Šta je novo?

God of War III

Izbegavao sam sve spoilere, nisam gledao GT review i sada u temi o borbenom sistemu u GOW3 procitam sta se desi na kraju. Tuga.
 
Molim bez kupio/dobio/narucio/stize mi postova.
 
Top 10 Actors To Play Kratos
Cartman :D
Chuck Norris :d
kratoschuck.jpg

Gerard Butler jedino on moze, samo moraju na celavo da ga osisaju. :)
http://www.videogamer.com/features/article/17-03-2010-1032.html
 
Poslednja izmena:
Ukratko, nakon odigranih 45 minuta - sat vremena igra je ispunila moja ocekivanja - nisam ni ocekivao nista losije nakon odigranog demoa pre jedno dva meseca. Uvodni deo spektakularan ( audio-vizuelno ), nedozvoljava da predahnes ( ja sam samo ukljucio konzolu da "bacim pogled" posto nisam ima vise vremena mislio sam jedno desetak minuta cisto da me ne kopka u krevetu dok spavam :d i morao sam odigram ceo taj deo.
Krenuo sam na sa normal tezinom, za sada sam poginuo jednom i to mojom krivicom, uglavnom, nakon predjenih GOW1 i GOW2 ovo izgleda kao prirodan nastavak, naravno SVE je za klasu bolje, jace i brze :D

Znam da hejteri uglavnom kukaju na fiksiranu kameru i da je igra "little too button-mashing heavy" ali ja stvarno ne znam sta ljudi ocekuju od hack and slash igre.
 
Nisam siguran da se GoW igre mogu nazvati hack&slash, vise mi sve vuce na akcionu avanturu, jer ima 50% akcije, 50% platorming.
 
Molim bez kupio/dobio/narucio/stize mi postova.

Onda i ja molim bez "kupuje se igra, bice gotova do jutra.." , "skida se iz dobro poznate radnje".. "lekar je stigao u apoteku..." ;) Ovde se barem prica o pravim kupovinama i fizickim kopijama..
 
Ljudi, pošto sam ja onaj što je stavio na preorder, a još nemam konzolu, za konzolu sam se snašao ... za sledeći vikend da je uzmem na zajam (nadam se da će stići u toku nedelje), e sad ....
da li je GOW3 720P ili 1080P, tj. da li da uzmem na vikend TV od 32 inča HDReady, ili da igram na ovom mom 24 monitoru, ali koji je full HD ?
Šta vi mislite o tome?
 
Glupo pitanje... Bolje je igrati na 32in, nego na 24in u svakom slucaju... Razlika u dijagonali je 20cm tako da lepo mozes da se zavalis u fotelju... Ionako neces imati vremena za brojanje pixela :D
 
Ljudi, pošto sam ja onaj što je stavio na preorder, a još nemam konzolu, za konzolu sam se snašao ... za sledeći vikend da je uzmem na zajam (nadam se da će stići u toku nedelje), e sad ....
da li je GOW3 720P ili 1080P, tj. da li da uzmem na vikend TV od 32 inča HDReady, ili da igram na ovom mom 24 monitoru, ali koji je full HD ?
Šta vi mislite o tome?


Gotovo uvek je bolji veci 720p, nego manji 1080p.
U ovom slucaju, sto vece to bolje + PS3 igre su ionako najcesce 720p.
 
U opcijama za zvuk imam samo stereo i Dolby Prologic II, a sto se tice slike definitivno 720p jer se na televizoru menja sa 1080p kad je u XMB-u na 720p cim krene igra.
 
Ovaj put na stereo , probacu na drugom setup-u optikom na dekoder... Zanimljivo da igra nema instalaciju i sve se brzo ucitava. Takodje mi se svidja flashback intro uradjen u stilu uvodnih spica novih James Bond filmova :)
 
DTS 5.1 radi sa odgovarajucim dekoderom.
 
Uh bre, pa to je samo intro :) Nista novo se ne otkriva..
 
Au boze koje lozenje, fantasticno! Kratos poslusao novi album Mileta Kitica, i vratio se jaci nego ikad :d Mozda me i najvise odusevio detalj da sada sanduke otvara jednom rukom, qrcenje :d Moram poslati mejl respecta onom koji je to smislio :D
 
Poslednja izmena:
Mnogo je dobro uradjen flashback intro, kao neki strip.
 
jos samo malo i dolazim kuci Kratose!:d
 
Vec obrnuo? :D
 
Da, juče je rekao da je nabavio novinarsku kopiju i da se razočarao u igru. Da je prekratka je jedna od zamerki. Mislim da ga je više dotaklo šta se u igri dešava od samog trajanja, koji je u Grujinom slučaju zanemarljiv. On po defaultu tera speedrun. :)
 
Mislim da nije bilo moguce da igra ispuni njegova ocekivanja :).
 
Nazad
Vrh Dno