Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Moguce je da joj je na google+ ukljucena opcija instant upload. Cim napravi neku slicicu, on je odma prebaci na Google+...
 
3000RSD za 4000 minuta ka svim mrezama, 40GB, i vise poruka nego sto je verovatno moguce fizicki otkucati u toku mesec dana. Da ima neogranicen net posle 40GB, cak bih razmislio da uzmem kao mobilni+net i otkacim ADSL/cable :D
 
Ovo je put ka onome sto se u evropi (austrija, skandinavija..) vec dogadja - flat service.

Zato je vazno da se Telekom Srbija ne privatizuje i da se gura razvoj trzista za dobrobit svih.
 
3000RSD za 4000 minuta ka svim mrezama, 40GB, i vise poruka nego sto je verovatno moguce fizicki otkucati u toku mesec dana. Da ima neogranicen net posle 40GB, cak bih razmislio da uzmem kao mobilni+net i otkacim ADSL/cable :D

Ne znam da l' da pitamo stenu da li bi mu bilo dosta poruka? :D
 
Malo je, kume...
 
Nego sta nego malo ;-)
 
Idi bre, uplasi me... mislio sam da je on, cim videh taj tupavi smajli u njegovom stilu ispisan :)

Mada, da budemo iskreni - taj ne izbija iz Telenor teme, u ostale i ne zalazi :D
 
Telenor gospoda :D
 
Vidi ovu dvojicu sto u sitne sate oftopikuju.. Ajde na spavanje, ovo se brise ujutro :)
 
Nije mi jasno to guranje hiljada i hiljada sms poruka, pogotovo jos na paketima koji imaju net gde svi koriste messengere i sta god. A i brate imas poziv, te pakete ne uzimaju deca od 10 godina pa da se kuckaju.
 
^^ Idi u Telenor temu i to im isto reci :D
 
Do kada traje akcija 50% popusta? u MTS poslovnici su mi rekli do kraja jula, a na sajtu pise do kraja septembra..
 
Trajaće to njima ja mislim zauvek ili dok se Telekom ne proda...
 
Sta se dobija placanjem onog 3g paketa od 120 din? Nekoliko ljudi mi je reklo da se uz 3g usluge dobija i mogucnost brzeg neta nego bez istog, u kojem slucaju bi se koristio samo edge. u mts-u su mi rekli da ce telefon uvek koristiti najbrzi moguci internet u zavisnosti od pokrivenosti, odnosno, da se uvek koristi umts ako je moguce. Onda sam pitao cemu sluzi 3g paket, na sta sam dobio odgovor da se dobijaju 3g usluge (wow). Nisam imao srca da dalje gnjavim tetu
 
Dobija se manje para u džepu. Eto šta se dobija...
 
^Ovo je ne "otprilike", nego bukvalno precizan odgovor :)
 
ma obavezno za pola stvari. placaju to ljudi i zbog box paketa, a telefon videli nisu.
 
Ne ide za box koliko znam, ako ne ide telefon.
 
dokle god se bude placala pretplata na 3g necu uzimati telefon nego lepo 50% popusta...Ej pa to je strasno, a cena 118 din , racunali kao 100 din plus tadasnji pdv, bar lepo promenite cenu na 120 ko ljudi,,,A ne ovako naplacujete zastarelu uslugu jos kad je onomadasnji jedan politicar obavljao video poziv drzeci telefon na uhu :)
 
Tebi, tebi... vi's da ima dva ona ^, tj. ^^ - sto znaci da se odnosi na tebe :)

Eto sta se zbiva kada ljude mrzi da koriste quote opciju, odmah problemi u komunikaciji :D
 
Care to je dva posta iznad tj. ssijaku je bilo, a kao po pravilo post iznad tvog se ne citira :)
 
Ma pusti Cara, udarilo ga ovo sunce, a nigde pive na vidiku, pa bulazni :p
 
Danas sam sa prepaida presao na postpaid mix400 (100 beplatnih minuta).
Zaboravih tamo da pitam, da li se placa uspostava veze u okviru ovih 100 minuta?
 
Nazad
Vrh Dno