Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Napokon ono sto su svi cekali i pitali da li ce ikad biti neogranicen net na mts postpaid paketima:

"Poštovani, ukoliko mislite na postpaid tarife uskoro će biti omogućen net po smanjenoj brzini nakon potrošenog saobraćaja iz paketa."
 
Pa dobro su se i setili....
 
Znaci osta ubogi VIP (sem na smartu, gde im je super negoranicen net, ograniceno sve ostalo...)... katastrofa... :( (na VIP-u sam inace)
 
Osta i Telenor efektivno na Prenesi paketima, a jedino tamo nisu 4x skuplji od MTS-a :D (2x ako mozes na oba da dobijes popust)
Mislim da ce i obicni Mix paketi kod MTS-a ostati bez ove opcije, mada moguce da ih sve spojiti u MixNet variajante
 
Cekaj da li to znaci da cu ja npr sa svojim paketom MixNet XL (1000min>3000sms>3000MB) imat preko tih 3000 i onaj usporeni, retardirani, ubogi ``net`` ili ce sprckati pakete drugacije..
Nije da mi treba samo mi vise znaci ovih 3GB koje retko kad od kraja potrosim, nego li 2GB + ``NEOGRANICENI INTERNET`` . . .
 
Cekajte da se izbaci zvanicna ponuda.
Kada je Vip uvodio (ne)ograniceni net na Smartu tada je i poskupeo pakete, sacekajmo da vidimo MTS logiku :).
 
Osta i Telenor efektivno na Prenesi paketima, a jedino tamo nisu 4x skuplji od MTS-a :D (2x ako mozes na oba da dobijes popust)
Mislim da ce i obicni Mix paketi kod MTS-a ostati bez ove opcije, mada moguce da ih sve spojiti u MixNet variajante

Na koju opciju mislis, kada obicni Mix paketi nemaju net?
 
U smislu neces na obicnom Mix paketu imati spor net odmah (0MB brzog :D), najverovatnije.
Normalno bi bilo da i svi Mix postanu MixNet paketi i da onda ima odlicnog izbora, ali niti im se to isplati, niti je MTS IKADA bio tako dobro organizovan i isplaniran :D

Mene brine da ne prate Telenor i smanjenje minuta!
 
Drugar je imao MixNet M na 50% pretplatu, i u medjuvremenu je bio otisao za Rusiju i nije platio racun od 3500, pa su stigla jos 2 ona standardna od oko 600 dinara (jer nije nista potrosio, blokirali su mu karticu) koja su placena. Pre neki dan kada se vratio platio je i taj od 3500 dinara. Kartica mu je i dalje ugasena, i dolazni i odlazni pozivi... On namerno nije platio bio taj od 3500din u nadi da ce mu blokirati samo odlazne pozive, bas da ne bi napravio neki ogroman racun iz rominga, ali eto sve su mu blokirali...

Danas kada je otisao u poslovnicu i rekao da je sve uplaceno, te da im ne duguje nista i pitao zasto nije ukljucen, dobio je odgovor da mora da potpise novi ugovor kako bi ga ukljucili?! Ali ne moze 50% (da li je ta promocija istekla ili sta vec...)

On na to nije pristao jer mu telefon ne treba i odgovaralo mu je da placa pola pretplate... Sta mu je najbolje ciniti? Da li bi mogao on uopste da prenese taj broj u drugu mrezu? Ili samo ako bi podneo zahtev negde za prenos broja da li bi ga zvali i ponudili mozda 50% bez telefona...

Da li neko ima neki predlog?


edit: u stvari kako mi rece sad, njemu taj ugovor jos nije ni istekao, a teraju ga da potpise novi da bi ga ukljucili... ili nesto u fazonu morace da plati 15-16 000 (nisam ga najbolje razumeo, ali predpostavljam da je to preostali iznos rata mozda do graja ugovora)... Luda kuca :D
 
Poslednja izmena:
A sta su mu rekli za penale jer je raskinuo stari ugovor pre vremena?
 
Oko 20okt mi istice 50% na mix net l i ne znam sta da radim.. Da odem odmah da produzim ili da sacekam te najavljene promene? Rizik cekanja je racun koji ce da mi obracunaju po punoj ceni vec u novembru..
 
Valjda mozes da predjes na nove pakete i ako potpises ugovor na starim?
 
Napokon ono sto su svi cekali i pitali da li ce ikad biti neogranicen net na mts postpaid paketima:

"Poštovani, ukoliko mislite na postpaid tarife uskoro će biti omogućen net po smanjenoj brzini nakon potrošenog saobraćaja iz paketa."

Koliko sam čuo iz nekih abrova od nekih poznanika koji rade u Telekomu uvode neograničeni net jer planiraju uskoro iPhone da ubacuju u ponudu.
Kako će to izvesti nemam pojma....

