Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Radnica u prodaji u uscu mi je danas rekla da ce neogranicen mobilni internet krenuti uskoro i da vise necemo imati problema sa prekoracenjem megabajta. Ne zna tacno kada ce otpoceti, a kako je rekla moze da se desi da to bude vec od 1. novembra.
 
Uhaa, pa ako uzmem Mix Net L bice tu 1,5+ gb. Ko ce to da potrosi. :D
 
Ajoj, da nemaš wifi video bi kako se troši :-D
 
Bukvalno... meni je wifi oko 10 giga... toliko o paketima kod provajdera... dranje koze... :)
 
Jedna stvar kod mtsa mi je jako zanimljiva na mts centru u okviru aplikacije ima mobile tv gde mozete gledati live stream televizija. Sve ovo bi bilo jako zanimljivo prvo da aplikacija normalno radi, a drugo da za gledanje ne trazi mobilni internet. Koja budala je to smisljala pa tako na wifiju to ne moze da se gleda, a kolicina podataka u pretplatama je toliko smesna da se moze odgledati par minuta televizije nakon cega se potrosi pretplata.
 
Plati, pa se klati ;)

Reci to isto SBB-u da ne naplacuju D3GO i svim ostalima sto i ako nude TV on the go.
 
U novoj x factor postpaid tarifi pise sledece:*GB iz pretplate možete koristiti za prenos podataka u domaćem saobraćaju po najvećoj mogućoj brzini u mt:s mreži, do 42/5.7 Mb/s. Kada iskoristite količinu podataka u okviru pretplate, imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite Internet, sa smanjenom brzinom protoka - do 64/32 Kb/s.

Sta mislite da li ce ovo pravilo vaziti i za ostale pakete ili ce ponovo da se prave pametni.
 
Ne verujem, praviće nove pakete, za neke sitne pare skuplje.

Tako je i telenor uradio, koliko se sećam. PIS 500 je bio tipa 814 pa posle 880 ili tako nekako .... davno beše.

Daj link, gde je to?
 
Ispada da je taj "neograničeni" net prilično skup...
 
Ima li neko info da li će uskoro biti nekih zanimljivijih noviteta u ponudi mobilnih telefona u MTS-u? Potpisao bih box4 paket na 2 godine, pa ne bi bilo zgoreg uzeti i neki ok telefončić, a trenutna ponuda je neverovatno bedna.

potpiši box pa možeš kasnije da uzmeš telefon. jedino ograničenje je da ne može tel u istom mesecu u kom si potpisao ugovor za box.
ovako je bilo pre godinu dana kada sam ja uzimao.
 
Pa neam pojma .... realno, daje više od MIxNetM koji ima 300:600:600 ovaj ima 375+375 1500 1000 i košta 250 dinara više ..... 1140 naspram 1400 ... i 50 posto popusta na to ...

Ulazi u kombinaciju za razmišljanje......
 
Za sada nema tog paketa na webshopu na promociji sa popustom.
 
Da li taj paket moze sa popustom ? Jbt ja pre 3 dana produzih mix net L sa 50% popusta...
 
Verovatno na njega nece vaziti popust 50% kao sto ne vazi ni na ove navijacke postpaid pakete.
 
Uzeo postpaid broj kod lelekoma i ne cita mi karticu. Jer treba da prodje 24h dok aktiviraju ili mi zapala fals kartica? Telefon nije nije "zakucan" za nekog drugog operatera.
 
Ako ti ne pise "No SIM" ili "Invalid SIM" onda je u pitanju vreme.
Ako je Invalid SIM, onda moze biti i jedno i drugo (i da treba cekati i da je mozda fals).
 
Uzeo postpaid broj kod lelekoma i ne cita mi karticu. Jer treba da prodje 24h dok aktiviraju ili mi zapala fals kartica? Telefon nije nije "zakucan" za nekog drugog operatera.

Koliko je prošlo?
Zna da se otegne aktivacija i preko 12 sati.
 
potpiši box pa možeš kasnije da uzmeš telefon. jedino ograničenje je da ne može tel u istom mesecu u kom si potpisao ugovor za box.
ovako je bilo pre godinu dana kada sam ja uzimao.
Hvala na odgovoru. Samo mi razjasni, ako sad u novembru potpišem ugovor za box, to znači da ne mogu kasnije u novembru da uzmem i telefon, nego da moram da čekam decembar ili kasnije? I da li se onda ugovor za mobilni produžava u odnosu na box, ili se produžava ceo ugovor, ili ostaje nepromenjeno?
 
Kada sam potpisivala ugovor za box , prošle godine u novembru, telefon sam dobila odma .
 
Hvala na odgovoru. Samo mi razjasni, ako sad u novembru potpišem ugovor za box, to znači da ne mogu kasnije u novembru da uzmem i telefon, nego da moram da čekam decembar ili kasnije? I da li se onda ugovor za mobilni produžava u odnosu na box, ili se produžava ceo ugovor, ili ostaje nepromenjeno?

ako npr trećeg novembra potpišeš box možeš odmah tad telefon da uzmeš.
ako tad samo potpišeš box, pa onda tamo 15og novembra stigne neki model koji ti se svidi, možeš tek u decembru da ga uzmeš, i kad ga uzmeš potpisuješ nova 24 meseca.
 
Hvala svima. Proradila je danas. Poslata je na moju adresu i ja sam potpisao ugovor. Njima i meni po jedan primerak. Kontam da nisu pustili karticu u funkciju dok nisu dobili ugovor nazad. :d
 
Poslednja izmena:
ako npr trećeg novembra potpišeš box možeš odmah tad telefon da uzmeš.
ako tad samo potpišeš box, pa onda tamo 15og novembra stigne neki model koji ti se svidi, možeš tek u decembru da ga uzmeš, i kad ga uzmeš potpisuješ nova 24 meseca.

+1

Tako su i meni rekli - telefon mozes da uzmes kada zelis ali ti sledi produzenje ugovora na novih 24 meseca, bez obzira koliko meseci proslo do tog momenta.
 
Da li ce se u skorije vreme obogatiti ponuda Alcatel-ovih telefona? Ovo sto sad trenutno ima ponudi je smesno! Ugovor mi je istekao danas 1.11 pa pitam zbog nastavka produzenja saradnje jer sa ovom trenutnom ponudom za moj paket (MixNet L) sigurno necu nastaviti dalju saradnju.

Hoće, biće veća ponuda telefona od naredne nedelje.
Pozdrav.

Ovako su mi odgovorili na fejsu kad sam ih pitao... Sad cemo videti sta ce biti od toga jer kad sam ih prosli put pitao dobio sam identican odgovor :S:
 
Nazad
Vrh Dno