Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Naravno :)
Doduse, evo s' vremena na vreme ubace za neke pakete i neke jeftine telefoncice da vazi i sa popustom. (trenutno samo KT uz 3 prilicno jeftina telefona)

y210d možda jeste "jeftin" (100€), ali mu ne fali ništa.
 
Vidi se listing, ali kod mene nije sortiran po datumu, i ne moze da se preuzme listing, izbaci neki fajl sa kineskim hijeroglifima.
 
Postoji li neko ogranicenje vezano za KT bonus kredit? Konkretno, na KT 500 sam paketu i ovaj mesec sam poceo sa ravno 2000 dinara bonus kredita. Koliko sam video, od proslog meseca je bonus kredit uvecan na 1000 din, a ja sam prilicno siguran da sam imao nepunih 1700 din na racunu i po mojoj racunici sada bih trebao imati nepunih 2700. Interesntno da je kredit ravno 2000, pa sam zato pomislio da mozda nema neko ogranicenje za KT 500 na tih maksimalnih 2000 ili slicno. Inace, onaj glavni kredit mi je najnormalnije uvecan za pripadajucih 500 din, kao i svakog meseca.
 
Ima max je 2*1000.
 
Ok, tako sam i pretpostavio, ali bolje da pitam, za svaki slucaj ;) Hvala
 
A na kojoj si tarifi? Ajd javi sta si uradio

Sve u svemu, čabar. Pošto sam na 50% MixNet M, i ne prelazim mnogo račun - upao sam u drugi segment. U prevodu, mogu uzmem neku Nokia dumbphone.
Produžio sam opet 50% na godinu dana, pa ću uzeti telefon preko oglasa.
 
Somi, jel' ti sadrzina Excel fajla puna kineskih karaktera, ili IME fajla pri cuvanju?
Ako je ovo drugo, a koristis IE, iskljuci zabranu cuvanja encrypted podataka na disk :)
 
Ime fajla je na kineskom 楌瑳湩彧慺浟獥捥䅟杶獵⹴汸.* , i ne mogu da ga snimim, i nema ekstenziju. Za drugi broj telefona KT , slozen je listing po redu , i radi preuzimanje fajla, sve je ok, kod ovog broja ne radi.

edit: uspeo sam da snimim, izmenio sam ekstenziju u xml i tako je prihvatio, prevukao u excel, prijavio gresku ali je otvorio fajl.
 
Poslednja izmena:
Koji browser? Cisto da znam da li se desava i sa drugim browserima ;)
 
Opera 12. Ali verovatno nije do nje jer kazem, na dva broja, na jednom je ok na drugom je ovako.
 
Placas 1 + 3G pretplatu (koliko sam ja razumeo), ali i dalje meni tu nesto smrdi :d
 
pa koji paket uzeti a da telefon bude pristupacan. evo gledam ove bolje/poznatije modele - i cena sa MixNet L je veca nego preko oglasa?!?
 
dobro si to uocio... znaci SGS 4 po 88k na 12 rata bez kamate... + pretplata sledece godine.
 
cekaj to znaci da mozes da izaberes bilo koji telefon iz postpaid ponude i da prvih 12 meseci placas samo 3G ? Primera radi izaberem HTC One i neki postpaid paket u kome je telefon 1 dinar. U prvih godinu dana placam samo 118 dinara za 3G, a druge godine placam mesecno 4700 paket ? Jel sam dobro razumeo.
 
izgleda da je ovo što MagicMaster kaže, tako da bi One izašao 84000 din...

edit: :d
 
Au.. Mts nikako da stane sa iznenadjenjima :) pa ko ce tako da kupi mobilni ? Da li su oni luudi..
 
Ne brinem se ja, naci ce se vec neki, mislim uvek se nadju :d
 
Sve u svemu, čabar. Pošto sam na 50% MixNet M, i ne prelazim mnogo račun - upao sam u drugi segment. U prevodu, mogu uzmem neku Nokia dumbphone.
Produžio sam opet 50% na godinu dana, pa ću uzeti telefon preko oglasa.

Isto i ja, najverovatnije i ja cu da produzim na 50% i kupim iphone
 
Koji je stos u MTS-u da telefoni koji kod njih mogu da se kupe za maltene isti novac (npr Xperia Miro i Galaxy Fame) kostaju razlicito u istoj tarifii (mix1250)?
 
Njih jedan vise kosta, a drugi se bolje prodaje inace pa zato vise kosta :d
 
Polovinom oktobra stizu novi modela telefona u ponudu. Ko je planirao da uzme telefon u mts-u nek se strpi jos malo :)
 
Ja sam planirao danas da odem da uzmem tel u mts, ako stize nesto bolje od ZTE Blade G i Xperie Miro, onda cu da sacekam :)
 
Samo mi je receno da stizu novi modeli telefona koji ce biti pusteni polovinom oktobra i to je to. Od ovih modela sto trenutno imaju ponuda gora ne postoji!
 
Nazad
Vrh Dno