Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mislis da ugovor jednog broja predje na drugi? To kazu ne moze :( Mogu da se pisu molbe/zalbe, ali skoro sigurno nece ni odgovoriti.
 
Sad te nisam razumeo.
Produzio sam ugovor danas i usput pitao da li mogu da promenim broj, a da ugovorna obaveza ostane ista. Morao sam da pisem molbu, tipa uznemiravanje i slicno i sadas cekam. Na VIPu daju tu mogucnost isti dan. Ovde se ceka i Boga pitaj da li ce mi izaci u susret. Da ne pominjem da li bi mi dali 6-ocifreni broj oet, posto je ovaj koji sada koristim iz kategorije specijalnih i po nekom cenovniku je astronomija skup...
 
Aha, nisam ni ja razumeo, mislio sam da vec imas drugi broj na koji bi da prebacis obavezu. krastavac, mora molba... ali brzo resavaju obicno bilo sta slicno, jedino sto je leto ce malo da uspori.
 
^ Koliko sam čuo, izuzetno retko izlaze u susret za promenu postpejd broja. Ne znam zasto.

Što se tiče prenosa ugovorne obaveze s jednog broja na drugi, to je vec SF, cak i ako je isti korisnik u pitanju. No, sve se menja...
 
Meni ni VIP nije hteo da prebaci sa broja na broj. Ali ovo je izgleda novi broj u kompletu, garant je drugacija fora.

Sta si radio u VIP-u da zamene na licu mesta?
 
Devojka je menjala. Najnormalnije zamolila da joj promene br, da je ne uznemiravaju i isti dan je dobila novi.
 
^ Druga je priča ako je zamena broja u ponudi. Inače, to je normalna stvar, nikakvo cimanje. Kod MTS-a nije.
 
Pa da. Zamenu ugovora na postojeci broj nisam uspeo nigde da dobijem.
 
^ To je druga i mnogo kompleksnjja stvar (u odnosu na promenu broja)!
 
nisam bas skapirao ovo za 3g uslugu,znaci ako uzmem mix net L za 990din naravno sa uracunatix 50 posto popusta u ovoj ceni moram i da platim dodatnih 120din za 3g uslugu svakog meseca ili kako?
 
Ne. 3G plaćaš ako uzmeš telefon na ugovor (neki koji može da koristi 3G)
 
a pa ok onda,ne imam vec telefon ne treba mi od njih telefon,pa mogu reci da nema bolje ponude trenutno sto se tice postpejda kod nas pogotovu za mix net L za manje od 1000din pfff
 
Telenor nudi zamenu broja, dvesta i nesto dinara. MTS ne znam. Telenor mi je dozvolio jednom ustupanje ugovora. Imao sam broj kod njih, preneo drugi iz MTSa, pa mi dozvolili da prenesem obavezu, da bih onaj mogao da ugasim....
 
BOX
Imam dosta kredita na KT broju, da li mogu po isteku ugovora da uzmem Box, da li i na box ide 50%, a ako se uzme telefon, da li ide 3G pretplata?
 
Kažu da može., prelazak, 50% i inače ne ide.
 
^ Nisam znao da može 50% na Box. To onda i nije tako loše :)
 
Kako moze 50% za box popust, kad vec postoji ugovor na 2 godine sa manjim popustom???
 
Ne popust, nego prelazak sa kt sa kreditom na box.
 
cuo sam u nekom kaficu dok sam sedeo da ima neki popust na box 4 nesto oko 2 hiljade,al na njihovom sajtu nema reci o toj promociji jel zna neko nesto oko toga?
 
MTS poznavaoci - otprilike kog datuma u mesecu se formira racun za prosli mesec u MTS informacionom sistemu?
 
Ako je 4.og na USSD onda znaci da je sistem vec obradio i kreirao racune..
 
Meni obicno do 5. ne da da proverim stanje, najranije vidim na mojtelekom portalu.
 
MTS poznavaoci - otprilike kog datuma u mesecu se formira racun za prosli mesec u MTS informacionom sistemu?
Najcesce 7. u mesecu je moguce videti komplet racun i listing na MojTelekom portalu. Prenos minuta se obavi za tri radna rada i tada proradi USSD upit stanja.
 
Zašto od prvog u mesecu ne može da se proveri račun i ti nekad traje do petog u mesecu? Ovo me izuzetno nervira (mislim ide na moju štetu, jer ja onda moram devojku da zovem :)), devojka se boji da joj ne pokradu minute i poruke, jer ne može da prati...
 
Ranije nije mogla da prati skoro nikako tako da je ovo veliko unapređenje u odnosu na prethodni period od pre više godina. konačno, i telenoru je potrebno bar 24 časa prilikom preseka računa kada ne radi stanje. Verovatno je slično i u vipu gde, koliko znam, redovna provera stanja kasni i više od šest sati dok je kod mts-a skoro u potpunosti azurno i pouzdano (kašnjenje max 10 minuta)? Cekaju se 3 radna dana na pocetku meseca - pa sta? ;)
 
Nazad
Vrh Dno