Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kako se ne prenose megabajti, kad se očigledno prenose:
6NqgeiR.png
 
Od decembra se ne prenose, u novembru nije bilo neograničenog neta.
 
Od decembarskog računa, mislio sam da je to jasno iz moje rečenice. Ili u januaru, pošto se onda prenose iz decembra neće biti preneti.
 
Bio sam u telekomu da povecam paket i da prodyzim ugovor na 2 godine, kako nemaju nijedan telefon koji bi meni odgovarao isao sam na opciju 50% racun.
Doziveo sam jedno prijatno iznenadjenje: ovakav ugovor se moze potpisati i na 12 meseci, sto sam i uradio, a tokom trejanja ugovorne obaveze paket se moze menjati po zelji na manji ili veci i u oba slucaja ostaje 50% popusta na racun, dok kada se telefon uzme paket se moze samo povecati.
 
Repetitio est mater studiorum :D
 
Istice mi ugovor 7.12. u Telenoru. Posto sam na PiS 500, ne verujem da cu dobiti bilo kakav popust, tako da planiram prelazak u MTS na Mix Net M uz 50% popusta, jer trenutno niti imam para niti imam potrebe za drugim telefonom (niti mi se bilo sta iz ponude bilo kog peratera svidja).

Da li potpisati na 12 ili 24 meseca?

Glavna dilema jeste zbog narednog telefona. Trenutni SE Xperia Pro se dobro drzi, zadovoljan sam, ali sam isto tako svestan da slajder nece biti vecno funkcionalan i da ce u nekom trenutku morati da se menja, ako ga u medjuvremenu ne pregazi nekompatibilnost sa novim aplikacijama.
Posto bi mi naredni telefon isto bio android sa hard. qwerty, a takvih trenutno nema u ponudi nigde sem na Verzionu ovaj LG, koji je idealan, samo da nije CDMA... Ne znam da li ima poente da potpisem na 12 meseci, pa ako se nesto u medjuvremenu pojavi kod operatera (ili se ja predomislim za hardverski qwerty) da uzmem nov ugovor. Ili da potpisem na 24 pa telefon vijam sam, jer su mi zahtevi ionako veoma specificni.

Sta bi radili da ste na mom mestu?
 
Potpisi na 12 meseci, racun ce ti biti ispod 600 din. Ako se u medjuvremenu nesto pojavi potpises novi ugovor sa telefonom, ako se ne pojavi opet obnovis isti i tako u krug.
P. S. Telekom naplacuje "3g pretplatu" ako uzmes telefon koji ima opciju povezivanja na net tako bi ti racun bio veci za taj iznos.
 
Ja se vise cimam da ova 50% promocija nije vecna, ali generalno ako traje vec 2.5g, valjda ce trajati jos godinu dana :)
 
Bio sam u telekomu da povecam paket i da prodyzim ugovor na 2 godine, kako nemaju nijedan telefon koji bi meni odgovarao isao sam na opciju 50% racun.
Doziveo sam jedno prijatno iznenadjenje: ovakav ugovor se moze potpisati i na 12 meseci, sto sam i uradio, a tokom trejanja ugovorne obaveze paket se moze menjati po zelji na manji ili veci i u oba slucaja ostaje 50% popusta na racun, dok kada se telefon uzme paket se moze samo povecati.

Ja sam prosle godine uzeo Mix Net M sa 50% popusta a sada sam presao na Mix Met L sa 50% popusta (isto na 12 meseci) i koliko me secanje sluzi u ugovoru pise da ne mozes da prelazis na manji paket (na veci nikad nije bio problem :D )

edit: Evo, upravo stigoh kuci i gledam ugovor i pise izmedju ostalog u ovom aneksu, clan 6. ... Korisnik prihvata da u prvih 12 meseci od dana zakljucenja ovog aneksa ne moze menjati izabrani tarifni profil na profil sa nizom pretplatom od inicijalno odabranog, osim ukoliko nije drugacije predvidjeno normativnim aktima Telekoma Srbija...
 
Poslednja izmena:
Doziveo sam jedno prijatno iznenadjenje: ovakav ugovor se moze potpisati i na 12 meseci, sto sam i uradio, a tokom trejanja ugovorne obaveze paket se moze menjati po zelji na manji ili veci i u oba slucaja ostaje 50% popusta na racun, dok kada se telefon uzme paket se moze samo povecati.
Pa to se zna već dve godine u nazad,a ti tek sad otkrio Ameriku :d
 
@GSM ne mogu sad da trazim ugovor da vidim sta pise, ali radnik koji mi je dao ugovor na potpis rekao da moze i na manji da se promeni.

