Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Promenio sam tarifu sa KT 2000 na KT 1000 (pre nekoliko dana, od danas aktivna). Danas sam dobio kredit i bonus koji odgovaraju KT 2000, dok na portalu MojTelekom pise da sam na KT 1000, sto mi je potvrdio i 789 operater.

Dobio sam 2000din kredita i 2000din bonusa, umesto dvostruko manje. Sta da radim?
 
CUTI(, budalo) :D
Ako ispadne na kraju da nije promenjeno jos, mozes jedino da se zalis ako ne potrosis kredit. Ako ispadne stari racun - uzivaj :)
 
^ Ispašće sigurno račun od 500din jer sam na 50% popusta, tarifa je KT1000, piše i na portalu, potvrdio operater, zahtev sam podneo 5 dana pre preseka. Ali su mi dodeli 2x veći kredit i 2x veći bonus nego što bi trebalo. Platiću manji porez, oštetiću budžet, penzionere, obradišta, bolnice... tebi ne bi bilo svejedno? :zgran: Za 500 din dobio sam greškom 4000din. Gde je tu moral, gde je poštenje?! :banana:

Istina, bilo je i obrnutih situacija, ja povećam tarifu na veću, u sistemu je uredno zavedu veću a dodele mi kredit i bonus prema staroj, manjoj tarifi, pa se preganjam sa njima danima. Pa parcijalno doplate (samo kredit, ne i bonus), pa opet reklamacija. A jednom su mi dali i 100MB viška, pssst! :)
 
Predji na neku "krstenu" mrezu, kako im je sada uspelo da ih "skratis" u obracunu tako ce sledeci put oni tebe da skrate. Samo je pitanje za koliko :)
 
^ Nece mene niko "skratiti", gledam obracun svakog meseca. Ponekad cimanje, a uvek obazrivost i double check. Kod MTS-a placam 1/4 racuna, sto kod drugih ne bi mogao - razlog sto sam kod njih. :)
 
50% popusta, 100% kredit i 100% bonus :)
 
A 100MB?
 
Ja sam mislio na ozbiljan postpaid a ne prepaid hibride :-devil-:
 
Ako moze da uklopi potrosnju u 1/4 racuna, jos je bolje da bude prepaid hibrid :D
 
Promo prepaid! Evropa roming tarifni dodatak
Razgovarajte i šaljite SMS poruke iz rominga po nižoj ceni!

Za sve prepaid korisnike i korisnike mt:s Kontrola troškova koji u periodu od 3. juna do 31. avgusta planiraju da posete Grčku, Italiju, Španiju, Tursku ili neku drugu atraktivnu evropsku destinaciju pripremili smo povoljan Evropa roming tarifni dodatak!

Ukoliko aktivirate Evropa roming tarifni dodatak, odlazni pozivi koštaće vas 80,00 din/min, dolazni pozivi 30 din/min, a SMS poruke možete slati po ceni od 20 dinara. Uspostava veze za odlazne pozive se ne naplaćuje.

Izaberite Evropa 5 ili Evropa 15 tarifni dodatak, u zavisnosti od toga da li navedene povoljnosti želite da koristite 5 ili 15 dana.
Kod:
Evropa roming tarifni dodatak 

cena 


Evropa 5  299,00  
Evropa 15  699,00
http://www.mts.telekom.rs/index.php/evropa-roming-tarifni-dodatak.html

Imajte na umu da je uz ovu opciju odlazni poziv ispadne skoro duplo skuplji nego uz USSD callback :)
Dolazni nije nesto primetno jeftiniji.


MTS nikako da napravi neki iole realan i interesantan roaming paket.
 
Znači naplate mi 299 ili 699 dinara od kredita i jos ovoliko naplaćuju usluge? Baš "povoljno"... Biće letos kao i do sad prepaid kartica u dumb phone pa koliko para toliko muzike. Prijace odmor od tehnologije...
 
Zvuci dobro, koja je to fora za 1/4 racuna? :)
Broj je smisljeno kupljen kao pripejd u vreme dok su postojale promocije koje su TRAJNO davale 2x veci kredit od uplacenog. Tako za 5.000 din dobijem 10.000din krede. Onda predjem na postpejd s tim brojem, kreda kao avans, ugovor na 50% off i eto, placam cetvrtinu cene. :)

Na zalost, to danas vise nije moguce. :(
 
Nije moguce prepaid ili nije moguc vise prenos avansa?
 
