Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nauči da komuniciraš kulturno, bez tog "trućanja". Očito nisi ni dovoljno pismen da smisleno izraziš ono šta misliš, a kamoli da zaključuješ o nečijim intelektualnim sposobnostima, vidiš da ti je trebala šetnja kroz sopstveni post da bi ukapirao da je tema iz 2009, a to kada je naslov promenjen ne piše nigde, a i ne tiče me se. Interesuju me samo činjenice, a ne bolesni mentalni sklop nadrndanog, nebitnog, polupismenog... nekog...
 
Auuuu, vidi ga ovaj... jos ce i da doktorira na forumu. Pravi psiholog/psihijatar/filozof... od svega pomalo, ili pak sve odjednom.
Ti, "intelektualac", umesto sto trucas i lupetas gluposti, te postavljas glupava pitanja (a pritom izvodis i neke jos tupavije zakljucke) bolje da: a) malo ukljucis mozak, b) shvatis da jare i pare (da ti rastumacim, cisto da se ne mucis - 50% popust i telefon) tesko mogu zajedno... ili u krajnoj liniji pod c) samo citaj ono u nazivu teme. Ustedi nam tako vreme citanja gluposti.
A ja ne moram ni da znam od kog datuma (dana/meseca/godine) je ova tema, jer aktivno ucestvujem u njoj vec duze vreme, te sam se upravo zbog toga i toliko puta nagledao tog legendarnog - tupavog - pitanja: "a jel' moze i telefon i 50%".
Hvala lepo i prijatno.
 
Ja stvarno ne mogu da poverujem da i pored naslova, i pored obične logike, mogu da pitaju da li može i popust na pretplatu i popust na telefon....

A ta tema što je linkovana na ES, to je bilo kratko vreme, delili su neke Š telefone koji i inače koštaju par hiljada dinara, i moj ćale je dobio jedan, bukvalno samo da se javiš, neki ZTE bio, i to zaključan na mrežu ... skuplji unlock nego telefon :) :)
 
Eto ti... mozes i ti da se cudis, mozes i da se krstis (kao ja)... uvek ces biti iznenadjen. Ne vole ljudi da razmisljaju svojom glavom (tj. da koriste logiku), pa to ti je.
Al' ajd'... umesto toga, mogu makar da *citaju*. Zato je, uostalom, i promenjen naziv teme.

Nego, sad videh da je on i nekakav link ostavio (editovao post, pa nisam video)... nisam kliknuo, imam pametnija posla, ali to se verovatno odnosi na onaj Racer II sto je svojevremeno bio na akciji. Pa ako je tako - onda ni ne moram da klikcem, pisano je o tome na ovom forumu, bas u ovoj temi (naravno)... pa ko bas hoce da pametuje, neka bar procita o tome i najpre se informise. Ali, za tako nesto treba koristiti search... a to je jedno veliko "ju, Boz' sacuvaj!" na ovom forumu.
Da, bilo je toga... krajnje ogranicene kolicine, posebne tarife, samo taj fon (nema biranja). Samo tada i samo za to - moglo je i jare i pare.
 
E,a jel moze i telefon i popust?:d
 
Ma da, bilo je to i to više puta, tj. u par navrata, a bila i reklama na tv a i šire. Svašta je bilo, a verovatno će da bude opet, ali nema veze, bitno je da nadobudno napadnemo nekoga ko svrati u temu da priupita i dobije info jer je primetio da je naslov teme u svađi sa navodima ljudi i gore linkovanom nebuloznom reklamom.

Siguran sam da će vam nekad trebati savet i info na nekom od foruma koje moderiram i da ćete od tamošnjih ljudi iste da dobijete u skladu sa kulturnim ophođenjem, umesto nadrndanog stava u sigurnosti svoje tastature:wave:
 
Evo ja bio danas u poslovnici na Terazijama, dobio 50% i HTC Desire X uz MixNet L... :d
 
Ma da, bilo je to i to više puta, tj. u par navrata, a bila i reklama na tv a i šire. Svašta je bilo, a verovatno će da bude opet, ali nema veze, bitno je da nadobudno napadnemo nekoga ko svrati u temu da priupita i dobije info jer je primetio da je naslov teme u svađi sa navodima ljudi i gore linkovanom nebuloznom reklamom.

