Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nekad je mogao da se na sajtu vidi listing, vise ne. Doduse, moze preko 'Moj r@cun' opcije, ali treba da je i fiksni na njeno ime. Ali, najbolje resenje je da ode u poslovnicu i zatrazi da joj, uz racun, svakog meseca stize i listing. Usluga je besplatna. Ja sam od proslog meseca podneo zahtev i ovog meseca mi je stigao racun sa listingom.

Ne treba da je fiksni na njenom imenu. Samo treba da zatraži LIB za svoj korisnički broj (koji može naći na svakom računu) i moćiće da pregleda račune. Kod mene su na istom broju i postpaid broj i internet.
 
Ne treba da je fiksni na njenom imenu. Samo treba da zatraži LIB za svoj korisnički broj (koji može naći na svakom računu) i moćiće da pregleda račune. Kod mene su na istom broju i postpaid broj i internet.

"LIB se dodeljuje korisnicima samo za fiksne telefonske priključke.
Pošto na korisničkoj šifri xxxxxxxx, koju ste uneli, ne postoji ni jedna linija za fiksni telefonski priljučak
ne može Vam se dodeliti LIB.
"

Info sa https://www.telekom.nadlanu.com/mojracun/ prilikom pokusaja da se unese "Sifra korisnika" sa racuna za mobilni.

Ako neko ima i fiksni i mobilni na svoje ime, onda su sifre korisnika xxxxxxxx/1 za fiksni i xxxxxxx/2 za mobilni, pa moze da pregleda racun preko sajta, drugacije ne.
 
Poslednja izmena:
Ja sam se prijavio u avgustu mislim. Evo i stranice za izbor računa. Fiksni nemam na svoje ime.

2ew1r8k.jpg
 
Ok. Evo i ja sam se prijavio za LIB, ipak si bio u pravu. Moze. Izvinjavam se za dezinformaciju. :S:
 
recite mi sto se tice ove promocije sa novim prepaid karticama, dakle aktiviranjem te kartice dobija se 2010din za sms i gprs a tek po uplacivanju jos minimum 200din dobija se jos 2010 sms poruka pored ovih 2010din(tada vec samo za gprs)? da li sam dobro razumeo? jos jedna stvar, tih 2010 sms poruka, da li su u okviru mreze ili u celom nacionalnom saobracaju?
hvala!
 
@Jorgos

Da, kad uplatiš 200din dobiješ i tih 2k poruka...


mt:s prepaid paket u znaku 2010. godine!

Ljubitelje SMS komunikacije i dobre muzike očekuje niz novih, lepih iznenađenja koja im od 15. decembra nudi nova mt:s prepaid promocija.

Promotivni prepaid paket sadrži mt.s prepaid karticu sa 200 dinara inicijalnog kredita i CD „Miligram" sa najnovijim hitovima i 10 besplatnih ringtonova, i sve to po ceni od samo 200 dinara.

Kupovinom prepaid paketa korisnici dobijaju i bonus kredit od 2.010,00 dinara, koji mogu iskoristiti za slanje SMS poruka i prenos podataka u mt:s mreži do 28. februara 2010. godine. Korisnicima je bonus kredit na raspolaganju odmah po aktivaciji mt:s kartice.

Pored toga, mesečnom uplatom kredita od 200 dinara ili više, korisnici svakog meseca mogu ostvariti i dodatni bonus od 2010 SMS poruka u nacionalnom saobraćaju. Neiskorišćene bonus poruke prenose se u naredni mesec i mogu se iskoristiti najkasnije do kraja 2010. godine.

http://www.mts.telekom.rs/index.php...ms/mts_prepaid_paket_u_znaku_2010_godine.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Nisi rekao prepaid ili postpaid 066?

Za postpaid postoje posebni minuti unutar ili van 066 numeracije ali samo u paketu. Po probijanju paketa sve se tarifira identicno.

Za prepaid postoji 066din/min unutar MTS mreze, 22-08h, vikendom i praznicima. Ostalo je isto.

L I N K

Ma mislio sam na postpaid o kojem se pričalo. Gledao sam ga kao alternativu Bel tarifi jer Bel nema data...
 
Pa nije niko mentol ali opet ovi u MTSu kapiraju da je bolje da "mute vodu da izgleda dublja" :D
 
LG GB102 Sapphire uz 066 Kontrolu troškova
066-KT-LG-saphire-VN.gif

Ukoliko želite novi mobilni telefon, LG GB102 Sapphire je pravi izbor za Vas, jer sada imate priliku da uz 066 Kontrolu troškova kupite ovaj telefon za 1 dinar.

Promo paket sadrži 066 karticu sa tarifnim profilom Kontrola troškova i mobilni telefon LG GB102 Sapphire. Karticu i telefon dobijate po ceni od po 1 dinar, sa porezima.

