa vise minuta, netom ( zbog whats-a ) u tom slucaju mu treba neki min.broj poruka - po ovome kako si mi opisao ispadne Vip najbolja opcija za to
Telefon nije presudan, ali uvek je dobrodosao :D
Salim se, ima Ashu ali bi uzeo neki ako je moguce
Znaci princip kod smarta je da sam opredeljujes koliko cega trosis? Npr. za smart 400 da li podrazumeva 400min,400sms i 400mb ili 400 smartova mozes da iskoristis 300 za minute, i po 50 za sms i mb?
Mozda je pitanje glupo, ali slabo kontam te smart pakete

PS: hvala vam na odgovorima
 
Da, kod smarta broj minuta+sms+mb treba da se uklopi u ukupan broj smartova (Smart400 ih ima 400, s' tim da netom ne mozes da predjes racun sada, ali minutima/smsovima mozes). 300+50+25 recimo ne prelazi 400 i OK je, ali 350+150+0 bi preslo recimo.
Smart700 te izadje (bez telefona) <700RSD, Smart400 <500RSD. MTS ima MixNetL za 990, sa 600 minuta i 1.5GB neta recimo. Ili za 570RSD ima 300/600/600 - pa ti vidi sta ti vise odgovara od tih npr. (hocu reci, nisu direktno poredivi Smart i MixNet paketi, jer cene nisu u istom rangu bas)


MTS ima prostu racunicu - ovoliko je tarifa, a telefon vam ne sponzorisemo mi, pa je uz telefon veca cena.
VIP je mnogo komplikovaniji :)
 
Da, da kontam sad :)
To sam i ja skontala da je tesko uporediti tacno sta je bolje jer nisu bas iste cene, a opet svaki na svoj nacin ima prednosti pitanje je samo sta kome vise odgovara, a to mora sam da odluci

Hvala ti puno na pomoci, pogledacemo jos pa neka odluci ;)
 
U mts-u se pojavio huawei g700. odlican "telefoncic". na slici izgleda ruzno, ali je inace sasvim solidnog izgleda. trenutno jedan od najboljih u ponudi po meni.
 
Kakva je situacija sa handsfree uredjajima sto dele uz novi ugovor? Jer ih ima jos ili se razgrabili kao po obicaju?
 
Nazad
Vrh Dno