Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mislim da sad kod svih potpisanih ugovora,stoji da isticu zadnji dan u mesecu. Potpis 15 oktobar,istice 31. Ali i pre opcije da obnovis ugovor 3 meseca ranije,mogao si ga obnoviti cim pocne mesec kad ugovor istice, i da na taj nacin na vreme produzis promociju.
 
Poslednja izmena:
Samo pljujes. Mozda si propoustio neki mail, ili si ga parafrazirao pa izgleda drugacije, ali meni je ocigledno da si ili previse ocekivao ili nisi citao.

Dzaba tebi pricati ja lepo iskopiram od slova do slova njihove mailove (klasicna copy/paste metoda) a ti kazes da sam parafrazirao, ja postavim sve gde pise jasno kao dan za svakog ko procita ili bar malo razmisli i jos boldujem i podvucem ono bitno a ti kazes "ili nisi citao"... Nisam ocekivao ni vise ni manje od onog sto su jasno napisali u svom prvom odgovoru, ali to sad nije ni bitno jer verujem i kada bi ti licno u lice ponovili ono sto su meni napisali ti bi terao svoju pricu... Zaboravi da je bila ikakva prica, posto nemam vise ni snage ni zelje da pokusavam da ti objasnim ono sto je i vise nego jasno, kao 1+1=2.
 
Sad mi stigla sledeca poruka:

Neograniceni Internet! Od 01.12. po potrosenim MB iz Vase tarife,imate besplatan Internet po nizoj brzini. U ponudi su i novi Net Plus dodaci. Info na mts.rs

Inace ja sam na Mix Net M paketu.
 
dobih poruku da uz mix net pakete imam neograniceni net po slabijoj brzini posle potrosnje ovog iz paketa.. odlican potez mts-a
 
Hah! Evo, i meni stigla poruka, te pojurih na forum da vidim ima vise informacija. Lepo
 
Samo što se sad više ne prenosi internet saobraćaj iz meseca u naredni mesec. Što je bilo korisno... ali, bolje ovako! Bar znam da ne mogu da napravim račun od 50k dinara :)
 
Primecujem veliki broj MTSovaca na forumu :).
U drugoj polovina decembra ce biti glasanje (poll) na tu temu, da vidimo koliko se promenilo u odnosu na prethodne godine.
 
Poslednja izmena:
Korisnici Mix Net tarife MB, odnosno GB dobijene u okviru pretplate moći će da, od navedenog datuma, iskoriste u tekućem mesecu, odnosno nepotrošena količina saobraćaja se ne prenosi u naredni mesec. Ostali saobraćaj iz pretplate (minuti i SMS ) koji nije potrošen u tekućem mesecu i dalje će moći da se prenosi u naredni mesec.

MTS sajt
 
Poslednja izmena:
Shvatam da su ovog puta ljudi toliko euforicni, pa niko ni da pogleda da je vec na 10 mesta odavno bila ova vest ^^
 
Weather widgets, WhatsApp, Viber, FB Messenger, Tapatalk...
 
Konacno. Jos samo 6 meseci da istekne ugovor u telenoru koji sam izabrao u to vreme samo zbog ovoga. :D
 
Meni istekao pre dva meseca, nikako da se nakanim da odem i prenesem sa PiS 500 na Mix Net L (-50%) ...
 
^ Imate online da podnesete zahtev za prenos broja u mts.Što uopšte da se nakanjujete...
 
jeste malo ali makar i tako neka radi.. dok sam bio na telenoru posle postrosenih mb-a brzina kojom mi je radio net je bila ja mislim 2/1 kb/s, totalni uzas

U telenoru je isto posle isteka brzog neta brzina 64/32, barem tako pise na sajtu...
Internet saobraćaj po maksimalnoj brzini prenosa važi samo za tekući mesec i ne prenosi se u naredne mesece. Ako potrošiš sav saobraćaj po maksimalnoj brzini prenosa, do kraja meseca internetu pristupaš brzinom do 64/32 kbps, bez dodatne naplate.
 
To je sve u fazonu "welcome to Serbia" :S:
 
Ako je suditi po prepaid ponudi kod mts-a (uzmi internet), tih 64/32kbps su tačno toliko - 64/32kbps, nije kao što sam viđao na telenoru da jedva radi.

Ne treba očekivati čuda, ali 8KB/s treba očekivati :)
 
Ono sto mogu da kazem da je mt:s poprilicno popravio net u juznim delovima srbije (Nis, Leskovac, pa cak sam u Surdulici izmerio 12mbs :) ) - na primer po ovim manjim mestima VIP uopste nema 3g
 
Potvrdjujem da sam iskusio upravo 8kB/s kod smanjene brzine i to kod tarife Mobilni net i kod priped Uzmi net dodatka koji je istekao u punoj brzini. Upotrebljivo za OperuMini, pa cak i Dolphin browser, Feedly, b92 i slicne, TapaTalk...
 
Nazad
Vrh Dno