Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Promena uslova je ono sto pise u ugovoru. Ne znam sta pise u MTS ugovorima, opstim uslovima, ali jedinu tezinu ima ono sto se potpise.
Tako i ja mislim.

Elem, ja potpisah za KT2000 i uzeh Y200D, znači duo. Dobio sam potvrdu, usmeno, da mogu sa starim KT brojem i avansom da pređem na Box, kad god, što važi za sve ugovore sa 50%, ali kako sam uzeo i telefon, moram da čekam 3 meseca pred istek.
Inače, nemam pri ruci stare ugovore, ali čini mi se da su malo menjali odredbe. U svakom slučaju sad je na 2 strane i čini mi se razumljiviji, iako uglavnom govori o posledicama za neredovne platiše.
 
@ironman:
Ranije nije postojao popust na Mobilni internet. Imao sam postpejd broj sa 50% popusta i kada sam s tim brojem tarifu promenio u Mobilni internet zadrzao mi se popust, jer se on vezuje za broj ugovora, a kao posledicu i broj. To je bio jedini nacin za dobijanje popusta.

Tako se moze dobiti popust i na tarifama na kojima ga nema, mozda cak i na Box-u (ne koristim, ali ipak sumnjam jer Box nije samo mobilna postpejd tarifa).
 
Nešto se šuška da bi mogli da ograniče i osnovni kredit kod KT samo na sledeći mesec, da li je to moguće?
 
Kako mislis da ga ogranice? Pod osnovnim kreditom mislis na onu sumu koja se moze koristiti za pozive ka svim mrezama?
 
Uzeo sam mix net l sa 50% popusta, al već tri dana ne mogu da proverim stanje, znam da su očajni po tom pitanju al hoće li uključiti sami il moram da ih smaram?
 
Nije do tebe, nego tako kod mts-a treba da prodje 4-5 dana od pocetka meseca da bi proradilo stanje. Verovatno ce danas popodne nekad proraditi ili sutra vec sigurno...
 
da li moze 50% popusta umesto telefona na pakete minidroid i mybel? posto je bilo price da na minidroid mora telefon, ne moze popust...?
 
Droid tarife su valjda ionako samo dostupne uz ugovor, ako nesto nisu menjali, pa verovatno zato ne daju popust.
 
Izvinjavam se ako je bilo pitanje, ali nisam nasao odgovor,

interesuje me kontrola troskova, ova akcija od 50% trenutno, kako tacno to izgleda? Dakle uzmem paket 500, i placam 250din. mesecno a imam 500 dinara kredita? Ako je tako, kako ide placanje parkinga onda, platim 250din a imam na raspolaganju 500 dinara za parking? A ako nije tako u cemu je caka?

A inace taj kredit iz kontrole troskova se trosi po ovoj tarifi http://www.mts.telekom.rs/index.php/saobracaj-van-pretplate.html ? Ili neke druge cene su u pitanju?
 
Cuti i brisi poruku dok ne vide :D
 
Ljudi imam jedno pitanje ako se neko susreo sa tim, uzeo sam xperiu m i nemogu da stavim sim karticu, treba mi mikro, da li neko zna kakva je procedura u mtsu povodom toga i koliko se ceka dugo na karticu i aktiviranje?
 
ceka se onoliko koliko je red ispred tebe :) sto se aktiviranja tice, pola sata max po mom dosadasnjem iskustvu.
mada na banovom brdu je bila neka gotivna koja mi je isekla karticu, da mi ne uzima pare :D
 
ceka se onoliko koliko je red ispred tebe :) sto se aktiviranja tice, pola sata max po mom dosadasnjem iskustvu.
mada na banovom brdu je bila neka gotivna koja mi je isekla karticu, da mi ne uzima pare :D

a koliko inace kosta to zadovoljstvo?
 
200 dinara je nova SIM kod svih provajdera valjda. Imas na netu uputstva kako od mini SIM napraviti micro SIM pa secni tu svoju.
 
Idi u poslovnicu kod trga Nikole Pašića, tamo će ti iseći karticu besplatno.
 
Cek, ja sam ozbiljno pitao za parking :) , ako moze neko ko ima 50% popusta na kontrola troskova, kako ide placanje parkinga, da li je duplo jeftinije ovako placanje, ili se mozda duplira potrosnja kredita u tom slucaju, ili tako nesto?
 
to je eksterna usluga u smislu da je mts samo medijum kroz koji neko drugi nesto naplacuje.
to je isto kao kad bi pitao da li je provera dolaska autobusa 50% jeftinija jer imas taj popust :D

barem ja to tako vidim.
 
Dobro vidis... naravno ;)
 
Ima li uticaja ako se u toj akciji uzme telefon za dinar, mislim na to da li uzimanje telefona vuce sa sobom neku dodatnu obavezu? Ako na primer izmene ovo o cemu pricamo u naredno vreme, je li moguce raskinuti ugovor ako je uzet telefon?
 
@SomiKnight
Kakve veze ima 50% popusta na pretplatu i cena parkinga? Ti si dobio za 50% umanjenu cenu mesecne pretplate, sve ostale cene usluga ostaju iste. Uspostava veze je i dalje oko 7, minut oko 8 din, poruka 4... samo je sama pretplata upola cene.
 
Nije mu jasno kako je moguce da ce mu MTS placati pola parkinga. :)
 
Ni meni nije jasno kako im se to isplati, pogotovo sa toliko korisnika...mora da imaju neki ekstra dil sa parking sevisom :D
 
I BusPlus je u tom dilu, 50% popusta na svaki upit o nailasku buseva :d
 
Nema tu logike nego jednostavno "greska" i to tako vec duze vreme. Zato svi volimo MTS. :)
 
Zbuniste me sa ovim parkingom. Nisam video da je kontrola troškova u pitanju. Jer ovako naplaćuju i parking i samu poruku (kojih imam ne zna im se broj).
 
Opet ja sa kontrolom troskova...

Koliko ja shvatam, to sto se dobije kredita, ako se potrosi to je kraj, dok se ne uplati kredit kao za prepaid?

Ako je tako sta znaci ovo sa web stranice:

Jedinstvene cene saobraćaja, kao i cenu za 1kB prenetih podataka nakon utrošenih 100 MB iz pretplate možete pogledati OVDE

Jel im to slucajno ostalo tu ili se odnosi na nesto drugo?
 
Pa to je cena saobracaja koja ti se skida od kredita. Jedino internet dobijes u startu 100MB.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno