Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Zašto od prvog u mesecu ne može da se proveri račun i ti nekad traje do petog u mesecu? Ovo me izuzetno nervira (mislim ide na moju štetu, jer ja onda moram devojku da zovem :)), devojka se boji da joj ne pokradu minute i poruke, jer ne može da prati...

Na (online) listingu se vidi tacno trajanje svih poziva u mesecu ukljucujuci i te dane kada ne radi provera stanja. Ako misli da su je pokrali, neka uporedi taj listing i logove telefona.
 
GB kao merna jedinica za kolicinu podataka koju mozes da iskoristis dok si u Srbiji i koju dobijas na pocetku svakog meseca.
 
Pa, nepismenima i treba stalno da se ponavlja u vezi rominga :)
 
A koji je mesecni obracunski interval kod mts?
hocu da podesim limit za internet da im ne dam ni sansu da me zezaju. sada mi je podeseno od 1. do 1.
 
A koji je mesecni obracunski interval kod mts?
hocu da podesim limit za internet da im ne dam ni sansu da me zezaju. sada mi je podeseno od 1. do 1.

Kako mislis koji je obracunski interval? Uvek je 1.-1. tarifa/racun.
Verovatno mislis na telefonu da limitiras, jer MTS ne daje pravu mogucnost limitiranja racuna.
 
Daje, ali minimalni limit je 5000 dinara.
 
Daje ali nije garantovan cak ni u lokalu.
 
Pokusavam par dana sto preko e-maila,na kraju i direkto pozivom na 064789 da ubedim ljude iz Telekoma da mi omoguce potpisivanje novog ugovora za paket mix net m koji mi je vazeci do juna iduce godine sa popustom 50%.Elem hteo sam da idem na varijantu da uzmem novi telefon model Huawei Ascend G510 i da uz pun racun od 1140 din platim jos 6600 din na 12 rata,medjutim ludaci ne pristaju na to.Dzaba ubedjivanje da je za njih bolje da im placam pun racun plus 12 rata po 550 din,oni ne popustaju.Kao papagaji ponavljaju da pre isteka ugovora ne mogu nista da uradim.Tj mogu pod uslovom da platim sve racune unapred do juna.Ima li neko slicnih iskustava?
 
^ To što su ti rekli je zaista zvanični pristup MTS-a.
 
Ako si redovan platis, idi u poslovnicu, trazi da napises zvanicnu zalbu/zahtev da se omoguci novi ugovor sa telefonom uz storniranje preostalih obaveza trenutnog ugovora. Mozda ce ti izaci u susret, ako vise glavonja prihvati. Operateri ne mogu tu nista da urade, i to jeste zvanicni pristup MTS-a, a to cak i za firme tesko menjaju (jer mora nekoliko glavonja da odobri).

Meni su odobrili storniranje duplog racuna za KT za mesec kada je menjan vlasnik ugovora, a sistem automatski pravi dupli racun tog meseca (jedan za proslog, jedan za novog vlasnika, bez duplog kredita). Ali trebalo je mesec i nesto i dosao je prvo bio racun jedan, ali evo u cetvrtak je stigao i korigovan racun na 0 RSD.

Te "sistem je takav" stvari ne moze tek tako "u poslovnici".
 
Ok danas proveravam stanje (MIX NET L) imam 1110 minuta . Nisam preneo nista iz proslog meseca probio sam racun bio . Drugar me zove kaze proveri stanje on dobio 1200 minuta u mix net L tarifi ... Ima li jos neki ovakav slucaj
 
Meni isto duplo od tarife tacno, mada mislim da ni minut ionako nisam potrosio. MB nisu dupli, vec tacno preneto+tarifa :(
 
Poslednja izmena:
Nije prvi put da sam ovo primetio... sestri je svakog meseca bio dupli internet saobracaj od kad koristi MixNetL na pocetku meseca, iako ona garant potrosi dobar deo neta. Zasto nema duplo minuta svaki mesec :(

Aco, popust 50% vazi uz ugovor. Moze i u telefon kartica ali ne znam da li ona ima broj uopste ako neko na njega treba da te zove.
 
Treba da ima broj jer ostali parametri paketa su:
Cena ostalog saobraćaja van pretplate:

SMS poruka u domaćem saobraćaju 3,89 din.
SMS poruka u međunarodnom saobraćaju 12,00 din.
Minut razgovora u domaćem saobraćaju 7,89 din.
MMS poruka u domaćem saobraćaju 12,00 din.
 
Ok danas proveravam stanje (MIX NET L) imam 1110 minuta . Nisam preneo nista iz proslog meseca probio sam racun bio . Drugar me zove kaze proveri stanje on dobio 1200 minuta u mix net L tarifi ... Ima li jos neki ovakav slucaj

Kod drugara 1400 min i 3.5 gb kod mene 2100 min i 6 i kusur giga neta poruke oko 6000 na oba mesta.
 
Ja ne znam kako vi proveravate stanje pre 10. u mesecu kad servis nikad pre tog datuma nije dostupan??
 
Imam pitanje u vezi ovog Net paketa:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/mobilni-net-paketi-novo.html

od 3 GB, posto nisam nikad slicno koristio, dobijam SIM karticu koju mogu da ubacim u telefon ili moram da koristim neki USB modem?

Ima li 50% popusta na ove pakete?
Uz ugovor od minimum godinu dana daju 50% popusta. Dobija se SIM karica i USB modem.
Sto se tice ubacivanja kartice u telefon ja nisam probao. Koristim Kontrol mobilni net (ne postoji vise) i u paketu imam 3gb i 200 sms poruka. Dok se ortaci nisu navikli da je to moj broj neki put su me zvali da mi odgovore na sms poruku ali naravno nisu me mogli dobiti :)
 
@aca: Mobilni net kartica ima i voice saobracaj i SMS po nepopularnim cenama. Moze u telefon (najbolje dual SIM onda), najbolje za primanje poziva, nikako za zvanje. Moja numeracija je 064/110-xxxx.

Usput, provera stanja ne radi mi jos ni na jednom broju.
 
Za mobilni net, rade voice pozivi i SMS, samo što to ide preko paketa po cenama koje pišu na sajtu. Numeracija je takođe +381 64 1107 xxx. Može u telefon, samo podesi drugi APN: 3gnet

Što se dodataka za klasični postpaid tiče:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/Postpaid_extra.html
 
Poslednja izmena:
Nema nista od onih silnih minuta i mb smanjili mi sve za po pola otprilike koliko bi i terebalo da bude.

Provera mi skoro uvek radi vec 4 eventulano 5, tako je i kod jos par ljudi koje znam.
 
Poslednja izmena:
I kod mene je sve onako kako bi i trebalo da bude, mada ne bi bilo lose i da nas pocaste malko :)
 
Nazad
Vrh Dno