Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Saznadoh jednu stvar danas kada sam se raspitivao oko potpisivanja novog ugovora uz promociju 50%.
Verovatno je bilo, ali nisam video.
3 meseca pre isteka vazeceg ugovora se moze potpisati novi uz 50% popusta i samim tim stari prestaje da vazi i nema penala, kao kada bi ste 3 meseca pre isteka ugovora hteli da potpisete novi kod drugog provajdera
 
Brze dobih odgovor nego u korisnickom servisu :)
Sad mi jos pade na pamet, jel obracunski period svakog 1-og u mesecu, ili od danasnjeg dana (znaci od 19 u mesecu)?

.
 
Samo da ne procitaju ovu ideju od amadeusa, pa da krenu i to da naplacuju :D
 
dokle god se bude placala pretplata na 3g necu uzimati telefon nego lepo 50% popusta...Ej pa to je strasno, a cena 118 din , racunali kao 100 din plus tadasnji pdv, bar lepo promenite cenu na 120 ko ljudi,,,A ne ovako naplacujete zastarelu uslugu jos kad je onomadasnji jedan politicar obavljao video poziv drzeci telefon na uhu :)
Mozda je Voja zvao svog otorinolaringologa, otkud znas :D
 
Nema na čemu.:wave:
 
dokle god se bude placala pretplata na 3g necu uzimati telefon nego lepo 50% popusta...Ej pa to je strasno, a cena 118 din , racunali kao 100 din plus tadasnji pdv, bar lepo promenite cenu na 120 ko ljudi,,,A ne ovako naplacujete zastarelu uslugu jos kad je onomadasnji jedan politicar obavljao video poziv drzeci telefon na uhu :)

Uzeh ja na jednom broju 50% popusta i eto ga i tamo 3g.

Inace ima tu drugi problem (bar kod mene), u ugovoru pise da mi je pretplata 1140 din sa uracunatim PDV a sad gledam na racunu da su mi za osnovicu uzeli 1050 pa zveknuli 200 kinti PDV. Vidim da mi sleduju putesestvije po poslovnicama i borba sa neuputnim salterusama :mad:
 
Tamo ne treba da bude 3G:)
A ovo drugo nadji sta ti je to na racunu sve.
 
Ja zato onda uzeo fon u HANDYju, kad bio popust 50 posto na 6 pretplata, i taman sa tim anulirao 3G pretplatu, i još malko prebacio .... ;)
 
Uzeh ja na jednom broju 50% popusta i eto ga i tamo 3g.

Inace ima tu drugi problem (bar kod mene), u ugovoru pise da mi je pretplata 1140 din sa uracunatim PDV a sad gledam na racunu da su mi za osnovicu uzeli 1050 pa zveknuli 200 kinti PDV. Vidim da mi sleduju putesestvije po poslovnicama i borba sa neuputnim salterusama :mad:

Bas sam pitao i za to i konacni odgovor je bio da treba da naglasim da ne zelim da mi 3g usluga bude aktivna kao do sada...
 
Sta im to znaci kad 3g usluga nije aktivna, jel to kao samo EDGE? ;)
 
Tamo ne treba da bude 3G:)
A ovo drugo nadji sta ti je to na racunu sve.

Znam ja da ne treba da bude al ga ima :)
Nasao sam da je to PDV. MixNet M je 1140 din. Od troskova preko pretplate imam jedan SMS u roming-u sto je jos 31 din a meni racun preko 1300 :d i jos lepo napisu naknada za usluge 1049 i onda 20% PDV na to. Ili sam ja nesto propustio (moguce) ili oni kradu (verovatno :))
 
Sta im to znaci kad 3g usluga nije aktivna, jel to kao samo EDGE? ;)

Ne, nego to je video poziv :) a kako to android ne podrzava (samsung ima neki tweak), mislim ni iphone (ne secam se) ni ostali smartphone OS-i. Ima toliko programa koji koriste net, da ti ovo ni ne treba, a video poziv je mnogo skuplji od obicnog...

Svejedno ti placao ili ne ovu uslugu imaces (3G net), samo neces imati video poziv.
 