Siguran sam da će vam nekad trebati savet i info na nekom od foruma koje moderiram i da ćete od tamošnjih ljudi iste da dobijete u skladu sa kulturnim ophođenjem, umesto nadrndanog stava u sigurnosti svoje tastature:wave:
Ti se onda najbolje teleportuj nazad kroz vreme i iskoristi tu promociju... cisto da ne davis ovde i vrtis istu pricu po ko zna koji put. Umesto sto (i dalje) pametujes ovde i pokusavas sad kao da dokazes neku poentu.
Reklama nikako nije nebulozna, vec je tek - i to krajnje zastareli, dodam - izuzetak od pravila koje stoji u nazivu teme. Ipak, pricano je i o tome, u nekoliko navrata... search (cak unutar teme) je majka... ali ne, najbolje je da se bane iznebuha i pita po milioniti put isto pitanje. I to nakon sto je naziv teme editovan kako bi se sprecilo postavljanje upravo tog pitanja. I jos velika slova stavljena - "NE MOZE".
Jos bolje, posto vidim da znas da ce "verovatno" biti opet - pici ti pravo u mt:s i pitaj ih da ti ostave jedan komad sa strane. Cisto da se osiguras.

A sto se tice ove "sigurnosti svoje tastature" opaske... mani se toga. Ne znas ko je upravo sa druge strane te iste tastature. I to vazi obostrano - niti to znas ti, niti to pak zna onaj koji uziva u toj "sigurnosti svoje tastature", kako to lepo sroci.
Ipak, sto se mene licno tice - nikakav problem nije ni da se licno, oci u oci, objasni sve ovo sto sam vec ispisao i tako jos jednom utvrdi gradivo.


2 nesa07:
Nemoj mnogo da se uzdas u to sto pise Marko-Dj... ipak je on bivsi zaposleni upravo u mt:s-u, sto ti vec samo po sebi nesto govori :D

Takodje, on je svoj prethodni telefon uzeo na takvu mucku (isto preko mt:s-a i paketa, naravno :d) da je to neverovatno, ali o tome neka ti sam prica, ako je raspolozen... :d
A i ovo ti vec nesto govori :)
 
Aman ljudi, cista logika, zasto bi davali 50% i telefon? Onda bi svi imali 50% na pretplatu sto ce reci trajno bi prepolovili cene sto nisam siguran da im je u interesu :d
 
Ma zezam se ja... :) Valjda si primetio smajlija na kraju. ;)
Nisam ja bivši zaposleni u MTSu, vec i dalje povremeno radim kada zatreba kao FTO (fizičko-tehničko obezbeđenje)...

A to sto sam ja dobio SGS pre dve godine, za jedan dinar uz Mix 1250 (valjda bese ta tarifa) je puka sreća jer su imali grešku u sistemu na 2-3 sata pa su svi segmenti povećani za +2 a neki telefoni su pali u niže segmente. :)
 
Znaci u MTS dolaziti pre kraja radnog vremena :p
 
Ne, nikako... Tek tada ce biti mrzovoljni jer si usao 5 minuta pre kraja! ;) :D
 
Jel moze neko da mi objasni koja je fora MTS-u sa ponudom telefona uz BOX pakete,gde telefoni imaju nenormalnu cenu?:) Npr,ONE S,uz Box koji kosta vise od mnogih paketa,a opet je telefon 56k?:) Jel su oni normalni?:)
 
Pa otprilike zato što kad uzmeš BOX, faktički jednu uslugu dobijaš za DŽ ... Šta ti misliš ?
 
Pa da,ali opet,cena telefona kao da ga kupujes bez ugovorne obaveze?Mada opet,bice da nisam u pravu :)
 
Ja mislim da je najbolje da MTS krene onda da daje BOX, pa na njega 50 posto popusta, i naravno uz sve to telefon po cenama kao uz najveći MixNET paket .... i obaveza nikako duža od 12 meseci.
 
