Šta je novo?

God of War III

Ja uvek pustim malo da oteche 'Kratos krimos...' pa onda igram.. :d
 
E nemojte igrati GoW 3 na normal, bas je prelako, na hard je onako pravi izazov, kao kraj keca i dvojke kako je tezak na normal.
Moguce da ovde Chaos nije tako bolesno tezak kao pre God i Titan.
Kakva je grafika jbt posle GoW 2, wicked! Moram salvetu da imam kraj sebe, mnogo balavim. De su sad oni PC gameri da kazu nesto. PC i Xbox mogu samo da mastaju o ovakvim igrama.
 
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/peb3c8opFXY&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/peb3c8opFXY&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Hahahahhahaahahha.
"Hold devils pot of tea, Mulan".
"Fall on your knee and sing to the bee" :D :laugh::banana:

hahahaha gde ovo iskopa :))))
 
Aahahahahahahha, ovo ko ona Bugarka Ken Lee :d
 
Mora da ima :) Nadam se da nisu smorili kao u U2, gde moras da odigras i na ostalim nivoima tezine da bi video sve making of snimke..
 
Mora da ima :) Nadam se da nisu smorili kao u U2, gde moras da odigras i na ostalim nivoima tezine da bi video sve making of snimke..

Jel tako, ja se secam da je u prvom bilo dovoljno samo preci igru na bilo kojem nivou tezine. Valjda ovde nije tako, tu je i YouTube u svakom slucaju ma koliko to zvucalo jadno hehe :)
 
Nadam se da ce biti snimak filharmonijskog orkestra kako svira "Kratos krimos" uzivo :d
 
Dobicete sve making of filmice kad predjete igru...
 
znaci,tek sam sad odigrao demo...ja ne znam...... ono je nestvarno i ja .......pa ja nemam reci. :I

!!!!!!!!

kupujem ps3 posle letovanja 100% i nadoknadjujem igre iz prve polovine 2010 (definitivno 3-4 predobrih ce biti)
 
Veeeeeelika je razlika između hard i normala :) Na normal igru nisam osetio, par nerviranja, ali bogami, na hardu, nema zajebavanja i na svaki neprijateljev pokret mora da se obrati pažnja. Doduše, sada redovno skupljam Gorgon Eyes pa mi je health bar veći, ali opet, par udaraca i gotov si. Sviđa mi se kako je teško
 
Veeeeeelika je razlika između hard i normala :) Na normal igru nisam osetio, par nerviranja, ali bogami, na hardu, nema zajebavanja i na svaki neprijateljev pokret mora da se obrati pažnja. Doduše, sada redovno skupljam Gorgon Eyes pa mi je health bar veći, ali opet, par udaraca i gotov si. Sviđa mi se kako je teško

OTAC, ti si se zestoko za**** sto si prodao konzolu. :) Isto me je demo ocarao, ali nazalost nemam para trenutno da uzmem GOW 3, nadam se da cu sakupiti nesto do izlaska trilogije.
 
znaci,tek sam sad odigrao demo...ja ne znam...... ono je nestvarno i ja .......pa ja nemam reci. :I

!!!!!!!!

kupujem ps3 posle letovanja 100% i nadoknadjujem igre iz prve polovine 2010 (definitivno 3-4 predobrih ce biti)

Igrao si samo demo ? :) Pa igra je jedno 3x bolja :d:d
 
Ja morao da vratim konzolu, i dao sam i igru tom drugu da obrne i on .... pa ću je verovatno posle toga prodati ..... a kada kupim svoju konzolu, tada će verovatno biti i platinum izdanja, e, onda ide prelaženje sve u fullu ....
 
Pa Uncharted 2 i GoW 3 su definitivno igre zbog kojih vredi kupiti PS3. Ja cu zauvek biti zahvalan Hideo zbog MGS4, inace nikad ne bi kupio sebi neku konzolu, drndao bi se sa full HD crack/patch rapingom. :d
 
Au kako postaje sve bolja i bolja, bolesno :) Onaj zenski glas kad zapeva onako lagano, najezim se :) Par 'pesama' u toku igre su pozajmljene iz GOW 2 ako ste primetili.. ali bas ona koja mi se najvise svidela u drugom delu, sa onim siljcima kad usporavas vreme..
 