Ma pogledaj detaljan racun na Listingu na mts.rs :)
Ali cek ako placas punu pretplatu, zar nisi uzeo i telefon?

@MM, to vise ne moze :( Sad mora i preko Handy-a. Zatvorili su tu rupu.
 
@djilkosh: dakle praistorijska glupost u mtsu :)

@alpha: ako su zatvorili to znaci da su itekako svesni te 3g pretplate, pa su kao i ostali - prokleti na pare ;)
 
Zato sam se preracunao ,potpisao pretplatu na 50% i konacno posle vise godina sjahao sa te maloumne 3G pretplate...I imam u planu da produzavam ugovor na 50% i to ce biti to... Telefone u su digli u nebesa kao da su zlatni,tako da se ta opcija nikako kod njih ne isplati. Samo 50% i cao ;)
 
3G usluga pruza i neke Mondo servise, npr. video-stream TV B92 i slične sadržaje sa Mondo sajta. Inace je obavezna ako se preko MTS-a ili njihovog dilera uzme telefon koji podrzava 3G.

Suštinski, to je 120x24 bačenih dinara. Onaj ko uzme 50% popusta, a nije u veoma retkoj kampanji gde moze i fon i popust, NE TREBA da ima 3G pretplatu, te pise žalbu da se ista stornira.

Naravno, 3G net biće raspoloživ i bez "3G pretplate".
 
Poslednja izmena:
A pa bunis me :D Znaci 2 slucaja? Sa telefonom ima 3G i to je normalno, sa 50% nema 3G, na telefon racunu imas veci racun samo?
 
@MM, to vise ne moze :( Sad mora i preko Handy-a. Zatvorili su tu rupu.

Nisi me lepo shvatio, znam da ima sada i preko njih 3G pretplate, ali bilo je: ili u MTSu alkatel 997 za 10800 din., ili u Handyiju Prestigio4300 za 9200 din, čini mi se, ALI: U hendiju sam imao i popust od 50 posto na 6 pretplata, dakle 6 x (1140/2) = 3420 dinara, a 24 x 120 = 2880 dinara 3G pretplate ...

I mislim da sam OK odabrao, telefon je i više nego dobar za te pare, em je on bio 1600 jeftiniji od Alkatela, em je SimUnlock odma 100 posto, nije bilo rizika da je zaključan, em je i lepši (meni realno) em sam preko hendija eto anulirao 3G pretplatu i još "prebacio" cifru ...
 
A pa bunis me :D Znaci 2 slucaja? Sa telefonom ima 3G i to je normalno, sa 50% nema 3G, na telefon racunu imas veci racun samo?
Ima 3g na oba samo sto su oni zajebali racun tj ispis na njemu. Kad platim 3g treba da bude veci racun al su oni umesto 3g napisali da su mi naplatili porez jos jedared :D
U svakom slucaju crva nije ni bilo :D
 
Imam ugovor u Telenoru do 22. avgusta. Preneo bih broj u MTS i uzeo neku tarifu sa 50% popusta. Sve sto treba da uradim je da odem u mts poslovnicu i trazim prenos broja, a oni ce mi ponuditi popust sami? Ili kako. Ako neko ima neki predlog kako da prodjem povoljnije, nek izvoli.
Hvala :)
 
Samo odes i trazis, da. Nema stari/novi/mito/tito ;)
 
Trenutni bestbuy u svom rangu je mts MixNetM. Vip i pogotovo Telenor ne mogu da pariraju ovom M paketu.
 
Ljudi, jedno pitanje. Da li je iko menjao broj telefona tokom ugovorne obaveze? Danas sam popunio molbu u MTSu, ali nisam neki optimista da ce mi izaci u susret...
 
ne vidim zasto bi bio problem. racun se vodi na tebe, ne na broj. znam da je kolega, zbog box paketa, iz nekog razloga, prebacivao racun na zenu. valjda je trenutnu tarifu prebacio zeni, a on sa box paketom uzeo neku drugu.
 
Nazad
Vrh Dno