Šta je novo?

God of War III

I jel su mozda precizirali datum izlaska? Ovo gore na slikama brutalno izgleda...
 
Nisu jos, na E3 ce verovatno biti potvrdjeni datumi i za GOW i za GT5. Mart 2010-e je moja predpostavka, jer su predhodna dva izlazili u martu.
 
extra izgleda , jedva cekam da odigram svoj prvi GoW
 
^^ Ja sam malo igrao drugi deo, tako da mi prica nije poznata, ali cenim da cu i tako moci da uzivam u trecem :)
 
Nemojte to raditi jer ce Kratos licno docji da vam nalupa shamare. Igrajte oba dela, po redu, kako znate i umete.. Meni je drugi deo ostao duzan, ali ce se precji pre treceg..
 
Nije, jos je bolje(ako imas racunar od 1000e).
 
Bilo bi lepo da puste igre na ps storu (mislim kec i dvojku) ali posto to nece raditi, a ja ne znam nikog ko ima ps2, moracu u krajnjem slucaju negde na netu da nedjem pricu.
 
Bilo bi lepo da puste igre na ps storu (mislim kec i dvojku) ali posto to nece raditi, a ja ne znam nikog ko ima ps2, moracu u krajnjem slucaju negde na netu da nedjem pricu.

Bilo bi jako lepo, ali sam cuo jako tesko izvodljivo za PS3 bez BC-a nazalost, bukvalno novi engine mora da se pravi. Barem prvi deo odigraj negde, ili iznajmi PS2..
 
"God of War III's new 'Zipper Technology',The feature allows enemie's skin to slice open realistically, allowing for internal organs to spill out depending on the severity of the cut."

512_af7834af1230669090812jpg.jpg
 
odvratno, to ce creva da ima vise ? :) meni je najace kasapljenje bilo u prvom Solider of fortune, extra komadanje!
 
aman kupi neki polovnjak ps2 za 50 evrica i odigraj ko covek gow 1 i 2! ja sam kupio od kolege za 50 evrica polovnjaka u extra stanju, jedina mana je sto je gow jako zahtevan pa oce neki put na tankom ps2 da se malo duze ucitava animacije izmedju igre ili tabla! ali sve drugo besprekorno sljaka!!!
 
Poslednja izmena:
emulator sada radi zaista pristojno, nameshtao sam burazu i gow je zakucan na 60fps
 
Pa nemoguce je da bude bas zakucano na 60fps, ali zaista radi jako dobro :)
 
malo sam preterao ali ne pada ispod 45 :)
 
aarghhhh
 

Prilozi

  • homer_drooling2.gif
    homer_drooling2.gif
    3.8 KB · Pregleda: 383
Dajte neki Gif :(
 
sad bi vas gruja obesio sto mu spamujete u GoW temi ! :)
 
cry.gif
 
Nazad
Vrh Dno