Šta je novo?

God of War III

Znas sta je zanimljiva stvar sa forumima?
Kada neki nezreli klinac i pri tom jako ogranicen,nije sposoban da diskutuje a ni da bar procita ono sto drugi pisu nego samo da strafta po inerciji jel kanda ne moze drugacije zbog sopstvene ogranicenosti i onda pokusava na jako debilan nacin da nekog ocrni.
Sreca pa sam nesto stariji od tebe te sam sposoban da vidim kakav problem imas i nemam nameru da ti odgovaram jer bi se osecao ruzno i bedno da ti bilo sta lose kazem.

Samo uzivaj,zivot je pred tobom i slobodno se malo opusti i opsuj ako treba nekog u lice i u realnom zivotu cisto da ne moras da podpadas ko pickica na forumu,jer to te nece uciniti boljim covekom.:wave:
I moras da naucis jos nesto_Opis je tekst a ocena je broj.

Takodje voleo bi da mi neko drugi napise gde sam ja napao nekoga ili nesto,cisto da pomognemo Ragnaroku da prihvati cinjenicu da se rve sam sa sobom.
Hvala u moje i njegovo ime.

Diler konzola postao psiholog. :bottle:

BTW Ne moras da se zahvaljujes u moje ime, ali evo, zahvalicu ti se sto si mi dao tako ekstenzivan pogled u moju licnost. Ne znam sta bih bez tebe. :d

Nije ni bitno, letis na ignore, necu tvoje djubre vise da citam. :)
 
Poslednja izmena:

Odlicno, sve promene u odnosu na demo su opravdane i izgledaju mnogo bolje. Zato mi demo i nije izgledao bas wow kad sam ga igrao jer je tacna pretpostavka da je code u demou bio iz veoma rane verzije igre.

Helios_Demo.jpg.jpg


Helios_Final.jpg.jpg


Fire_Demo.jpg.jpg


Fire_Final.jpg.jpg


Koja razlika. Prvi deluje kao crtani a drugi kao pravi film a tu je i motion blur. Naravno ovo je pravljeno da izgleda bolje u pokretu nego na staticnim slikama a plus sto DF kaze da em sto je grafika mnogo bolja em je fps veci nego u demou u zahtevnim scenama.

Igra takodja koristi Morphological Antialising preko spu-a sto je zvanicno potvrdjeno.

http://forums.godofwar.com/t5/God-o...opers-on-Forums-Right-Here/td-p/30061/page/14
 
Poslednja izmena:
FPS je veci bukvalno stalno. :)

Okacili su video koji pokazuje razliku u kvalitetu grafike (mnogo, mnogo je poboljsanja) i FPS-a - kao dan i noc.

Evo jos 2 slicice:

2628q3m.jpg


95sy6s.jpg
 
Samo na par momenata bude manji FPS nego u demou. U svakom slucaju nisam nijednom video da je FPS otisao ispod 34 sto je sjajno. Samo mnogo je bre brutalna ona scena kad otkine glavu Heliosu.
 
Ne znam da li je ovo bilo pomenuto ali neke cinjenice u vezi box-art covera

It's official, GOW3 will be out in North America on March 16th! Here is the official cover for the game. I know that some of you may not like it but let me offer a little explanation for you guys. This year so far, the action category is packed full of games with games like Bayonetta, Darksiders, and the upcoming Dante's Inferno.

As you can see all of these are all very cool covers. They all feature the main character in a cool action pose with tons of detail. Now imagine all of them sitting on the store shelve next each other, they begin to blend in with each other and thus loose their impact. Now imagine a whole shelve of the GOW3 cover box at Gamestop. In my opinion, marketing did a good job in choosing this cover so that it can stand out a little bit more from the standard action game cover box art. I know that this cover does not match the traditional covers of the other GOW games and I'm sure they really kept that in mind. All I am asking you guys to do right now is to go to and get you copies of GOW 1 and 2, open the box and carefully slide out the sheet from the cover and look in the back. As you can see both GOW 1 and 2 have an additional image that can be flipped and used as another cover. Well without saying too much I would suggest that you try the same when you get your copy of GOW3 and you might be surprised.
 
Au koja razlika izmedju demoa i final verzije, nebo i zemlja ! :zgran:
Meni je i demo izgledao do yaya, a kakva je full verzija tek perverzija! :zgran:
 
^Jel to novinarska verzija ?
 
Lol. :) Piratska verzija,a ? :p
Javi utiske.
 
Prvi utisak, nista bolje dugo nisam igrao. Prica krece zestoko, pa se smiri i onda krece po redu.
Grafika i rad kamere je fenomenalan, dizajn nivoa nestvaran, a igrivost na najvisem nivou.
Cim zavrsim Heavy Rain ozbiljnoj se posvecujem GOF III sto je samo po sebi ogroman kompliment, ne pamtim da sam ista igrao vise od par sati godinama.
 
Lozhi.. lozhi.. :)
 
To ne znaci da ce njihova sledeca igra automatski raditi u 120 FPS-a, duplo visoj rezoluciji ili da ce imati duplo vise detalja. Ko zna na sta je mislio kada je to rekao...
 
Verovatno je mislio da su spu jedinice 50 posto vremena idle, tj. ne rade nista. Ovi iz ND-a su pricali kako za Uncharted 2 svi SPU uvek rade nesto tj. da nikad nisu neaktivni pa zato ona prica da guraju snagu PS3 100 posto.
 
Prvi utisak, nista bolje dugo nisam igrao. Prica krece zestoko, pa se smiri i onda krece po redu.
Grafika i rad kamere je fenomenalan, dizajn nivoa nestvaran, a igrivost na najvisem nivou.
Cim zavrsim Heavy Rain ozbiljnoj se posvecujem GOF III sto je samo po sebi ogroman kompliment, ne pamtim da sam ista igrao vise od par sati godinama.

Dobru stvar si izabrao za povratak u gaming :)

Mogu da zamislim kako izgleda na 50"...
 
28rgmrq.jpg

:D
 
Što? Jer je dobio igru ranije? Nije to pwnage, nego je jednostavno nabavio 15tak dana ranije od drugih, nema potrebe za tolikim worshipovanjem toga, jer su u pitanju veze, verovatno, neću da zabadam nos. Ali da se skine kapa, to može :)
 
Ranko jel se uz igru dobije i ova knjiga "bogovi i heroji..."? Daj mi reci dobavljača :d
 
Poslednja izmena:
Kakav početak igre!!! Ovo još nisam video. Grafika ludilo, igrivost ludilo, ma sve je ludilo!
 
God of War III director Stig Asmussen has promised that if the scrapped epilogue from the game were to be released as DLC then the content would be free.

"As far as DLC goes, it might be something we might think about getting out there someday," Asmussen told Kotaku. "The pieces are in place, the idea is written. If it's something we put out there it would be something that would be free."

Asmussen said he had "regrets" about chopping the "pretty large" epilogue out. "We had titan encounters in the game, we had a pretty big one planed for the end and we got pretty far with it it, but it was just one of those deals where we just had so much," he said.
 
Svaki žvalonja može da žvrlja gluposti po internetu...
 
Nazad
Vrh Dno