Šta je novo?

God of War III

neka od milion firmi, HDE, amazon je bio posrednik u tom slucaju
 
Isporucivali, neisporucivali ispade da je brze pala cena gow3 nego uncharted 2 koji drzi zakovanu cenu na 30 funti a koji je daleko duze u prodaji. Cudi me da je gow tako brzo krenuo u obaranje cene?
 
God of War je jedino jak u SAD-u i isto tako je "frontloaded" igra. Najveci deo prodaje se odvije u prvih nedelju dana.
 
Pošto uskoro izlazi Uncharted 2 Platinum, otiće i njemu cena :)
 
Kad izlazi? Nisam cuo za to, sta vise ocekivao sam prvo goty ediciju sa multiplayer mapama i skinovima.
 
Zavrshio sam GoW III i bez imalo imalo pretjerivanja mogu reci da me je igra odushevila:happy::happy:.
Borba protiv Kronosa.....likvidiranje bogova....atmosfera...shta reci , jednostavno monumentalno.U principu chekam da igrama padne cijena , ali mi za GoW III nije zhao nijednog centa...
Igrao sam na Normal , na zadnjem save pointu imao sam 13 sati shto mi je bilo ochekivano.Slazhem se da je normal neshto lakshi nego u prethodnim djelovima.Nemean Cestus gaze sve pred sobom , a prijatno me je iznenadilo shto su itemi ( prije svih luk i Heliosova glava ) stvarno korisni.
Fantastichno ostvarenje...
 
I ja upravo zavrsih igru na Normal, trebalo bi je oko 12h, nisam se mnogo namucio, ali kod Zeusa je bilo povuci potegni, neki veci nivo tezine bi ipak prestavljao mnogo veci problem.

Interesuje me iz iskustva, kolika je razlika u samoj grafici izmecu GOW 3 i GOW 2,1 za PS3, tj. u HD rezoluciji?

Nisam presao prvi i drugi deo, pa bi ih narucio, ali mi je trulo ako je grafika osetno losija.

Igra je savrsenstvo.
 
Poslednja izmena:
Pa postoje suptilne razlike u grafici između prva dva dela i trećeg.

Ipak su pravljeni za različite platforme sa veoma različitim hardverskim mogućnostima.

U prevodu, ako si prvo igrao treći deo, smoriće te grafika u prva dva (grafika jeste odlična za PS2, ali nije za poređenje sa onom iz trećeg dela). :( Ali je podjednako dobro klanje u sva tri dela.
 
Pa postoje suptilne razlike u grafici između prva dva dela i trećeg.

Ipak su pravljeni za različite platforme sa veoma različitim hardverskim mogućnostima.

U prevodu, ako si prvo igrao treći deo, smoriće te grafika u prva dva (grafika jeste odlična za PS2, ali nije za poređenje sa onom iz trećeg dela). :( Ali je podjednako dobro klanje u sva tri dela.

Hvala, mislio sam da su mozda malo "napumpali" verziju za ps3, teksturama i td... ali ako je tako, onda :wall:

Ali ipak, vazna je prica i klanje :)
 
Zavrsih sinoc...Odlicna igra!

S obzirom na kraj mozda i bude nastavka, barem sam ja tako shvatio...nikad se ne zna! :D
 
Da, u nastavku ce te igrati kao
Atina... juriti odavno mrtvog Zevsa za osvetu :p
 
Zavrsih sinoc...Odlicna igra!

S obzirom na kraj mozda i bude nastavka, barem sam ja tako shvatio...nikad se ne zna! :D
Onakav zavrshetak nije neochekivan.Nisu htjeli/smjeli da Kratosa potpuno otkache , ali sa druge strane nekakav hepiend bi se teshko uklopio sa atmosferom koja vlada tokom igre....
 
Pa kako moze biti nastavka posle onakvog endinga ? Nemoguce.
sve ih je bre unistio, ubio, sprizo, sjebao ceo svet!
 
Jesi siguran da si prešao igru?

Upravo nije to uradio, već se žrtvovao da bi svet preživeo. To se u književnosti zove čojstvo, kada druge braniš od sebe, za razliku od junaštva kada sebe i druge braniš od trećih. :)
 
Vidjecemo....para vrti gdje burgija nece.Istini za volju , Kratos je toliko auto/destruktivan karakter i moram priznati da ga skoro nemoguce zamisliti u nekom serijalu sa dvocifrenim brojem nastavaka.
 
Jesi siguran da si prešao igru?

Upravo nije to uradio, već se žrtvovao da bi svet preživeo. To se u književnosti zove čojstvo, kada druge braniš od sebe, za razliku od junaštva kada sebe i druge braniš od trećih. :)

Pa presao sam, kako ne.
Jeste to sto kazes uradio, ali pre toga je uradio i ono sto sam ja napisao.
 
Pa presao sam, kako ne.
Jeste to sto kazes uradio, ali pre toga je uradio i ono sto sam ja napisao.

Da ali...

Ne znam dal si primetio, kada je Kratos zrtvovao samog sebe, dok je lezao na zemlji i kamera "odzumirala" video se oko njega oblik ptice... To moze da ima vise znacenja, a jedan od njih po meni predstavlja Feniksa!
 
Zasto od svake dobre igre trazite da se pravi limunada to jest 10 nastavaka. Trilogija jedne igre je vishe nego dovoljna pogotovu ako je svaki deo odradjen kako treba. Da, donosi GOW franshiza pare ali sve dobije svoj kraj, sama pomisao da ce mozda da izadje GOW "4" zvuci lame. Let it be, neka se sada Jaffe skoncentrishe na novi Twisted Metal :D
 
Jaffe odavno ne radi u Santa Monici. Otvorio je svoj studio i radi na TM-u vec par godina. :)
 
Zaglavio sam se na jednom delu, igram na hard tezini, i sad kad zaginem pokazuje mi poruku da prebacim na easy mod, ako prebacim jel ce se samo taj deo biti na easy ili i ostatak igre?
 
Ostatak igre.

Ironično, ako pređeš na easy isto je kao da si prešao na hard, otključaš titan, izazove itd i dobiješ isti trofej, samo sa manje cimanja. :(
 
pa titan je hard kolko znam i otkljucan je odmah. a najtezi je chaos bese, i on se otkljucava?

edit:
a posto ima trofej za titan, onda nije svejedno dal si presao na easy ili hard..
 
Poslednja izmena:
Hahaha koja fora xD
A jel mogu barem na normal da prebacim kasnije? Verujem da ce na easy biti previse lako.
Da su barem izmislili da moze za jednu tezinu smanji u kriticnim situacijama,nego oni odmah na najlaksu..
 
Kad jednom odaberes easy nema vise menjanja. Koliko god neki delovi nervirali na Titan treba ih preci, posle imas osecaj kao da si stvarno nesto uradio. Bas mi zayebanih delova na titan, onaj skorpion, pa borbe sa 3 ona lava sa repom od zmije, pa Zevs. Uh koliko sam se samo nervirao!
 
Nema to veze sa tim dal volim ili ne da se nerviram.
Da sam igrao na normal ne bi doziveo igru na pravi nacin, previse je lako. Nisam neki HC manijak za tezinu, ali ne volim prelake igre!
Ne mogu ja da se zenim, tek sam burazera oterao. :D
 
Nazad
Vrh Dno