Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Društvo, ističe mi ugovor ssd u novembru a uzeo bih opet 50% popusta na račun. Da li da uzmem ugovor na jednu ili dve godine? Šta je pametnije?
 
I meni uskoro istice ugovor pa reko da vidim ima li neki solidan fon da je bolji od zte skate koji sam imao uz pretplatu do max 1000din...?
 
Uzmes na godinu dana pa kad prodje godina mozda bude neka bolja ponuda zar ne ;)
 
Jutros me zvali iz MTS-a i rekli da ce do kraja ove nedelje biti u ponudi jos 10ak telefona. Tako da je najbolje da sacekamo i da vidimo kompletnu ponudu :)
 
Ne znam sta da ti kazem ali ja cekam skoro 2meseca da ubace normalan telefon za moj paket jer mi ne pada na pamet da prelazim na telenor i vip... Po meni za te pare to je najvise sto mogu dobiti i do sad nisam nikakavih problema sa radom. Samo sto me malo zezaju sa tim kad ce stici novi telefoni :D
 
Ne znam sta da ti kazem ali ja cekam skoro 2meseca da ubace normalan telefon za moj paket jer mi ne pada na pamet da prelazim na telenor i vip... Po meni za te pare to je najvise sto mogu dobiti i do sad nisam nikakavih problema sa radom. Samo sto me malo zezaju sa tim kad ce stici novi telefoni :D

"Malo zezaju" su kljucne reci :D. Oni telefone porucuju na kasicicu, svake prestupne godine. Meni pri svakoj obnovi nude neke fantomske telefone koji samo sto nisu stigli.
 
Jutros me zvali iz MTS-a i rekli da ce do kraja ove nedelje biti u ponudi jos 10ak telefona. Tako da je najbolje da sacekamo i da vidimo kompletnu ponudu :)

A jel misle da ponude neki od njih i onako odistinski ili samo virtuelno!?

LG G2 im je "u ponudi" jos od 11.10. a ovamo niko apsolutno nema pojma kada ce ga i stvarno dobiti i poceti da zovu one koji su ga rezervisali putem webshopa.

Apsolutno neozbiljno, da nemam reci za to.
 
Kao i u vecini slucajeva do sada, i ova vest o novim pogodnostima za korisnike krije i poskupljenja. Ovog puta, poskupeo je tarifni dodatak za internet sa 960din na 999din sto i nije nesto puno, ali je dosta lose po korisnike sto su sada tarifni dodaci za net dostupni samo korisnicima MixNet i MegaNet tarifa sudeci po ovom obavestenju.
 
makar nisu uveli pakete MixNet+ i sl. pa da moras nov paket.
 
Kao i u vecini slucajeva do sada, i ova vest o novim pogodnostima za korisnike krije i poskupljenja. Ovog puta, poskupeo je tarifni dodatak za internet sa 960din na 999din sto i nije nesto puno, ali je dosta lose po korisnike sto su sada tarifni dodaci za net dostupni samo korisnicima MixNet i MegaNet tarifa sudeci po ovom obavestenju.

Budimo realni, kome sa 40GB uz MegaNet treba dodatak a da ne bekapuje net?
Pa cak i uz 1.5GB uz MixNetL mislim da je nepotreban.
Ipak je za razliku od Telenora i VIP-a samo limitiran racun za net - dok je i kod Telenora i kod VIP-a ceo paket poskupeo. (u stvari nije bilo za postojece pakete, nego su uvedeni novi sa mnogo manje sadrzaja:
Telenor od Prenesi napravio PiS sa 4x manje minuta - kod MTS-a su MixNet samo medjupaketi za Mix pakete.
VIP Smart1100 je bio 1500, Smart700 je sada 1500 (uz NIZI evro BTW :)).

Da oni koji rade nesto u MTS-u imaju vremena da procvile, verovatno bi i obicni Mix paketi postali MixNet paketi :)
 
lepa vest, ali koliko zaista moze da se uradi sa tih 64kbps? sta ako internet ne koristim samo za otvaranje mailova?
 
Onda uzmes veci paket, ili neki dodatak. Po meni ovo ce prvenstveno sluziti kao dodatna sigurnost od neplanirane potrosnje.
 
lepa vest, ali koliko zaista moze da se uradi sa tih 64kbps? sta ako internet ne koristim samo za otvaranje mailova?
Isto koliko je moglo i na Telenoru i njegovom "neogranicenom" netu.
Jedni su ga pljuvali, drugi uzdizali u zvezde.
 
Pisao sam vec u temi za mobilni net, megabajta mi nije dosta, a minuta i poruka imam previse. Veci paket ne dolazi u obzir. Probacu da iskombinujem internet plus mix.
 
Ma, ukratko receno - sa tim i takvim netom mo's se slikas.
 
Poenta je da ne nabiješ veliki račun zbog NET-a a kome je malo neka bira drugi paket.
 
Pisao sam vec u temi za mobilni net, megabajta mi nije dosta, a minuta i poruka imam previse. Veci paket ne dolazi u obzir. Probacu da iskombinujem internet plus mix.

Ti onda razmisli da li tebi treba MixNet ili mozda pre neki NET paket a da razgovore/SMS placas po potrosnji, kad vec neces veci paket.
Bolji izbor neces imati ni kod drugih operatera po pitanju minuti+GB, sem ako ti ne odgovara nesto tipa 150 min+SMS i 1GB neta (Smart150+1GB dodatak - sve preko toga vec prelazi u korist MTS-a).
Koliko tebi treba neta?
 
Pa da mi se bacaju pare ne bih razmisljao o tarifama :)
 
Ja koristim na prepaidu dodatak uzmi internet, tih 64kbps su stvarno 64kbps - ide i na EDGE i na HSPA vezi 64kbps, moze 32 ili 48kbps aac+ radio da se sluša bez problema - satima ne staje!

Opera mini uz 64kbps flat na mts-u, vrlo, vrlo upotrebljiva takođe. Tu karticu koristim u ZTE Blade telefonu, i radi baš fino za internet radio i malo surfa u operi mini. Tako da nije da radi 1KB/s radi 8KB/s. Ne verujem da će na postpaidu biti nešto drugačije.
 
Tako je uzmi mixnet S gde imas popust 50% na pretplatu sto znaci 330 din mesecno, i uzmi net dodatak. Od decembra ces imati za 300 din 500MB a za 1000 din 3GB.
 
Ja koristim mix net l i moram da pazim na net jer uglavnom koristim mobilni (net). Sad razmišljam da se vratim na mix net m jer mislim da mi je 300 minuta dovoljno (600 poruka sigurno jeste) i da potpisem ugovor za mobilni net sa 50 % popusta (3 GB za 345 dinara). Onda ukupno imam 300 minuta, 600 poruka i 3600 MB za 1000 dinara. Pretpostavljam da će net kartica raditi i u telefonu. Još samo da baterija izdrzi od ujutru do uveče sa dve kartice.
 
Dual-SIM telefoni nemaju ko zna koliko jak hardver, i sumnjam da ces imati problema da ti izdrzi i danima, sem ako bas ne gledas YT satima i drzis Skype u pozadini (Skype JEDE bateriju!!!).
Cak imam utisak da su mnogo bolje uradjeni od flagship telefona ;)
 
Od 1.12. ti je neograničen net (nema naplate kad potrošiš) na MixNet.
 
Jel ima nešto bolje od mix net paketa? Pošto mi je isteko ugovor ili da cepam dalje mix net l
 
Nazad
Vrh Dno