Pa Uncharted 2 i GoW 3 su definitivno igre zbog kojih vredi kupiti PS3. Ja cu zauvek biti zahvalan Hideo zbog MGS4, inace nikad ne bi kupio sebi neku konzolu, drndao bi se sa full HD crack/patch rapingom. :d

Hideo i MGS4 su bili moj glavni razlog kupovine PS3...i nisam zazalio, a i necu ubuduce sigurno! :)
 
Borba Kratos vs Hades se moze opisati samo jednom recju: :zgran:
Ne mogu da verujem sta igram, imam osecaj da igram animacije bre koliko su dobre scene.
Inace Hades nije toliko tezak na hard. :-devil-:
Obojica su mazohisti, tuku se lancima. :D
 
Had je mene mnogo više namučio na hard nego na normal, ali opet, heh, "namučio" ne pravo značenje, ali sam ga više puta ponovio. I svima preporučujem hard težinu jer je tek tad igra uzbudljiva, a normal i easy su samo za one sa IGNa da bi mogli da opišu igru :D
 
Da, za sada je normal poprilicno laksi nego normal u prva dva dela.. Ali nema veze, svaku igru do sada sam igrao tako, to je tradicija, moguce da cu nekad i na hard opet da obrnem..
 
Ti si kukao da ti je GoW 2 tezak na normal. :D
Ovde je na normal smesno, jbt mozes da stanes ispred boss-a i mlatis sa lancima ko lud, bacas magije,i presao si, uzasno lako. Primer je sam Posejdon, njega sa na normal ubio bez ikakve muke, a na hard je poprilicno zeznuto, moras se paziti svakog udarca.
Bas, bas ne treba igrati ovo na normal, kamoli na easy. Mislim da je ovde i Gruji Chaos smesno lak. :)
 
Ti si kukao da ti je GoW 2 tezak na normal. :D
Ovde je na normal smesno, jbt mozes da stanes ispred boss-a i mlatis sa lancima ko lud, bacas magije,i presao si, uzasno lako. Primer je sam Posejdon, njega sa na normal ubio bez ikakve muke, a na hard je poprilicno zeznuto, moras se paziti svakog udarca.
Bas, bas ne treba igrati ovo na normal, kamoli na easy. Mislim da je ovde i Gruji Chaos smesno lak. :)


U pravu si, tako sam ih sve pobio prvi put igranja na normalu, a bogme, kada sam stao pred Posejdona na hard, nije mi bilo svejedno kakav pokret pravi pre nego što će da zada udarac...

Inače, gruji je smešno lako, prokomentarisao je da je "na chaos Herkules sisa" :D
 
Postoji izum koji se zove
, nisu svi poceli da igraju GoW 3 . . .
 
Mislim da nije niko spojlovao nista :) Samo pominju bogove, a izbroj ko je ostao duzan od bogova iz grcke mitologije pa ce ces znati koji te cekaju u GOW3.. nije to nikakav spojler :p
 
Predjoh konacano, glupa igra mi je od nekog save-a spustila tezinu na easy i vise nijednom nisam poginuo protiv nekog bosa ili protiv grupe protivnika. Vise su me nervirale neke druge stvari zbog kojih se smesno i jeftino gine ali ajde, to je valjda kao zastitni znak gow-a. Nisam bas razumeo sta im je znacilo ono na kraju mada me i ne zanima.
 
Haha, to sam i ja uradio. Smorio me Had, nisam mogao iz 5-6 puta da ga dobijem i reko ajde da spustim na easy da ga predjem, lepo je pisalo da utiche samo na taj nivo. A na kraju ispade da je sve easy :d Ali nema veze, mozda je bolje tako nego da igram neke nivoe po 10x :)
 
Zbog takvih kao ti sad dobijamo igre kao Splinter Cell Conviction, na jedno dugme pobijes sve u sobi :d
 
Alo bre pa dal ste normalni igrate GoW 3 na easy ?! Pa ja bi vas tuzio keve mi ! :D
 
Ali ubedljivo najjaci potez u igri (za sada), L1 + krug! :) Kad privuce lancima i nabode ramenom! :d brutalno dobro :)
 
Ma nije samo to, gameplay je genijalno unapredjen, za to nema dovoljno reci pohvale. Kako se samo toga sete pored svih psotojecih dobrih fora. Meni je jos jaci battering ram, i korisniji. Em ga na kraju nabada uz zid, dok mu glava ne pukne.
Ono oruzje od Hada je za divno cudo i korisno, mada chains su zakon, nema prave zamene za tu brzinu.

Ono sto me najvise odusevljava je to koliko je Kratos besan, nadrkan, to je fenomenalno!!!
 
Nazad
Vrh Dno