Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

A šta će vam rč, da nećete pre roka da uplaćujete!
 
Stigli MTS racuni, novi dizajn. Na prvoj strani vise nema one komplikovane racunice u 12 tacaka, ali zato i dalje nedostaje da u sumarnom prikazu na poledjini stoji BROJ minuta u kategoriji, a ne (samo) broj poziva.

Onaj ko nema pristup online sumarnom listingu, nema mogucnost da zna koliko je minuta prethodnog meseca utrosio, recimo, na odlazne pozive van mreže. Ni kol centar ne daje taj podatak, vec kazu "vidite iz listinga" (papirnog, sic!).

Za kraj, smanjili su font sto mi se ne dopada.
 
Ja sam sve mislio da je to na drugoj strani broj MINUTA, a ne poziva ;) Iako pise poziva.
 
Posto je ovo jedina tema gde se diskutuje o MTS-u..

Da li oni planiraju da rese problem sa prebukiranim linijama call centra i poslavnicama u koje da bi usao moras da kampujes..

Jutros odem u Pozesku da odnesem dokaz o uplati, ugasili mi broj, jer sam uplatio u posti i vec 3 dana ne leze uplata i onaj dan mi ugasise broj, a racun mi fala Bogu ne stize i sve se poklopilo.. Naime poslovnica puna kao oko, neki bakica i dekica stoje naslonjeni na vrata, reko ae da prodjem, kad vrisnu baba ``kuda mladi gospodine i mi cekamo, gde cete preko reda``, ja kadar nevera, poslovnica krcataaaa.. I sad koliki je to de_bi_lizam u pitanju, jedna poslovnica u Pozeskoj, za Banovo, Vidikovac, sva ova brda okolo (Petlovo, Julijino... ), Knezevac... Znaci ono je ludilo, nisam mogao da verujem koliko ljudi, ne znam da li je stalno tako, ne idem cesto fala Bogu, nego sam jutros morao i evo i dalje nista, zove call centar da proverim, ali gedora, svi operateri zauzeti.. Jel imaju oni neku live podrsku ili je sve svodi na onaj mail neki korisnicki ili kako je vec.. Ovo je sramota..
 
Poslednja izmena:
Kanda su malo spori a i sistem im cesto pada.

Hint: dodji 10min pre otvaranja poslovnice, zavrsices sve odmah. Ja tako uvek.
 
Mislim da je problem u tome sto u onoj maloj poslovnici dolaze ljudi za sve zivo.. Fixni, televizija, ADSL, mob. telefonija.. Npr Vip je tu blizu i u njemu retko kad vidjam guzvu, a ovde je cesto, samo ono jutros je strasno bilo.. Pa od sad cu tako, ali realno nemam ni potrebu da idem, sem kad se desi neki nemili dogadjaj kao sto je ovaj bio pa sam morao.. Sve ostalo mi je kod SBB-a, fixni, internet, tv..
 
Inače u Telekom/Open/MTS poslovnicama svi rade sve, nema podele za ADSL, fixnu, mob. Čak je ukinuta nekadašnja podela na korisnicki servis i prodaju. A nije bilo doobuke.

Letos su promenili front end aplikaciju (jednu od) i valjda više nema onoga "sačekate malo, aplikacija se sporo otvara", da prolaze desetine minuta a red sve duži.
 
To nije zvanicna ponuda, to oni rade u saradnji sa MTS-om, slicno radi i Handy:

http://handy.rs/

Pretpostavio sam, samo nisam znao da se i to moze, ali cene su znatno povoljnije, Handy ti za neki pristojan telefon od 30 soma spusta cenu za 40% ako ga uzmes na nekoj MTS tarifi od bar 2100 mesecno ili vise!! Dok kod ovih gore moze jedan Ascend P1 da se uzme za 9 800 na toj tarifi sa 3 prve pretplate po dinar (znaci ukupno 6291 dindzi popusta ili na 24 meseca izadje po 1835 mesecno) i + poklon auto punjac, a inace je citavih 450€ u Handy-u!!!
 
Posto je ovo jedina tema gde se diskutuje o MTS-u..

Da li oni planiraju da rese problem sa prebukiranim linijama call centra i poslavnicama u koje da bi usao moras da kampujes..

Jutros odem u Pozesku da odnesem dokaz o uplati, ugasili mi broj, jer sam uplatio u posti i vec 3 dana ne leze uplata i onaj dan mi ugasise broj, a racun mi fala Bogu ne stize i sve se poklopilo.. Naime poslovnica puna kao oko, neki bakica i dekica stoje naslonjeni na vrata, reko ae da prodjem, kad vrisnu baba ``kuda mladi gospodine i mi cekamo, gde cete preko reda``, ja kadar nevera, poslovnica krcataaaa.. I sad koliki je to de_bi_lizam u pitanju, jedna poslovnica u Pozeskoj, za Banovo, Vidikovac, sva ova brda okolo (Petlovo, Julijino... ), Knezevac... Znaci ono je ludilo, nisam mogao da verujem koliko ljudi, ne znam da li je stalno tako, ne idem cesto fala Bogu, nego sam jutros morao i evo i dalje nista, zove call centar da proverim, ali gedora, svi operateri zauzeti.. Jel imaju oni neku live podrsku ili je sve svodi na onaj mail neki korisnicki ili kako je vec.. Ovo je sramota..
Požeška je najgora, uvek loodnica, još su sad kao nešto menjali, ranije je bilo 5 šaltera za nove ugovore i 1 za reklamacije, ali s obzirom da radim u blizini uvek se z*** i odem tamo.
 
Novi računi su bzvz. Manje čitljivi, SITNIJI, nova terminologija (pretplata se zove - naknada!). Font je krzav, kao stampan na matricnom štampaču.

