Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

^ MTS je ovu pretplatu vezao za sve telefone koji su 3G, nevezano od kamere. Inace, 3G pretplata ne placa se ako se 3G telefon uzme od MTS dilera. I ne placa se uz MyBel tarifu.
 
3G pretplata ne placa se ako se 3G telefon uzme od MTS dilera.

Ovde moram da te ispravim.

Onaj poslednji Prestigio 4300 što sam uzeo u HANDY za sestru, stiže joj uredno 3G pretplata.

Išao sam i da proverim, i potvrđeno mi je da se nekad nije plaćala, ali se neko iz MTSa setio, i sada se plaća.
 
^ Izvinjavam se, baratao sam ocito informacijama koje su se u medjuvremenu izmenile. Hvala na ispravci. ;)
 
Nisam ni ja znao .... Ali sreća pa sam uleteo kad imali onu promociju i fon i 6 meseci popusta po 50 posto na pretplatu, pa je to anulirano, i još preko uštedjeno .. telefon je koštao oko 5800 kad se sve sabere i oduzme :) :)
 
Evo da javim bio sam danas i pitao radnika da li mogu molbu da podnesem za placanje u rate, on mi kaze da napisem prigovor na potrosen internet saobracaj u iznosu od 12 000 din, to je ono sto je potroseno na internet saobracaj, a ostatak mi ostaje za placanje tih 4000rsd.. Tako da sam podneo prigovor na racun, i ostaje mi da cekam 7-10 dana na odg, iskreno se nadam da ce biti nesto, jer mi se ne daje bas 16 000, pa makar bilo i u rate.. Inace trebalo bi da mi izadju u susret
Meni su izašli u susret i sa 5000 smanjili na 800.ali sam čekao da mi jave nekih 20-25 dana.
 
meni je stvarno glupo da ne mogu da se menjaju tarife za internet postpaid kad daju samo jedan mali usb modem za godinu dana...
 
Kako da na ugovoru sa 50% off ukinem 3g pretplatu?
 
Ja ne placam tu 3g pretplatu, racun mi je 570 dinara, mix net m.
 
Ja sam bas juce bio i produzio ugovor na 12 meseci uz 50% na MixNet L... I nije mi uopste palo na pamet da pitam za tu 3G pretplatu, tako da sad nisam siguran dal ce mi dalje naplacivati istu.
Moracu to da idem da proverim, osim ako neko od vas nije imao slicnu situaciju pa zna bolje. :)
BTW ugovor mi je ostekao u martu.
 
Niko nije pominjao pre danijela da se to naslo uz 50% popusta. Sem ako nije neki od onih ugovora gde je i 50% i telefonce moglo da se dobije.
 
Да ли знамо које су опције по истеку КТ уговора:
1. Останак на кт тарифи без уговора, уз задржавање постојећег кредита, бонуса и интернета
2. Прелазак на постпаид, кредит постаје аванс од којег се одбијају месечне претплате, да ли се може узети и телефон за динар или колико би већ било и кад не би било аванса
3. Да се може прећи на припаид и пренети основни кредит
4. Неко каже и да се могу подићи паре да основног кредита
 
^
1. da
2. da, telefon uz novi ugovor (najbolja opcija)
3. ne
4. teško, vrlo teško (piše se molba koju bi verovatno odbili)
 
Čitam ovu temu zadnjih par dana al nikako da uklavirim, šta je to kt ugovor?
I drugo, imam box paket i ako bi uzeo telefon na njega jel plaćam onaj 3g dodatak?
 
Poslednja izmena:
kt = paket kontrola troskova
za drugo, verovatno da.
 
Mislio sam da ima nesto konkretno, ali iskreno ceo text nista konkretno nije rekao, osim da 6400 ljudi mesecno menja operatera?
 
Ja isto koristim mix net l sa 50 % popusta i ne nikada mi nije stiglo da placam 3g mada redovno sibam po netu sa 3g mrezom.
 
Dosad sam imao ugovor sa telefonom, sad sam produzio sa 50% popusta. Vidjao sam da se smsom posalje odjava na neki br, ali nisam dobio nikakav reply... Sanse da se setim da odem u poslovnicu za 100 din su oko 0...
 
Mozda se desi da nastave posle prvog ugovora da mu naplacuju 3G pretplatu dok je ne odjavi.
 
Vidim da za svaki telefon ima i opcija da se uzme uz BOX paket.Tamo pise:

-"Važi za sve nove korisnike koji potpišu ugovor na 24/12 meseci za bilo koji BOX paket."-

Meni uskoro istice ugovor za BOX paket,pa sam hteo da pitam jel ja spadam u grupu "novih korisnika" posto cu morati uskoro da ponovo potpisujem novi ugovor,ili to za mene ne vazi?

I ako to vazi za mene,dali moram da potpisujem neki novi ugovor za neku pre-paid tarifu ili mogu da na primer uzmem neku post-paid tarifu?
 
Mozes odmah da ga uzmes uz Box, produzavanjem ugovora. (neko je pitao skoro, tako rekose)
Znaci, ne moras da cekas da ti istekne, mozes samo da produzis na 12/24 meseca i uzmes telefon uz Box cenu.
 
Mozes odmah da ga uzmes uz Box, produzavanjem ugovora. (neko je pitao skoro, tako rekose)
Znaci, ne moras da cekas da ti istekne, mozes samo da produzis na 12/24 meseca i uzmes telefon uz Box cenu.

E super.Fala!

A ovo moje pitanje za tarifu...Jel ispada da ne moram uopste da uzmem bilo kakvu tarifu,nego samo telefon,ili moram?(Predpostavljam da moram).
 
Poslednja izmena:
Ne potpisujes nikakvu tarifu vezanu za Box ugovor. Ide ti ona postpaid tarifa koja je uz box (500 min. i sta vec jos). Da li ces je korsititi je na tebi naravno ;)
Ali ne moras dodatne tarife/prepaid da potpisujes, preko same cene Box-a.
 
Da nadao sam se bas :))
 
Juče pređoh iz KT500 na Mix Net S. Dali mi novu karticu. Međutim kad je ubacim u telefon, nema signala. Jel to znači da nije aktivirana još ili? Koliko treba otprilike da se čeka?
 
Nazad
Vrh Dno