Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

E tu je jedino problem... ako one ne umeju da odrade to (treba prokucati poneseto u sistemu), moras da cimas drugu. Najbolje odi u drugu poslovnicu!
 
Kako sad da "ubedim" salteruse da mi daju ono u sta ne veruju? :)
Da zovem sefa, menjam poslovnicu, pisem mail?

Idi kod onog celavog lika u toj poslovnici, taj je car i ako ti on kaze da ne moze da se uradi - onda ne moze, krastavac.

Pomogao mi je u par navrata u situacijama kada kolege pojma nisu imale ni sta ni kako... uvek ima pravu informaciju i jednostavno zna svoj posao.
Ubedljivo najbolji od svih po poslovnicama sa kojima sam imao kontakt dosad.
 
Da li na MTS postoji ekvivalent paketu Prenesi i surfuj sa Telenora?
Dakle neogranicen net, sa smanjenjem brzine posle potrosenog protoka, bez dodatnog zaduzenja.


Izvinjavam se, ako je bilo. Nisam uspeo da pronadjem.
 
Nema to MTS. Ima jedino VIP sa smart paketima i telenor.
 
Mts Kontrola troskova - da li nagomilani kredit moze da se iskoristi za placanje drugih usluga?(fixni telefon, adsl...?)
 
sta je stavka busplus od 1,80 dinara na mts racunu?
 
Nista onda, moracu da prodam taj mts broj, drugog resenja nema.. :)
 
owim ce verovatno biti jedini "natjecatelj" ;)
 
Ja nesto ne smem da filujem, ne znam kad ce prestati mogucnost ;)
 
^ Istina, uvek moze da prestane, iako postoji vec tisućljećima. :) Krajem ovog meseca ili mozda sl. prelazim sa KT na postpejd i prenosim 25kdin avansa (kredita), uz postojecih 50% off.
 
mogu li da produžim ugovor 50% popusta na još 2 godine pre isteka oko 30.07 dok još traje akcija do 30.06? ili mislite da će biti neki novi "boom" od mts-a? telefon mi apsolutno ne treba, kod telenora nema nista slično, kod vip-a je bio popust mislim 25%...
 
Akcija bese traje do kraja juna?
Ako potpisem ugovor i posle pozelim da predjem na box, jel daju?
 
na box mozes da predjes samo ako je 3 meseca ili manje do isteka aktuelnog ugovora...tako je barem pisalo skoro kad sam ja gledao...
 
Proveri da li i dalje moze, ali davali su da se predje na Box sa svih mogucih promocija, osim kad je uzet telefon.
 
Ovo što kaže alfaunits je bila tačna informacija pre mesec dana kad sam bio u predstavništvu da se raspitam oko Boxa. Znači, 50% ugovori svakako mogu da se prekinu ulaskom u Box makar bili i 1 dan "stari", a ugovori sa telefonom tek 3 meseca pred istek istog.
 
da li postoji neka akcija uz Box ? ja uzeo box pre desteka dana, a sad se pitam da nisam nešto propustio ? ;)
 
MTS promocija 50% off bice produzena, zvanicno javili na FB, nema jos na sajtu. :) Ocekivalo se.
 
Odlicna vest, kao i uvek ;)

Nego, sta bude kada se za KT zakasni sa placanjem racuna u roku dospeca? Da li kredit legne redovno na racun?
 
Kako mislis? Pa KT placas tek 20. za prethodni mesec, a vec 1. u tom (prethodnom) mesecu ti je legao kredit za taj racun. Plus je 1. u trenutnom legao kredit koji ces tek sledeci mesec placati.

Ako ne platis do kraja meseca, zavisi samo da li sistem detektuje na vreme ili ne, ali od toga zavisi samo da li ce blokirati broj privremeno, a ne da li ce leci kredit 1.
 
Secam se da su nesto "kaznjavali" ranije, mislim da je to bilo za bonus kredit.
Dakle, bez obzira kada uplatim taj kredit mora kad-tad da legne na racun?
 
Posto su mi svi brojevi (3 postpaida) na jednom racunu, desi se da ih platim izmedju 15 i 25. u mesecu.

Uvek sam dobijao kredit na KT, samo mi naplate zateznu kamatu u sledecem racunu kad zakasnim par dana.
 
Vec duze vreme se kanim da napisem ovo na forumu ali sve odlazem ali sad vise stvarno nemam kud, nemam pojma ni sta je ovde uzrok, i sto se ovo desava.
Pocetkom godine sam presao sa Telenora na MTS, paket Mix Net L. Prvih mesec dana otprilike je sve radilo ok, medjutim posle toga se povremeno desava da mi neke poruke ne stignu na mob. Normalno sve radi 7-10ak dana, a onda jedan dan se desi da mi ne stignu jedna - dve poruke. Osobi koja ih posalje, nekad stigne izvestaj da su isporucene a nekad ne. 4-5 puta sam zvao njihov Call centar, jednom isao u poslovnicu, odgovori su bili razliciti, od toga da je mozda bazna stanica bila prezauzeta, da je mozda poslala neku poruku ranije koja nije stigla cela, vec samo deo, pa da ona koci ostale poruke. Izuzimam nebulozne odgovore da mi je memorija telefona puna, da je ta osoba blacklistovana, ili da nije ni poslala poruku. Jednom mi je receno da je tehnicar nesto odradio na mrezi i da bi trebalo da bude u redu, to je bilo pre jedno mesec dana. Medjutim prica se nastavlja. Pre nedelju dana sam ponovo zvao i reklamirao, naveo tacno vreme kada su te poruke poslate i da mi nisu isporucene, a osobi koja je poslala pokazuju da jesu, posle par dana i njihove provere receno mi je da su te poruke stigle ali ih telefon nije prikazao, tj da su one primljene ali ih telefon nije "sklopio", tj to su poruke koje se sastoje od 2-3 poruke, pa zato nisu prikazane. Medjutim ovo nije tacno, nekad se radi o najobicnijoj poruci od 5-6 reci koja ne stigne. A 100x su mi stizale poruke koje se sastoje od 5-6-7 pa i vise poruka i sve je bilo normalno. Jos mi je receno da je to cest slucaj kod Samsunga (imam Galaxy S2), za sta ja prvi put cujem. Tad mi je i receno da kad mi tako ne stigne poruka, da prebacim karticu u drugi telefon i onda ce kao stici 100%. E popodne se desilo da mi 3 poruke nisu stigle (za 2 toj osobi pise da su isporucene a za jednu da nije), i ja prebacim karticu u stari ali jos uvek ispravan i funkcionalan Sony Ericsson w810i, i naravno poruke nisu stigle, a od sledecih 3 poslatih, 2 mi nisu stigle.
Dakle, sta ovde moze da bude problem, sta da radim? Nije do moba, U Telenoru , za godinu dana koriscenja S2 nikad se nije desilo. Sad kad sam stavio karticu u ovaj drugi mob, opet ne stizu... Da li je neko nekad imao ovakav problem i sta uraditi?
 
Nazad
Vrh Dno