@magic21 tek sad je otkrih :-D slabo pratim promene kod operatera :)
 
A ako uzmeš u startu manji nego što planiraš, kada možeš da ga povećaš? Onda uvek možeš da se vratiš na taj.
 
Moj ugovor je bio potpisan na mixnet m i povećan na mixnet l. Onda kad sam došao da produžim pitao sam dečka u poslovnici da li mogu ugovor da potpisem na mixnet m i odmah da ga povećam na l. Čisto da imam mogućnost vraćanja. On mi predložio da tog dana potpišem a da za dva tri dođem i povećam tarifu. Tako ću odmah sledećeg meseca nastaviti da koristim l. I sve je prošlo ok. Čak su mi redovno preneli nepotrošen saobraćaj.
 
Meni je zena koja radi u poslovnici u uscu prilikom potpisivanja ugovora na mixnet m rekla da mogu bez problema da se setam kroz sve pakete bez obzira na paket. Znaci mogu i na mixnet s i l i xl,... Jedina je fora sto tog meseca kada hoces da povecas ili smanjis ne mozes da preneses preostale minute i poruke, vec ti od prvog ide sve resetovano na novi paket.
 
Istu sam informaciju ja dobio pri zadnjem potpisivanju ugovora - ali ne mogu da proverim da li mogu na nizi paket jer mi treba trenutni :D Uz prosli ugovor (bio je 2 godine), nisam mogao da spustim ispod pocetnog.

Inace, ako se ne varam, osim prve promene paketa na kartici ikada, ostale se naplacuju po 200RSD.
 
http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/handsfree-na-poklon.html
05.12.2013


Handsfree na poklon!Kao podršku kampanji „ Kada voziš, parkiraj telefon", novim postpaid korisnicima i novim korisnicima mt:s Kontrole troškova poklanjamo bluetooth slušalicu (handsfree uređaj) za lagodniju i bezbedniju vožnju.

Handsfree uređaj poklanjamo korisnicima koji potpišu ugovor na 12, 24 ili 36 meseci za bilo koju postpaid tarifu ili tarifu mt:s Kontrola troškova. Naravno, korisnici mogu da potpišu ugovor i za neki od promo postpaid paketa sa telefonom, da iskoriste povoljnost promocije 50% umanjena pretplata ili najnovije promotivne povoljnosti za nove postpaid korisnike. Handsfree uređaj poklanjamo i korisnicima koji potpišu ugovor na 12 ili 24 meseca za neki od Box paketa.

Prilikom potpisivanja ugovora potrebno je da korisnik vozačku dozvolu pokaže na uvid. Handsfree uređaj ne mogu dobiti korisnici koji poseduju probnu vozačku dozvolu, jer ovoj kategoriji vozača nije dozvoljeno da ih koriste.

Požurite, budite među prvima, jer je broj handsfree uređaja ograničen.
 
Beskoristan bonus za razgovor u MTS mrezi i prenos podataka, po mom misljenju, na drugoj kartici.
 
Verovatno je bilo u temi, ali da pitam.
Sestrin broj je na moje ime i istice joj ugovor 29.12. Da li ja mogu ranije (sutra) da odem i produzim ugovor? Posto cu svakako da idem svoj broj da prenesem tamo, pa da ne idem 2 puta...
 
Tacnije 52,56 dinara sa pdv-om, inace jel vam zabagovala provera stanja meni stoje mb vec par dana na istom.
 
Drugar je pre tri meseca u mts uzeo postpaid paket i telefon.

Medjutim poslednja dva racuna placa visestruko kod njih,i taj paket mu je postao mali. Na nagovor sluzbenice da uzme veci paket,trazio je da potpise novi ugovor i da uzme mobilni telefon,i ako je samo tri meseca proslo od prvog ugovora kako je potpisao

Molba je napisana,i poslata,sta vi mislite da li ce mu odobriti zahtev za nov ugovor sa mobilnim aparatem?
 
Posle 3 meseca od kako je vec uzeo telefon? Sanse nema. Da mu je ostalo jos 3 meseca do isteka (pretpostavljam dvogodisnjeg ugovora) mozda bi to proslo ok, ali ovako...
 
Nazad
Vrh Dno