Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel ima nešto bolje od mix net paketa? Pošto mi je isteko ugovor ili da cepam dalje mix net l

Kod MTS-a? Jedino MegaNet ako si potrosac pravi :D Prva Droid, FK CZ/PTZ i XFactor su specificne tarife, gde su dodatne stvari ono sto "vredi", a ne minuti/GB recimo. Znaci - MixNet.
 
Ok hvala na odgovoru. Mega net od 4- 5 k neka hvala. Cepam dalje onda mix net l
 
Spajali praznike..
 
Kako oni mene lazu! Vec 3. put mi obecavaju za telefone i naravno od toga nista... Doslo je vreme da im kazem zbogom.
 
Jel moze neko da mi pojasni samo ovaj novi Mixnet sto ce imati neograničeni net. Ako sam ja dobro razumeo to ce svi dobiti i stari i novi korisnici? Ili samo oni koji potpisu posle 1 decembra?
 
sta mislite jel se isplate zte blade 3, blade G ili sony xperia J uz mix net M paket? blade 3 ispada 1din, blade g cini mi se oko 2k, a xperia 4k din u tom paketu...? koristicu ga dok mi ne stigne neki iz hong konga, a posle poklanjam bratu...najvise me privlaci sony posto su manje vise po snazi svi isti, a sony je najelegantniji...mada ako ovi zte tecnije rade, sto je u sustini najbitnije, onda da uzmem neki zte?
 
bolji ti je Alcatel One Touch X'Pop Dual Sim , ima najbolji ekran , sve ostalo je tu negde, najslabiji su sony i ovaj blade III ima mnogo slab procesor
 
sta mislite jel se isplate zte blade 3, blade G ili sony xperia J uz mix net M paket? blade 3 ispada 1din, blade g cini mi se oko 2k, a xperia 4k din u tom paketu...? koristicu ga dok mi ne stigne neki iz hong konga, a posle poklanjam bratu...najvise me privlaci sony posto su manje vise po snazi svi isti, a sony je najelegantniji...mada ako ovi zte tecnije rade, sto je u sustini najbitnije, onda da uzmem neki zte?

Blade 3 zaobidji,dosta se kvari. Uglavnom neki softverski bagovi.
 
onda da idem ili na Alcatel One Touch X'Pop ili na Blade G...? Verovatno cu na Alcatel ako ga budu imali na stanju...
 
Jeste videli da više nema prenošenja MB-a? Sad je kao u Telenoru.

MTS sajt:
Korisnici Mix Net tarife MB, odnosno GB dobijene u okviru pretplate moći će da iskoriste u tekućem mesecu, odnosno nepotrošena količina saobraćaja se ne prenosi u naredni mesec. Ostali saobraćaj iz pretplate (minuti i SMS ) koji nije potrošen u tekućem mesecu i dalje će moći da se prenosi u naredni mesec.
 
Stvarno izgleda slicno Septimusovom misljenju: nisu minuti skupi kod Telenora nego internet :) Sada i kod MTSa
 
Pa sad će svi opušteno trošiti internet, šta onda da se prenosi? :D
 
pa dobro, neki mesec mi je znalo da znaci kada imam prenesenih MB, mada sve je bolje bez astronomskih racuna.
 
Zato malo dobijemo ;)
 
Posto mi uskoro istice ugovor zanima me da li u mts postoji jos uvek ona fora kao posalju ti pismo i onda imas neki popust na fon,secam se da sam prosli put dobio neki solidan fon ili je sad samo varijanta 50% popust?
 
Dobićeš tri meseca pre isteka ugovora. Biraš da li novi 'fon uzimaš ili 50% popusta na mesečni račun.

Ovo sa neograničenim netom je cool ali bzvz je što su izbacili prenos mb, šta kao bilo im teško i to da prebace kad već prebacuje minute i sms?!

A taj besplatni, posle utrošenih mb biće sporiji od dailup veze :D
 
Nisu nerealni, ali molim da cute, jer je ovako bolje ;)

Jesu nerealni ....

Telenor je imao pakete kao trenutni MixNet paketi, dakle, prenose se minuti, poruke, megabajti.

Onda ih ukine, podigne cenu, izbace prenos megabajta, naprave "nove" pakete, (a sve isto) ali to je super, jer ne možeš da napraviš veliki račun ....

I onda kreće ... MTS lopovi, MTS bagra, MTS krade na megabajtima (iako eto pokazalo se više puta da je u velikoj većini slučajeva krivica korisnika, a MTS stornira i naplaćuje dodatke... ) Telenor je X puta bolji jer ima beskonačni net...

U medjuvremenu MZS uvodi prenos, 1 mesec, ali u mom paketu mi isto, dal 4 meseca po 150 ili 2 meseca po 300 minuta, 600 minuta može da se "nagomila" ...

I evo sad uvodi neskonačni net, i to poštenije, ne menjaju imena paketa i ne menjaju cene, već samo dodaju na postojeće, e, sad, OH GOD WHY ne prenose?!? A nije se toliko kukalo kad je telenor ukinuo, već je bilo: Pa dobro , za XY dinara više, siguran sam da ne mogu da napravim račun .....

Mislim, stvarno su ljudi ....

Kod MTSa imaš fon na 12 meseci rate, kod MTSa imaš segmentaciju, i to se računa potrošnja i svega ostalog što imaš kod njih, ako već plaćaš fiksni, ili net, ili bilo šta preko 1000 dinara, već si "stari" korisnik, i možeš da preneseš broj kod njih i odmah da uzmeš na rate, kod MTSa ako si redovan mogu i da ti oproste poslednja 3 meseca ugovorne obaveze.... i opet, sve to ne valjda ....
 
Poslednja izmena:
ali ja nikad nisam bio na Telenoru :D
 
Pa šta se žališ onda, vidiš da si od samog starta na najboljem ... :) :) :)

A, znam .... ostali smo "iskusili čari" pametne mreže, optimizaciju, unlcok telefona posle 6 meseci, i to na mišiće, pa sad kad se vratim na MTS, biće kao banja...

A ti nemaš to bogato životno iskustvo :) :) :)

Ti sad predji u Telenor, bez obaveze, pa za 3 meseca se vrati ...

Ko Muja kad kupuje uvek broj manje cipele, stežu ga ceo dan, ali zato uveče kad se izuje, ih, kakav osećaj ... :) :) :)
 
posto imam paket koji mi odgovara potrebama, nikad nisam ni ulazio u problem sa potrosenim MB.
medjutim, desavalo mi se npr kada odemo na Zlatibor ili van grada - da mi odu MB i tada mi znacilo sto imam prenesenih iz proslog meseca.
sada ne mogu da probijem racun, sto je meni uvek super; pa se ne zalim previse i ne pogadja me toliko ova odluka.

a Telenor? pa nisam ja stenovit pa da ceo dan SMSujem :p
 
Nazad
Vrh Dno