Pa da,ali opet,cena telefona kao da ga kupujes bez ugovorne obaveze?Mada opet,bice da nisam u pravu :)

I nemas ugovornu obavezu, dobijas JEFTINIJI paket. Ako uzmes Box bez obaveze jedna je cena. Sa obavezom od 24 meseca je cini mi se skoro 1000 jeftiniji mesecno. A ti ako potpises ugovor za Box na 24 meseca dobijas nizu cenu svejedno za Box. Telefon je tu ako ga hoces usput. Neki su isplativi, vecina nisu (nije nijedan jaci cini mi se). Ali recimo bilo je i nekih OK telefona za 1RSD. Mislim da bejahu isti oni kao sto su bili 1RSD uz neke pakete i 50% popusta (ZTE Racer 2, Huawei U8300 ili kako vec).
 
Magic,nisam ni mislio da mi poklanjaju nesto,nego jednostavno ne vidim svrhu tolikih cena ,ako vec nude uz box.Vrlo verovatno ja gresim,al u moju neku logiku se ne uklapa:)

I nemas ugovornu obavezu, dobijas JEFTINIJI paket. Ako uzmes Box bez obaveze jedna je cena. Sa obavezom od 24 meseca je cini mi se skoro 1000 jeftiniji mesecno. A ti ako potpises ugovor za Box na 24 meseca dobijas nizu cenu svejedno za Box. Telefon je tu ako ga hoces usput. Neki su isplativi, vecina nisu (nije nijedan jaci cini mi se). Ali recimo bilo je i nekih OK telefona za 1RSD. Mislim da bejahu isti oni kao sto su bili 1RSD uz neke pakete i 50% popusta (ZTE Racer 2, Huawei U8300 ili kako vec).


Pa na to sam i mislio,bas trazim nesto pristojno koliko toliko,za ne preterano zahtevnog korisnika,da uzmem uz box,ali nema vise tih ponuda za 1din ili cak i vise..Jake cene,bar za mene.
 
jafazec, poenta BOXa je da a
ko koristis sve tri ili cetiri uslige kod twelekoma, da dobijes popust. A ne telefon.
Ajd realno, saberi koliko kostaju sve te 4 usluge posebno, a koliko zajedno u BOXu, i videces kolika je razlika, pa puta 24 meseca. Bukvalno ti jedno idspada dzabe. FIX + MOB + NET + TV.
 
jafazec, poenta BOXa je da a
ko koristis sve tri ili cetiri uslige kod twelekoma, da dobijes popust. A ne telefon.
Ajd realno, saberi koliko kostaju sve te 4 usluge posebno, a koliko zajedno u BOXu, i videces kolika je razlika, pa puta 24 meseca. Bukvalno ti jedno idspada dzabe. FIX + MOB + NET + TV.

Uh,ne razumemo se...
Ne kazem ja da ti nisi u pravu.Slazem se,jedna usluga maltene dodje besplatno.TJ,pretplata za fiksni se i dalje placa i pored box-a. ALi nebitno i pored 1 usluge za dz,nekako mislim da su cene prenabudzene,tj da nema smisla drzati cenu kao da odes i kupis samo telefon kod njih,vec da treba da bude koliko toliko povoljnija. Ako vec hocu da iskesiram pored toga telefon,uzecu preko oglasa za manje para,zar ne? Jednostavno mislim da po ovim cenama,ponuda telefona uz box niej ni potrebna.
Mesam i ja sad "babe i zabe",ali opet,to je neka moja logika :)
 
A drugi se zale sto ne ponude telefon uz Box, barem neki, neka bude i skuplji, samo da moze na rate... treci bi i da bude za 1RSD...
Ne vredi - samo vredi ignorisati ;)
 
Ae da pitam ovde posto je sveza tema..

U februaru sam na sekundarnom broju koji mi je u MTS mrezi napravio racun od ~ 16 000 rsd, ostao mi wi fi hot spot ukljucen i neki mamlaz se nakacio, ali krastavac, ja sam veci kad ga nisam ugasio :( . . I sve odlazem od danas do sutra, kad evo malo pre ga ugasili, jel ima neko od vas iskustva oko placanja na rate, znaci u martu sam produzio ugovor na jos godinu dana.. Da li treba da kukam kako sam student, kako bolje da im platim na rate, nego da im ne platim, vec da lezim corku.. :D itd.. Sutra idem do poslovnice da pisem molbu, pa sta predlazete?? I kako uopste ide ta procedura?
 
Nazad
Vrh Dno