Svi racuni sada su iste boje, dok su ranije za fixnu bili roze, za mobilnu sivi... pa se lako razlikovali.

Broj telefona nije jasno izdvojen i dat je u međunarodnom formatu, čak i za fiksnu. Ko će to razumeti? Zašto? 38111361xxxx. Bez razmaka.

A i dalje nema online listinga za avgust, samo za jul, danas je 18. sept!
 
Jao :D

Potresao si se zbog izgleda racuna... Jel ti njih uramljujes svakog meseca, pa ti je vazno sve to? :D

Ja sam svoj racun prebacio na mail (VIP), iovako mi sanduce puno glupih letaka, jos mi samo fali i od raznih racuna koji mi nisu potrebni da ga cistim :) Jednostavno znam do kad treba da platim, sve mogu da proverim i to je to. Ne znam, gledacu da sve koje mogu racune prebacim na mail.
 
Ček, te račune dobijaju i stariji sugradjani. Manje je jasan od prethodnog. Jedna opsta kritika, ne vrti se svet oko mene. ;)
 
Brale, ja imam nekoliko mladjih poznanika (i muskih i zenskih...) koji nisu umeli ni jedan jedini racun da razumeju! (ni fixni, mobilni, EDB, JI, Infostan, JKPM...). Sta god da im das na racunu opet ga nece shvatiti :) Takvima je najbolje da samo stoji jedna jedina cifra i recima kako da plate - a za sve vise, neka zovu korisnicki servis.
 
svaki dan ih bombardujem mejlom i nista mi ne odgovaraju vec cetvrti dan, drugog dana su odgovorili da cu uskoro dobiti odgovor na zalbu. manijaci... pozoves call centar naplate ti 10 din i prekinu vezu, svi su zauzeti.
 
^ Ako su svi zauzeti, ne naplate ti 10din.

@alfa: slazem se da je neke račune teže protumačiti, posebno EDB, ali kad se već menja nek bude jednostavnije, zar ne? :)
 
svaki dan ih bombardujem mejlom i nista mi ne odgovaraju vec cetvrti dan, drugog dana su odgovorili da cu uskoro dobiti odgovor na zalbu. manijaci... pozoves call centar naplate ti 10 din i prekinu vezu, svi su zauzeti.
I ja sam pre par dana poslao email, i dobio odgovor da je primljen.
Drugo, šta se dobija/gubi ako se svi ugovori stave na isti rč, kad jedan istekne ili se sklopi novi, kako se prenosi avans ( jer imam 3ug na kt), neko kaže da se zbrajaju, mada ne vidim logiku.
 
svaki dan ih bombardujem mejlom i nista mi ne odgovaraju vec cetvrti dan, drugog dana su odgovorili da cu uskoro dobiti odgovor na zalbu. manijaci... pozoves call centar naplate ti 10 din i prekinu vezu, svi su zauzeti.

Nece ti odgovoriti na zalbu u roku od nedelju dana ni pod razno! Mogu jedino, i to slucajno, da jave da ne treba da placas racun, ali mislim da mailom to sigurno nece reci.
 
MTS sajt

19.09.2013

Obaveštenje o računima za avgust

Poštovani korisnici,

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da smo u cilju unapređenja vašeg iskustva u korišćenju usluga Telekoma Srbija, u toku avgusta izveli radove na našem informacionom sistemu, koji će nam omogućiti dodatnu pouzdanost i fleksibilnost u pružanju servisa i usluga.

Paralelno sa radovima na sistemu, pripremili smo i novi, jedinstven izgled računa za sve naše telekomunikacione usluge, a sve u cilju da vam naši računi budu još jasniji i pregledniji. Novi jedinstven izgled primenjen je na račune za mobilnu telefoniju, fiksnu telefoniju, Internet i IPTV i naše Box pakete.

Radovi na unapređenju informacionog sistema prouzrokovali su određeno kašnjenje u štampanju i dostavljanju računa za avgust 2013. godine. Obzirom na pomenuto kašnjenje, obaveštavamo vas da na sve uplate računa za avgust koje izvršite zaključno sa 30. 09. 2103. godine, neće biti obračunate zakonske zatezne kamata.
 
Poslednja izmena:
Meni je tek danas stigao za ADSL, a juce za FIXNI. To su jedini racuni koji su stigli kod mene i kod cure ovog meseca! (mislim na SVE racune, ni EPSS/Infostan/JI/MTS..). Stigao je danas SBB racun - ZA JUL! :)
 
Lazu! Meni su naplatili zateznu kamatu iako je placeno do 30.8. za racun (1 od 4) koji je kasnio u odnosu na ostale.
 
Meni su stigli rč, ali nije za poslednji ugovor od 1.9., taj će valjda sledećeg meseca.
 
WTF, na poledjini ima samo za jedan broj onaj sumirani listing :D
 
Ja sam od skoro (5-6 meseci) u mts-u pa ne znam,zapravo nisam kasnio sa plaćanjem od kad sam uzeo box.Jel stalna praksa da se kamata za prethodni mesec stavi na poseban račun t j da na računu stoji 0.21para?
Mislim koji je ovde lud.Pa to sa poštanskom ili bankarskom uslugom košta oko 50rsd.
Zar nije rentabilnije da se to ostavi za sledeći mesec?
 
Nije tako bilo, bila je iskazana bna tacunu kao stavka. *****i. Prijavicu ih RATELu i zelenima. Ostali se trude da salju na mejl od telenora i sbba mi stize na mejl, hocu da smanjim papirwe, ovi sad kamatu od dinar pisu posebno....
 
Nazad
Vrh Dno