Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Aha sada kapiram, znaci to su cene od pocetka, a cene protoka tek od kad se istrose dobijeni MB.

Bas sam glup za ove stvari :) , verovatno me zbunilo jer pise 100mb, a u ponudi je 150mb najmanji paket, ali pretpostavljam da im je to ostalo od ranije, koliko sam citao pre je bilo 100mb u najmanjem paketu.

Ok, hvala, uzecu ovaj paket, deluje extra za moje potrebe.
 
Da li postoji mogucnost da se u ugovoru ubaci neki tarifni dodatak i da na njega postoji 50% popusta, ali da je korisnik u obavezi da koristi tarifni dodatak za vreme trajanja ugovora?
 
Pitao i ja, ne moze :(
 
Koji telefon bi mi preporucili da uzmem u paketu mix net L? Moze i neka doplata ali da nije nista preterano... Trebam do kraja ove nedelje sestri da uzmem telefon pa me interesuje sta bi ste mi vi preporucili jer se ja bas ne razumem u telefone, najiskrenije :)
 
Idol Ultra definitivno, ako joj nije problem ekran od 4,65", jer je najnapucaniji od tih koji imaju, ako ti nije mnogo nesto preko 6 soma doplate!?
A ako jeste pogledaj ovaj Snap, nesto manji ekran i ne tako lep dizajn i male dimenzije kao Idol sto je, ili mozda Galaxy Core, ekran 4" i dobar hardver, oni treba da su ili dzabe ili neka manja doplata.
 
Poslednja izmena:
Jako zgodna stvar ima u MTS poslovnicama - tabela telefon/cena uz paket. iz nekog glupog razlog to ne postavljaju na sajt a bilo bi jako korisno ljudima.
I onda smao vidis koji telefon je koliko uz paket koji hoces i tako odlucis.
 
po novom moze i glupi telefon i ugovor na 50%. ja sam produzio ugovor ranije, a produzetak je trebao da pocne od 01.09. (novi aneks ugovora) - izmedju sam platio 1 punu pretplatu. mogu li sada da im trazim telefon za 1 dinar kada vec daju svima?
 
Nisam siguran alfanauts da nema, evo ti primer sa sajta za ovaj koji sam ja hteo, jasno pise koliko u kojoj tarifi kosta, i kolika je rata ako ti je dozvoljeno da ga kupis na rate... http://www.mts.telekom.rs/index.php/alcatel-one-touch-idol-ultra.html

Sad tek vidim koje su sisice ispali, prosle nedelje je na MixNet L bio za 6500 dinara doplate a sad podigli na 6900 dinara, isto i na Bel 400 podigli malo cenu, prate kurs € slepci kao da direktno iz Kine uvoze na nedeljnoj bazi (skocio za oko dinar)...
 
Poslednja izmena:
Mislis ona akcija sa kontrolom troskova gde dobijes retardirani telefon i 50% popusta na pretplatu
 
po novom moze i glupi telefon i ugovor na 50%. ja sam produzio ugovor ranije, a produzetak je trebao da pocne od 01.09. (novi aneks ugovora) - izmedju sam platio 1 punu pretplatu. mogu li sada da im trazim telefon za 1 dinar kada vec daju svima?
Ne :( Mozes da pises zalbu, i da ti produze ugovor za tih mesec/dva, ali mislim da nece izaci u susret :( Jer stoji da je akcija samo za one bez ugovorne obaveze.

Nisam siguran alfanauts da nema, evo ti primer sa sajta za ovaj koji sam ja hteo, jasno pise koliko u kojoj tarifi kosta, i kolika je rata ako ti je dozvoljeno da ga kupis na rate... http://www.mts.telekom.rs/index.php/alcatel-one-touch-idol-ultra.html

Ne, ovo je samo za taj jedan telefon, a u poslovnicama ima TABELA za sve telefone i sve tarife. Pa imas bas tabelu koja vecini treba - u toj tarifi su sledeci modeli u ponudi i tolika je cena, a ovo sa linka je obratno od toga.
 
Ahaaa, ti znaci hoces recimo MixNet L i hoces da znas koliko u toj tarifi svaki od telefona koji imaju kosta... To jeste korisno i bas cudno sto nemaju na sajtu tako nesto, mada realno ne vidim koliko je to problem, ovako vidis sve telefone, pogledas specifikacije onog koji ti se svidja i odmah ispod vidis u kojoj tarifi mozes za koje pare da ga uzmes.
 
^ Nekada je na sajtu bilo ovo što alfa kaže i slažem se da je korisno. Gledaš svoj paket i za njega moguće aparate i doplate.
 
Nije problem, ali je onako lakse :D Zasto da je nema?
 
Pitaj ih, imaju na sajtu kontakt...
 
po novom moze i glupi telefon i ugovor na 50%.

Nisam znao za ovo. Koje telefone daju uz 50% popusta. Istice mi ugovor za neki dan, pa bih mogao da iskoristim ovo. Jel ima na sajtu o ovome?