^ Nije moguce na pripejdu vise dobiti dvostruki REDOVNI kredit bez roka trajanja, sto sam uradio pre par god, duplirao ga kroz tadasnje akcije. Sada je moguce samo dobijati bonuse od 7 dana. :( Ali jeste miguce na KT! :)

Da, zaista placam postpejd paket 1/4 cene.

Ovog meseca sa KT prelazim na postpejd i to se nastavlja! Na osnovnom KT kreditu imam 22.000 Din placenih 11.000 (50% off). 22k din prenosim kao avans, zadrzavam 50% i opet cu naredne 2 god placati 1/2 cene, uk. 1/4. Woo hoo. :D
 
Cuti, bre, budalo :D (moram da ti ponovim, stalno :D)
 
Da li je moguce obnoviti ugovor i promeniti paket u istom mesecu. Ja sam 03.06.2013 obnovio ugovor na 50% e sad da li mogu povecati paket da bi mi od 01.07.2013 bio veci paket ili mogu to tek u julu?
 
Moglo je. Ne znam da li trenutno moze.
 
^ Nije moguce na pripejdu vise dobiti dvostruki REDOVNI kredit bez roka trajanja, sto sam uradio pre par god, duplirao ga kroz tadasnje akcije. Sada je moguce samo dobijati bonuse od 7 dana. :( Ali jeste miguce na KT! :)

Da, zaista placam postpejd paket 1/4 cene.

Ovog meseca sa KT prelazim na postpejd i to se nastavlja! Na osnovnom KT kreditu imam 22.000 Din placenih 11.000 (50% off). 22k din prenosim kao avans, zadrzavam 50% i opet cu naredne 2 god placati 1/2 cene, uk. 1/4. Woo hoo. :D

Pre 10 dana otisao u poslovnicu u Bulevaru K.A da se raspitam za prelaz KT->post i rekose mi da potrosim nagomilani kredit jer prenosa NEMA.
Sta je sada istina?
 
^ Nije istina jer sam juce dobio email da se pripejd kredit/KT kredit prenosi kao avans pri prelasku na postpejd. Zvanicna info.

Mada znamo da 789 nekad kaze jedno, u mejlu drugo, u poslovnici trece.

Mozda su kod tebe mislili na KT bonus kredit koji se ne prenosi.
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce obnoviti ugovor i promeniti paket u istom mesecu. Ja sam 03.06.2013 obnovio ugovor na 50% e sad da li mogu povecati paket da bi mi od 01.07.2013 bio veci paket ili mogu to tek u julu?

Pre isteka ugovora moze se uzeti samo skuplji paket, sto ti i hoces. E sad, ljudi uzmu telefon i kasnije pivecaju paket, telefon ostane. Ti si uzeo 50% i sad kada povecas paket nisam siguran da ces dobiti popust, mozda, proveri.
Izmenu moras izvrsiti pre 1.7. jer se paketi pustaju svakog prvog u mesecu.
 
^ popust dobijam sigurno i znam da novi paket krece od prvog u mesecu ali ovo ne znam da li moze promena na veci paket u istom mesecu kada je radjena i obnova ugovora.
 
Poslednja izmena:
^ Nije istina jer sam juce dobio email da se pripejd kredit/KT kredit prenosi kao avans pri prelasku na postpejd. Zvanicna info.

Mada znamo da 789 nekad kaze jedno, u mejlu drugo, u poslovnici trece.

Mozda su kod tebe mislili na KT bonus kredit koji se ne prenosi.

Direktno sam naglasio da ne mislim na bonus kredit vec pravi i dobio savet da "potrosim na pozive ka inostranstvu" :)

Ta poslovnica u bulevaru je "jaka" sto bi rekli, trebalo bi da imaju informacije. Cudi me.
 
I Trg NP je jaka ali sam se pre koju nedelju naslusao gluposti, koje su pricali kao da je "aminovano" od Patrijarha, za sve prethodne dolaske da se nadoknadi :D

Nazalost bitno je sta sistem kaze kod njih, ne sta bilo ko od radnika kaze. Ako je sistem radjen na jedan nacin, mora 10 glavonja da aminuje da bi bilo drugacije - a to nece uraditi ako nije velika firma korisnik u pitanju.
 
^ Konkretno avans se sigurno prenosi. A za ostala pitanja - tu su tvoji Bench drugari! :)
 
Izgleda da je to najtacniji izvor.
 
Kako sad da "ubedim" salteruse da mi daju ono u sta ne veruju? :)
Da zovem sefa, menjam poslovnicu, pisem mail?
 
Nazad
Vrh Dno