Šta je novo?

God of War III

Aj dosta o filmu GoW, pricajte malo o bogovima. :)
 
Kratos nije ubio Chucka Norrisa? A kamoli Batu Zivotinju? :d
 
Evo zavrshih igru i ovo je meh, bolji je Dante's Inferno :d
 
Ima najaci glas to je sigurno.
Mene vise zanima ko ce glumiti u sexy scenama u filmu. :D Bole me uvo za Dizel Vina. :d
 
How Hard Is GoW III, Really?

The BradyGames series of game guides are considered amongst the best, and their latest – on God of War III – is certainly comprehensive. I’ve never reviewed a game guide before (but will be giving it a go, soon) but in the meantime I’d like to draw your attention to something about the game that I’d not seen before.

We all know Kratos’ latest has four levels of difficulty, but did you know what Spartan, God, Titan and Chaos actually mean in terms of statistics? Basically each mode changes the damage you inflict, the enemy damage, the worth of health, magic, Titan and red orbs and the agression and recovery rate of the bad guys.

Spartan Mode:

Kratos Damage Output: 200%
Enemy Damage Output: 50%
Health Orb Worth: 150%
Magic Orb Worth: 150%
Titan Orb Worth: 150%
Red Orb Worth: 150%
Enemy Aggression: Normal
Enemy Recovery Rate: 200%

God Mode:

Kratos Damage Output: 100%
Enemy Damage Output: 100%
Health Orb Worth: 100%
Magic Orb Worth: 100%
Titan Orb Worth: 100%
Red Orb Worth: 100%
Enemy Aggression: Normal
Enemy Recovery Rate: 100%

Titan Mode:

Kratos Damage Output: 100%
Enemy Damage Output: 250%
Health Orb Worth: 75%
Magic Orb Worth: 75%
Titan Orb Worth: 75%
Red Orb Worth: 100%
Enemy Aggression: Doubled
Enemy Recovery Rate: 50%

Chaos Mode:

Kratos Damage Output: 75%
Enemy Damage Output: 500%
Health Orb Worth: 25%
Magic Orb Worth: 25%
Titan Orb Worth: 25%
Red Orb Worth: 75%
Enemy Aggression: Merciless
Enemy Recovery Rate: Immediate

So, as you can see it’s not just that the enemies get progressively harder the higher up the chain you go, but other variables come into play too, like the value of the orbs you collect, and the level of aggression your opponents portray. Certainly, God mode is considered the standard with everything at 100%, but at least now you can see how the other levels match up.

If you want to buy the God of War III guide, it’s available from Amazon as a hard back or standard Signature Series and contains a complete walkthrough, Trophy guide and a listing of all the game’s hard to find secrets, plus information on the weapons, enemies, Challenges and the game’s lore.
 
izesh ga, zajebao se za prodaju konzole,ali trenutno je tako najbolje......bar do junskog ispitnog roka :)
jednostavno,ne mogu da se iskontrolisem kad je ps3 u pitanju. :)
 
Haha, bravo :) Zato ja slabo nesto kupujem igre :D

Jbt, ovaj chaos je za manijake :)
 
Ubio sam Heliosa, uzeo mu glavu i ušao u onu tamnu prostoriju gde se ništa ne vidi, ne znam kako da iskoristim tu glavu od heliosa da mi obasja pute. Stiskam l2 ali se nista ne desava, odnosno kratos vadi luk i strelu.
 
Zar nije neka kombinacija, tipa L1+R1 ili L2+R1? Igrao sam davno demo, ne secam se...
 
Gledajuci razlike izmedju Titan i Chaos iz ove liste vidi se da je Chaos tezi od 2,5-3 puta, sto je krajnje impresivno. Igrajuci na Titan video sam da su boss-ovi jako zeznuti, imas prave obicno na 2,3 greske. Takodje borbe sa vecim broj protivnika znaju da budu problem. Jos uvek nisam naisao na one sto izlaze iz zemlje, ti su najgori u GoW2.
Tesko je zamisliti kako izgleda igrati na Chaos tezini jer tamo imas pravo na bukvalno jednu gresku, sto zahteva samo Hadesa neverovatnu koncentraciju i zivce.
Znam da sam pokusao da ubijem Kolosa u GoW 2 na Titan i da je bilo mnogo tesko, 2 udarca i mrtav si.
Sad kad malo razmislim sve 3 igre su malo prelake na normal sto se tice borbi, jer mozes samo da mlatis ko ludak i to je to, samo su final boss-ovi strasno zaebani, Ares je zlo nikad gore, nisam ga prvi put ubio ni na normal nego na easy, dok je Zevs dosta laksi kad se izvali sta raditi.
Jedva cekam da vidim fightove sa Kronosom i Zevsom u GoW 3, to mora da je nesto bolesno, samo ne znam dal je mogu nadmasiti borbu sa Hadesom, ono je wiked totalno! Jedan od naboljih fightova ikada meni. :)
 