Podsećamo Vas da uz 066 Kontrolu troškova, za samo 500 dinara* mesečno, svakog meseca dobijete i 1000 dinara kredita. Cena poziva je uvek ista prema svim mrežama u Srbiji, a radnim danima od 22 do 08 časova, vikendom i državnim praznicima cena poziva je samo 0,66 din/min, bez poreza. Naravno, posebna pogodnost ovog profila je i mogućnost dopune kredita. Ako potrošite 1000 dinara kredita, uvek možete izvršiti prepaid dopunu i dopuniti svoj 066 kredit.

Dođite do najbliže poslovnice Telekoma Srbija, potpišite ugovor na samo 6 meseci i LG GB102 Sapphire je Vaš za samo 1 dinar.

Promo 066 paket namenjen je novim i postojećim 066 korisnicima. Promocija traje dok traju zalihe.

* Cena je prikazana sa PDV-om i bez poreza na upotrebu mobilnih telefona.
 
Poslednja izmena:
Pa on od prilike i vredi taj jedan dinar... :\
 
Ovo je jos i dobro, dobijes telefon za 1. dinar koliko i vredi ali ne potpisujes robiju na dve godine. Ali mt:s je najgori kada ovaj telefon ponudi isto za 1. dinar ali uz robiju na dve godine
 
Bluetooth uz mt:s postpaid paket!

TelekomBluetooth.gif


Kupite mobilni telefon uz odgovarajući Bel, Fresh i Mix tarifni profil i na poklon dobijate i bluetooth slušalice.


Ova specijalna ponuda dostupna Vam je na partnerskim prodajnim mestima do kraja decembra.

Posetite prodajna mesta naših ovlašćenih distributera ACN Stories, ComTrade, Pakom, Tehnomobile i Telefonike i obradujete sebe novim mobilnim telefonom i Bluetooth slušalicama za sigurniju vožnju.
L I N K
 
Imam Mix500 ugovor sa MTS-om na dve godine. U ugovoru kaze da se, kad isteknu te dve godine, ugovor produzuje na neodredjeno vreme ukoliko korisnik drugacije ne regulise.
Sta se desava ako ja hocu da raskinem ugovor posto iteknu te dve godine, sta moram da platim pre raskida ugovora??
Znaci ugovor vazi do Januara, a ja recimo Februara hocu da ga raskinem??
Podrazumeva se da sam mesecni racun izmirio. Jel' moram jos nesto da platim??
 
nista vise....cak ne moras da izmiris odmah ni poslednji racun,,,,dovoljno je da im kazes malo pre prvog da hoces da raskines ugovor...oni ti u sledecem racunu(poslednjem) obracunaju sva ukupna dugovanja( ako ih imas) i to je to.....pozz
 
nista vise....cak ne moras da izmiris odmah ni poslednji racun,,,,dovoljno je da im kazes malo pre prvog da hoces da raskines ugovor...oni ti u sledecem racunu(poslednjem) obracunaju sva ukupna dugovanja( ako ih imas) i to je to.....pozz

Hvala @lazony,
bunilo me ono "na neodredjeno"..
Pozz
 
Ovaj mts nije normalan. 4 poruke za isti broj su na cekanju. Da li je ovo normalno?

To mi se ranije nije desavalo.
 
nije ugasen broj, dop. sam se sa sestrom, sa 63 sam joj normalno slao. Meni skine kredit i kada dostavi poruku opet skine, LOPOVI
 
Meni je svojevremeno skidao gomilu besplatnih poruka, a da ih nije ni dostavio, ispostavilo se da je fon riknuo.
 
Nije bilo do telefona. Vec taj ceo dan nista nisam mogao, da proverim kredit " servis nije dostupan" pozvao sam mts i rekli da su imali neki problem, a kredit pa ne znaju xD
 
Imam Mix500 ugovor sa MTS-om na dve godine. U ugovoru kaze da se, kad isteknu te dve godine, ugovor produzuje na neodredjeno vreme ukoliko korisnik drugacije ne regulise.
Sta se desava ako ja hocu da raskinem ugovor posto iteknu te dve godine, sta moram da platim pre raskida ugovora??
Znaci ugovor vazi do Januara, a ja recimo Februara hocu da ga raskinem??
Podrazumeva se da sam mesecni racun izmirio. Jel' moram jos nesto da platim??

To je cisto pravna stvar. Tj produzava se ugovor po kome su oni duzni da ti omogucavaju telekomunikacione usluge, a ti da placas potroseno. Moraju imati nesto inace ne bi mogli nista da ti naplate. :)
Ali nemas ugovornu obavezu, tj mozes da ga raskines kad hoces.
Slican ugovor imas za fiksni telefon ili za broj uz koji nije uzet telefon, samo se definise vas odnos.
 
Nazad
Vrh Dno