Šta je novo?

God of War III

e necu da gledam Gow trejlere vise, dok izadje znacu sve o igri ! ocu da kad budem igrao bude svaki 5 minuta WOW, WOW, WOW !!! (nije World of Warcraft) :D
 
"Ne volim ja ovaj Killzon 20 njih izrokam niko ne crkne".
"A kada je rekao samo da ga urade vec jednom,cekam ga od kako sam kuoi trojku".
"Da sam znao da uzmem kasnije trojku,ne ovako cekam ga ko opicen mokrom carapom".

Kos zadnja dva Grujina citata hteo sam da pustim suzu kad sam video kako je on to emotivno izgovorio.Vratite ga zlobnici.:mad:
 
Dobar je ovaj kilzon i racet......i VIPOUT:D
 
God of War III Studio Comments on Cell Processor's Power

At the GDC conference, God of War developer Sony Santa Monica delivered a keynote speech about the power of the Cell processor. Most of you will know by now that the Cell consists of a main processor, the PPU, and seven specialized processors known as SPUs. A number of multiplatform developers have actually ignored the SPUs, but according to Santa Monica, they are incredibly powerful.

The studio’s main point was that the SPUs are not simply coprocessors, but are in fact fully functional general processors. They can handle code taken directly from the PPU, and when used properly, can run this code at incredibly fast speeds. They are so fast in fact, that Santa Monica is using them to speed up not only the PPU, but the RSX (the PS3’s GPU) as well. There are a number of systems running on the SPUs, including animation, cloth, collision, procedural textures, culling, shadows, push buffer generation, meta tasks, geometry conditioning, and sound. According to Santa Monica, the key to getting the most out of the Cell is taking advantage of the parallel nature of the processor.

Santa Monica definitely knows what they are talking about; their GOW III trailer was nothing short of spectacular. Hopefully other developers are able to use this knowledge to improve the standard of games on the PS3. You can check out Santa Monica’s actual presentation here.

http://www.ps3center.net/news/2665/god-of-war-iii-studio-comments-on-cell-processors-power/
 
Poslednja izmena:
Bilo bi fer da ubace 1 i 2 deo u taj kolektors edisn.Da ljudi mogu da predju 1 i 2 deo.Da bi znali o cemu se radi:)
Puno njih ce igrati prvi put god of war kad izadje 3 deo:)
Ionako ima mesta na tom br disku kolko oces:)
 
Pa onda moze i ona PSP igra, ali da napucaju grafiku :).
 
Ko zna da li ce uopste biti CE za Evropu, npr Resistance 2 ima CE samo za US, ali to kod GOW-a nije problem jer je ionako single player igra. Tako da ce mozda i play-asia da radi kad ovo cudo izadje. Nego ako stave u CE gow1 i gow2 da li ce svaki PS3 moci da ih pusti ili kako, nisam ovaj deo shvatio.
 
Pa da, ne vidim poentu da naprave da radi na principu PS2 igre, nego ce biti kompatibilno sa svim verzijama PS3, format kao PSN igre verovatno..
 
Ukoliko izbace GoW I i II na BR disku onda ce to biti najbolji potez Sony-a ikada!:D
I jos Konami da izbaci stare delove Metal Gear-a i ladno mogu da riknem!:d
 
Metal Gear solid1 je najbolji Metal Gear gear ikada:)
To bi mo bas prijalo da vidim u hd varijanti:)\
Fency je 4 deo ali je ipak 1 neprevazidjen:)
 
Za 3 sata mozda ako je neki speedrun. Za prelazk igre prvi put potrebno je 7-8 sati.
 
Stare su slike, ali smo ih dosad vidjali samo kao skenirane iz casopisa:

img005-121500.jpg

img004-121500.jpg

img003-121500.jpg

img002-121500.jpg

img002-121109.jpg

img003-121109.jpg

img006-121109.jpg

img001-121500.jpg

img009-121109.jpg
 
Da bi pokupio sve trofeje :p
 
Nazad
Vrh Dno