Ali me odusevio onaj "Guitar Hero" deo :d Odlicna ideja, samo sto nije trebao da izgleda onako kao PS dzojped, nije bas starogrcki :)
 
Zasto ova igra postaje sve laksa kako se odmice ?! Pa jbt igram na Titan i opet su borbe prelake. Valjda ima neki izazivniji deo. GoW2 je bio mnooogo tezi od ovog dela na normal.

Ajd borbe, nego sam sada mozda na pola igre, a nije bilo neke zaebanije zagonetke ko u prva dva dela.. GOW 2 mi je sveziji u secanju, i bas je bilo cool zagonetki, recimo ono sto je delovalo kao glupost, malo posle sto dobijes krila u GOW 2, sa ona dva kamena sto treba da ih stavis jedan na drugi.. trebalo mi je podosta da skapiram kako da ih spojim :) Znaci bas gotivna zagonetka.. ne preteska, ne prelaka... a za sada u GOW 3 je bilo samo kod 'Guitar Hero' sekcije... ista 'zagonetka' kao u U2, samo okreci ono ko de*il :) Vidi se da su se bas dosta druzili sa Naugthy Dog-om, njima svaka cast, ali zagonetke im nisu jaca strana..
 
U GoW 3 se vise paznje obracalo na scenografiju, nego na zagonetke. Pazi mozda je i same gameplay, borba toliko dobro onapredjen da je igra dosta laksa, mozda je to razlog ?
Onaj udarac ramenom pa L1+krug, pa ono extra oruzje od Hadesa, stvarno fenomenalni dodatci. U GoW 1,2 su oruzja sem Blades of Chaos bila njesra. Sad bukvano ne znam sa kojim bi se igrao. Dobro sam cuo ono u nekod od review-a da kad pridjete kraju igre imacete izbor poteza ko u Ninja Gaidenu. :)
Pa vidi se dosta fora od "Nevaljalog psa", kamera pre svega.
Mislim da sledeci GoW mora imati kameru kao U2, ocu bre da gledam one fenomenalne predele, a ne da sam ogranicen fixnom kamerom. Nek izbace roll ako treba, odma ce igra biti 2x teza.
 
Covece koji je Kratos ludak, sta je uradio Herkulesu ono je bolesno dobro. :D
Posle H igra postaje mnogo teska, oni sa velikim maljevima su zebani do bola.
Inace borba sa Kronosom lagano sije sve sto ikad vidjeno i igrama!!! :)
 
Ja jos uvek cekam na neku kvalitetnu zagonetku :)

Nego kako se bre voze one harpije dodjavola, ako me nesto muci onda je to.. znaci na X ih zabada ali nekako ne pomeramo se, u mestu stojimo, a na R1, ili krug ili sta vec, je skroz rascereci.. u cemu je fora, kako da idemo gore/napred?
 
zahvatiš je lepo na L1+O, analog stickom se šetaš sa njom koliko hoćeš, X skačeš sa nje i raščerečiš je i to je sve što je potrebno da znaš ;)
 
Nemoj prerano da stiskas X, jer ce im odma otkinuti krila !
 
Pa da, može da se voza koliko hoće na jednoj harpiji, samo što sam ja to kasno shvatio, tamo u lavirintu, ali dobro, nije ni tada bilo prekasno, a sigurno je bilo korisno :)
 
Jel moguce uopste nabudziti sva oruzja na max sa jednim prelazom igre ?
Cudi me da jos niko nije uzeo Platinium, ipak je proslo 15 dana. :D
 
Jel moguce uopste nabudziti sva oruzja na max sa jednim prelazom igre ?
Cudi me da jos niko nije uzeo Platinium, ipak je proslo 15 dana. :D

Da naravno da je moguce. Ja vise nemam igru a i da imam nervirali bi me oni challenge-i mada sam presao mozda 3 tako da ne hajem za platinum uopste.
 
Ja sam stigao do Zevsa i nisam sve nabudžio, mada ima opcija da se dobija trostruki iznos red orbs prilikom ponovnog prelaska, tako da ne brinem. :)
 
Nazad
Vrh Dno