EDIT: Ovo je samo za KT paket, ni za sta vise. :(
 
Poslednja izmena:
Uzmi dodaci (u malo izmenjenom vidu) i na mt:s KT...
2DWa1WA.png mC6a5xM.png ykdYjY8.png XBqv4Xi.png
 
Moze li email gde mogu da pisem sa diskijom kao sto su pisali telenoru . Tipa da hocu bolju ponudu za postpaid jer sam ipak od 99 na telekomu bla bla bla .. Znate o cemu pricam :)
 
Nema kod MTS-a "bolja ponuda", 50% vazi za sve, a ne za probrane kao kod Telenora za koje se plase da ce preci samo :) Segmentacija isto vazi za sve, jedino sto dobar broj sam produzi ugovor od 50% pre nego ponude istu, posto je isplativije.
U svakom slucaju, probaj: [email protected] ili [email protected]
 
@poglavica: Nema 500MB u KT ponudi?

Iako su povecali kvotu mesecnog bonusa i sada uveli Uzmi dodatke, KT nije ono sto je nekad bio i drago mi je da sam ga napustio.

Uostalom, kome moze da odgovara da ima promocije na 7 dana? Zelim 30 dana ako redovno koristim broj. Ovo je kul za turiste ili povremene korisnike. Isto mislim za sve provajdere koji obilato nude minute i poruke (ali ne i MB) po 7 dana.
 
Sa MTS sajta:
Nove pogodnosti za Kontrolu troškova!

13.09.2013

Oblikujte svoj tarifni profil povoljnim tarifnim dodacima!

Svoj mt:s Kontrola troškova tarifni profil sada možete oblikovati aktiviranjem povoljnih tarifnih dodataka: Uzmi minute, Uzmi poruke i/ili Uzmi internet. Ukoliko aktivirate Uzmi minute i Uzmi poruke, imaćete na raspolaganju 1.000,00 dinara za razgovore u m:ts mreži, odnosno 1.000,00 dinara za SMS poruke u domaćem saobraćaju. Ukoliko želite da uživate u brzom i pouzdanom Internetu, možete aktivirati Uzmi internet sa 100MB za Internet u domaćem saobraćaju.

Tarifne dodatke možete pronaći i aktivirati u prepaid vodiču (*100#). Pretplata za sedam dana korišćenja iznosi: 100 dinara za Uzmi minute, 100 dinara za Uzmi poruke i 50 dinara za Uzmi Internet.

Novi tarifni dodaci samo su još jedna u nizu povoljnosti koje smo uveli za korisnike mt:s Kontrole troškova. Osim povećanja bonus kredita i MB uključenih u mesečnu pretplatu, u toku su i sjajne promotivne povoljnosti za nove korisnike mt:s Kontrole troškova.
 
A jel ista cena za taj dodatak za net za ostale tarife? Recimo jel mogu ja na Mix tarifi da dokupim 100MB, i koliko kosta, ne vidim to na sajtu?
 
Meni uskoro istice ugovor na mts-ovom broju (uzeh poslednji put 50% pretplate na godinu dana). Imam mix net M i sad bas gledam sta da radim. Realno, veci paket mi ne treba posto imam i slican 063 postpaid, a ponuda telefona uz ovaj mix net m je nikakva, blago receno. Taman se obradovah kad videh da moze i jare i pare :D tj i 50% i telefon, kad ono sipak tj. paket KT i ona 3 krsha...Ustvari, obrni/okreni i dalje je najbolja varijanta uzeti 50% pretplate, kako mi se cini...
 
Zavisi da li ti treba telefon ili ne, ako ne gresim imas onaj Galaxy Core telefon za valjda 11 500 na toj tarifi, znaci dajes pola cene telefona od prodajne na crno, a ima 4,3" ekran, 1,2GHz Core Duo, Android 4.1 i tako dalje...
 
Danas je 16. sept, još uvek mi nije stigao račun za avgust ni za jedan broj, kao nikome drugome od prijatelja. Sem toga, na portalu Moj Telekom poslednji mesec za koji se može videti listing je -- jul! Dobio sam SMS sa zaduženjem prošle nedelje, ali da ovoliko kasne računi koji inače stižu 10-12. u mesecu... I da listinga nema 16 dana od kraja meseca... :mad:
 
Haos je sa štampanjem računa u telekomu. Promenili su izgled računa, pa je nastao problem... Tako sam cuo iz prve ruke... Džaba im popust i pogodnosti kad svako malo imaju probleme sa osnovnim uslugama.
 
Sta te briga? Kasni racun, ne mozes da platis, placas kasnije...
Zasto listing nema je vec pitanje ;) Mozda uvode neogranicen net! :)

BTW, ja tek tri dana imam racun, ali samo iznos, nema i stavki na racunima (posto svi racuni imaju barem 2 servisa/broja, treba svaki posebno plus podstavke, ali ih jos nema).
Listing nisam gledao ranije, danas postoji.
 
Poslednja izmena:
Zavisi da li ti treba telefon ili ne, ako ne gresim imas onaj Galaxy Core telefon za valjda 11 500 na toj tarifi, znaci dajes pola cene telefona od prodajne na crno, a ima 4,3" ekran, 1,2GHz Core Duo, Android 4.1 i tako dalje...

Ma i ne treba mi sada telefon nesto, iskreno receno. A mozda i bude neka akcija u dogledno vreme (a mozda 100% ne ;) ) Sad bas gledam izbor telefona i taj Core je 15.600 - mnogo bre 100 mu gromova :D . Cini mi se, kako stvari stoje, da cu ja opet da uzmem 50% pretplate na godinu dana.
 
Nazad
Vrh Dno