Nego meni ističe jedan ugovor u mts koji je bio potpisan na 50% a sada bih da uzmem y300 za kevu na mix net s paketu i da produžim ugovor ali me zanima jel ima šanse da dobijem y300 u mix net s tarifi za 1 din?
Jel treba nekome da pišem pa da tražim ili će me u startu odbiti?
 
zaboravi na segmentaciju, sem ako nisi bas prelazio preko racuna. meni su sa Mixnet M na 50% rekli da mogu da gledam neku Nokiju...
 
A sta su mu rekli za penale jer je raskinuo stari ugovor pre vremena?

Nije on nista raskidao... Poptpisao pre par meseci ugovor na 50%, placao, otisao za Rusiju, nije platio taj racun od 3500, u medjuvremenu platio sledeca 2 koja su stigla nakon toga, pre 2 dana platio i taj od 3500 i zvao call centar da ga ukljuce, rekli mu da ide u poslovnicu, otisao tamo, rekao sve je isplaceno, zeli da nastavi da koristi dalje, samo neka ga ukljuce i rekose mu to da mora novi ugovor da potpise...
 
Mislim da je nemoguce da mu postpuno otkazu ugovor zbog 3 meseca... Mogu da ukinu i odlazni i dolazni, ali da raskinu ugovor to ne.. A to su uradili cim ga teraju da potpisuje novi..
 
^ Mislim da nemamo dovoljno info za valjani zaključak.
 
Koliko sam čuo iz nekih abrova od nekih poznanika koji rade u Telekomu uvode neograničeni net jer planiraju uskoro iPhone da ubacuju u ponudu.
Kako će to izvesti nemam pojma....
Jesam lepo pricao da je iPhone kriv za sve fantomske racune! :D
 
Evo ja u poslednje vreme na dve tri lokacije gde sam najcesce dobijam super brzine neta i signal bolji od Vipa i Telenora a ovo sto placam u Mts-u ni 10 e bi na Telenoru placao bar 20. Koristim paralelno Telenor na poslovnom broju i neke velike razlike ne vidim.
 
Niko i nije izveo zakljucak ja sam samo rekao da mi je cudna stvar da su za 3 meseca koja nisu placena, oni ugasili ne samo odlazne i dolazne pozive sto najcesce rade, vec sve, a dokaz za to je sto teraju decka da potpise novi ugovor, to je iz onoga sto se vidi, e sad se postavlja pitanje da nije mozda i vise od tih 3 meseca..
Jednom nisam platio racune zza 2 meseca, jedan sam zaboravio, odem u Francusku na nekih 20-30 dana, za to vreme dosao i drugi i bili su ukinuli samo mislim odlazni saobracaj, tako da mislim da je nemoguce da su uradili tako nesto tom decku za 3 meseca..

- Nema potrebe da ih pljujemo kad su paketi u pitanju, narocito ovi sa 50% popusta, tu se dobija najvise u odnosu na konkurenciju.. Ali da prostora za pljuvanje ima zbog toga sto su neorganizovani i sto vec sam ranije pisao, imaju jednu poslovnicu ( u MINI varijanti) za deo grada koji ima poprilicno stanovnika (B.Brdo, Vidikovac, sva ostala brda tu, Rakovica... ) jednostavno imaju mnogo korisnika i kad god treba da se zavrsava nesto guzve i haosi.. + na sve to u njihovim poslovnicama za razliku od onih VIP i telenor, dolaze ljudi koji resavaju pitanje fixnih telefona, IPTV-a, i guzve su jos gore...
 
Poslednja izmena:
Sto se tice korisnickog napravili su haos sa tim spajanjem mada sve zavisi na koga naletis, Mts ima u Bulevaru jednog celavog koji je stvarno informisan dok su ostali katastrofa, mada sam na nasmejane koje veze nemaju naletao najcesce u Vip-u.
 
Napokon ono sto su svi cekali i pitali da li ce ikad biti neogranicen net na mts postpaid paketima:

"Poštovani, ukoliko mislite na postpaid tarife uskoro će biti omogućen net po smanjenoj brzini nakon potrošenog saobraćaja iz paketa."

Ovo kada bude bilo vazece - slobodno mozete da odbanujete stenu istog momenta, bilo bi simpaticno videti novo grcanje doticnog.


2 IzNoGooD:
A sta bi pa ti za tih ~600 kinti sto im ostavljas mesecno, S4? :p :d
 
samo upola cene :p

salu na stranu, ne bi ni pitao - vec su mi slali pismo gde se sami nude... a nude ko da sam usao sa ulice, a sisao sa voza...
 
Ma znam sve, salim se malo :p
I ono "cuveno" pismo :)

Cuti, dobro je da su ti makar i te krsevite Nokije nudili, mogao si da dobijes kopacku u guzicu :d
 
znam :)

inace, pokusao je da mi proda pricu: ustedite samo 5E mesecno, a ako uzmete telefon...
pa uzecu, ali u oglasima u pola cene sto ce da me kod vas kosta. :D
 
Nazad
Vrh Dno