Šta je novo?

God of War III

Svuda se po netu pisalo, ima neke veze sa pređenim svim challengima itd :) Lako se nađe, pogledaj
 
Au koliko igra postaje bolja i teza u zadnjoj trecini, mnogo bolje zagonetke. Nervira me sto su boss-ovi laksi od mnogih protivnika, npr Kronos je toliko lak da je to smesno, pa 3 ona sa toljagama su nocna mora za njega. Jedino je Hades bruka stvarno, iako se drugi put prelazi iz prve cak i na Titan.
Koliko su samo promovisali Titane,a tako ih malo ima u igri, steta, nadam se da ce u nekom sledecem GoW biti vise Titana.
Oruzja su fenomenalna, ne znam koje bi pre koristio! Svaka cast za to, bas su se potrudili.
 
Al je tezak onaj Scorpion boss na Titan to je strasno, jbt 20 puta sam ginuo (5 puta mi je nudilo da prebacim na easy tezinu). Najgore sto mi Cestus na lvl2 tek, pa nema neki dmg, inace bi bilo lakse dosta.
Ima li neki hint od ovih sto su presli na Titan, moze u spoileru.
 
Jok, nisam stigao, sljakam, a i kad igram nesto igram BC2.
Ovih dana kad bude kisa cu da dovrsim, nervira me onaj skorpion, tezak je na Titan.
 
Ja sam tek negde posle Skorpiona provalio da ako osvetlim onaj mutan deo da se tu pojavljuje sanduk :(
Preleteo sam ih bezbroj i zbog toga nisam energiju, manu i oruzja nabudzio do kraja...
 
Ja sam tek negde posle Skorpiona provalio da ako osvetlim onaj mutan deo da se tu pojavljuje sanduk :(
Preleteo sam ih bezbroj i zbog toga nisam energiju, manu i oruzja nabudzio do kraja...

Jel to na kocki bas sa skorpionom ima ? Znam za one posle onih basti. Te sam provalio.
 
Zato sam ja radio poseban save bukvalno na svakoj lokaciji, mozda se vratim da nadjem te iteme sto sam propustio.
Jedva cekam da probam Chaos tezinu, kaze Gruja da je laganica. :D
 
Kad budete krenuli da lomite Chains of Balance ima Sony da izlomite vi zivcani na Titan.
Ovo je bolesno, dobro sam ja rekao da su level desingeri u Santa Monica teski mazohisti !!!
Pa jbt kako su ovo napravili pe***si !
Dlaka je falila da otkinem DS3 u TV, zato sam pocupao kablove iz Sonija, ovaj lvl treba igrati na nekim drogama !!!
BOLESNO !!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Chains of Balance, ono kad letis i izbegavas kamenje?
 
Pominje lomljenje, znači nije kada se leti, već kad treba da se slome, a čini mi se da izleću NPCjevi kao ludi
 
A ok, nisam dosao dotle... bezim iz teme :)
 
Ma onaj deo kad nadjes Pandoru, ne da je bolesno, strasno!
 
Auu ala se Bobe ti uzivis u igru :d

III deo je laganica, 20x laksi od II.
 
Kad budete krenuli da lomite Chains of Balance ima Sony da izlomite vi zivcani na Titan.
Ovo je bolesno, dobro sam ja rekao da su level desingeri u Santa Monica teski mazohisti !!!
Pa jbt kako su ovo napravili pe***si !
Dlaka je falila da otkinem DS3 u TV, zato sam pocupao kablove iz Sonija, ovaj lvl treba igrati na nekim drogama !!!
BOLESNO !!!!!!!

dakle psi, aj jos jednom za nas koji nismo igrali: jel da igramo na normal ili na hard? :)
 
Kad budete krenuli da lomite Chains of Balance ima Sony da izlomite vi zivcani na Titan.
Ovo je bolesno, dobro sam ja rekao da su level desingeri u Santa Monica teski mazohisti !!!
Pa jbt kako su ovo napravili pe***si !
Dlaka je falila da otkinem DS3 u TV, zato sam pocupao kablove iz Sonija, ovaj lvl treba igrati na nekim drogama !!!
BOLESNO !!!!!!!

Lol! Ja sam izgleda imao sreće i to sam prešao iz prvog pokušaja na titan
 
dakle psi, aj jos jednom za nas koji nismo igrali: jel da igramo na normal ili na hard? :)

Definitivno igraj na Titan, ali spremi zivce na par mnoooogo teskih delova! Stvarno zadnja trecina igre je teska do yaya.
Normal je prelako, nije zanimljivo.
Na Titan ima delova gde ces ginuti 20 puta za redom, to ti garantujem.
problem kod Chains of balance je to sto toliko ides brzo da yebno ne vidis nista, kao formulu da vozis, valjda zato ne volim trke, sve mi se bre posle 2 min zamuti od brzine.

@Predrag, sto je najcrnje, ja stignem skoro svaki put do kraja, ali se zakucam u zadnji prolaz, i tu gines koliko god imao enegije, sto je frustrirajuce! :wall:

Ne znam sta bi rekao za GoW 3, fenomenalna igra, najbolja za sada ove godine, ali igranje na Titan zahteva Gruju ili celicne zivce!
 
Daj ne zezaj da ti je to letenje bilo tesko? Koristis one komande za brzo poniranje ili uzdizanje? Ono sto je kao strejf u letu? To dosta pomaze.

Svaka vam cast kad imate vremena da igrate nesto gde morate 20 puta da izginete i da nastavite.
 
Nije stvar u vremenu koje je potrebno da se igra predje, vec da kad predjes imas onaj osecaj da si stvarno nesti uradio, presao tesku igru.
Pa mozda nije tesko na easy! :p Cini mi se da si ti od Hada igrao na easy.
Na Titan imas fore 4,5 puta da udaris i kraj, fora je sto je onaj deo posle drugih vatrenih kugli tezak ko djavo, toliko su uski prolazi, a ides 500 km/h, bas, bas zaebano.
Sad cu da vam nadjem clip da vidite tacno na sta mislim.

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6wqjvpSIu6E&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6wqjvpSIu6E&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno