Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sad to rešiš kupovinom dodatka tog meseca kad ti treba, i spavaš mirno .... Može net da bude stalno uključen.
 
ma jos bolje, aktiviram dodatak: tasta
uzela zena 3G modem - 3GB mesecno za 345din - 50% mt:S
 
Pa šta se žališ onda, vidiš da si od samog starta na najboljem ... :) :) :)

A, znam .... ostali smo "iskusili čari" pametne mreže, optimizaciju, unlcok telefona posle 6 meseci, i to na mišiće, pa sad kad se vratim na MTS, biće kao banja...

A ti nemaš to bogato životno iskustvo :) :) :)

Ti sad predji u Telenor, bez obaveze, pa za 3 meseca se vrati ...

Ko Muja kad kupuje uvek broj manje cipele, stežu ga ceo dan, ali zato uveče kad se izuje, ih, kakav osećaj ... :)

:D uslo ljudima u naviku da pomalo pljunu :) cisto iz hobija
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li ste primetili ali racuni posle avgusta na Telekom Listingu vise nemaju detalje o zasebnim stavkama.
Recimo ADSL/fixni na istom racunu stoje samo kao ukupna stavka, ne vidi se da je u pitanju fixni+ADSL (vide se dve pretplate i ovde je razumljivo sta je sta, ali recimo za mobilne je jedino sama pretplata logicna, dodaci, VAS, saobracaj preko i slicno nisu).
 
Poslednja izmena:
Jel ima jos one segmentacije na Mts-u, sad sam mixnet m paketu sa 50% popusta , prosecni racuni oko 2500 din, sta mogu da ocekujem :)?
 
Mts korisnike rangira po visini racuna. Sto veca potrosnja, visi segment i bolja ponuda. Nekad dobijas telefon za 1din,iako ima ucesca itd. Recimo mog drugaru su jos pre skoro cetiri godine nudili 70% na pretplatu,ako ne uzima tel. Potrosnja 4000+ godinama.
 
Hvala, jel sami to ponude ili treba da trazim? Istice mi ugovor od Nove godine pa zato pitam.
 
onda da idem ili na Alcatel One Touch X'Pop ili na Blade G...? Verovatno cu na Alcatel ako ga budu imali na stanju...

nisu imali alcatel pa sam uzeo blade g. u sustini, posto nisam neki zahtevan korisnik, samo ocekujem da radi tecno, ovaj model mi je taman po ukusu, i po velicini, i dizajnu, i po hardveru, nemam potrebu da ga rutujem za sad jer ima giga interne, radi na 4.1 i skroz je ok i asus hd7 mi vec gubi svrhu. da sam znao da ce mi ovako leci kao budali samar, ne bih narucivao lenovo sa merimobiles, ali je zamisao da se ovim iz mts-a sluzim dok mi ne stigne novi fon iz hong konga a ovaj da poklonim bratu. videcemo na kraju sta ce kome ici :D sve u svemu, blade g je skroz ok telefon po meni i 100eur koliko se krece po oglasima nov iz mts/telenor je povoljna cena.
 
Taj nisu baš nahvalili
@segmentacija
Da li će značiti to što imam 3rč na jednom, tj 2250din mesečno, doduše sve KT.
 
Ja ih zvao da pitam za segmentaciju i kazu da ocekujem pismo u mesecu kad mi istice ugovor (a to je sledeci) i da ce mi tada ponuditi nesto al ne znaju jos uvek sta.
 
Segmentaciju i ponude sto pismom sto pozivom kao da radi neko ko nema veze sa Mts-om :), ja pitao u Delti gledali me bledo i dali neki spisak sa cenama tj standardnu ponudu.
 
Za segmentaciju se gleda prosek racuna u zadnjih 6 meseci pre isteka ugovora i na osnovu toga se gleda sta vam mogu ponuditi... Znam za one koji su mixnet L paketu imali prosek preko 2500din dobijaju telefone koje bi placali 6000-7000din za 1din. Tako je barem bilo u mom slucaju.
 
Iz konkretnih pisanja ovde sam ja dobio utisak da se za dinar dobija telefon koji je 5-6000 uz profil koji kosta kao prosek potrosnje - za uz zadrzavanje trenutne tarife.
 
A sta ako sam imao Mixnet M sa 50 % i racunima 2500. Jel moze pored 50% da se izvuce jos nesto? :)
 
Najbolje ti je da odes do poslovnice i da ih pitas za tu segmentaciju/promociju. Kad sam ja hteo da produzim saradnju sa telekomom na jos dve godine ponudili su mi Alcatel Idol Ultra koji je u tom trenutku kostao 7000din za 1din ali nazalost nisu imali telefon na stanju u tom trenutku. Znam da mi je zena koja je radila rekla da imam prosek preko 2501din i da zbog toga dobijam telefon za 1din.
 
Najbolje ti je da odes do poslovnice i da ih pitas za tu segmentaciju/promociju. Kad sam ja hteo da produzim saradnju sa telekomom na jos dve godine ponudili su mi Alcatel Idol Ultra koji je u tom trenutku kostao 7000din za 1din ali nazalost nisu imali telefon na stanju u tom trenutku. Znam da mi je zena koja je radila rekla da imam prosek preko 2501din i da zbog toga dobijam telefon za 1din.

To i jeste najveci problem Telekoma,skoro nikad nemaju telefone na stanju,a regularno ih nude korisnicima,reklamiraju. Kad zatrazis da dobijes neki od tih tel uz obnovu ugovora,e onda stizu sledece nedelje. Bar je moje iskustvo tako,a i ljudi u mom okruzenju.
 
Poslednja izmena:
Cekam skoro vec 2meseca da dobiju telefon koji mi odgovara u mom paketu i cekacu ih do 1. decembra da vidim da li ce ovu listu telefona sto trenutno imaju jos updejtovati, ili cu morati da predjem na telenor/vip.
 
Poslednja izmena:
Pocetkom decembra mi istice ugovor sa 50% popusta, jel se automatski produzava sa popustom posle isteka ili moram novi da potpisujem?
 
Mora novi, mada je meni zadnji račun stigao na pun iznos, pa zovem sutra da vidim zašto.
 
Pocetkom decembra mi istice ugovor sa 50% popusta, jel se automatski produzava sa popustom posle isteka ili moram novi da potpisujem?
Zovi 064/790 i možeš ga produžiti ponovo a da se ne cimaš po poslovnicama.Ja sam to skoro uradio.
 
super, hvala puno :)
 
Nema na čemu.:wave:
 
I produzi ga ovog meseca, jer inace ce u decembru da dodju srazmerno polovljen i pun iznos (veci racun).

Ima li neki nacin da se vidi na koliko je potpisan ugovor? Na portalu mogu da vidim kada je potpisan ali ne i na koliko. Hocu da produzim ugovore koje mogu pre kraja godine, za slucaj da se ne odluce da prozude :D
 
Mora novi, mada je meni zadnji račun stigao na pun iznos, pa zovem sutra da vidim zašto.

Ako nisi potpisao minimum mesec dana pre isteka onda: "Zato sto mora tako". Bukvalan odgovor nekog tamo zaduzenog za operatere jer sam se zalio na "filozofa" sa kojim sam pricao.
Cinjenicu da se tada nije mogao potpisati ugovor pre 15 dana od isticanja aktuelnog - ignorisati.
 
ala pamtis :) jesam, bio od pocetka Mobtela do decembra prosle godine kad su mi ponudili Mega Net sa 50% popusta + roming minute, sto je bila ponuda koja se ne odbija :)

samo sto sam bio glup pa potpisao na samo godinu dana...
 
Nazad
Vrh Dno