Šta je novo?

God of War III

Treba ukinuti ove review sajtove, neki zakon bi doneo o tome.. mnogo su se raspistoljili, odnosno barem ukinuti njihove banalne i neobjasnjive ocene.. MW2 bolji zvuk od BC2, Ressistance 2 ista grafika kao GOW3.. na kojim su oni drogama.

A ti citas to??????? :p :p

I jos uzimas u obzir???????????????? :d :d
 
Treba ukinuti ove review sajtove, neki zakon bi doneo o tome.. mnogo su se raspistoljili, odnosno barem ukinuti njihove banalne i neobjasnjive ocene.. MW2 bolji zvuk od BC2, Ressistance 2 ista grafika kao GOW3.. na kojim su oni drogama.

Kako možete porediti ocene za grafiku sa igrom koja je izašla pre godinu i po dana?
 
@ pilac

Ma gde citam :) Za SP igre ne, nekad posle kada sam odigrao kampanju.. citao sam sad za BC2 recimo par review-ova jer ne planiram SP da igram, a i sta mogu da mi pokvare, ono, rusi imaju nuklearku a ti ih juris :d Nego su stvarno postali smesni sa ovim ocenama, nazalost mnogi se uzdaju u njih i odlucuju da li da uzimaju igre na osnovu toga..

@ rama

Dobro, to stoji, ali evo ti dve friske igre pa mi reci da MW2 za zvuk treba da dobije 10... izgleda da gledaju kvalitet produkcije zvuka u kampanji i soundtrack.. u igrama koje se prvenstveno igraju zbog MP-a.. budalastina.
 
Poslednja izmena:
Sad pogledah GT review i ne verujem kako se*u, strasno !
Posle ovoga mislim da cu sam sebi pojesti nokte dok cekam GoW 3.
Kratos se vratio i nikad nije bio nad*kaniji !!! :Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje
 
Da, GT se mnogo prokomercijalizovao i postao sra.nje naspram starog statusa i načina opisivanja igara kakav su nekada imali. krastavac, sve se menja, samo sam čekao kada će i oni početi da se.ru
 
Najbolje/najkvalitetnije opise imaju Eurogamer i Edge,ostalo uglavnom prosaram pogledom.I sad nesto posmatram dosadasnje ocene i ne vidim sta ne valja ? Preniske mozda? Ign 9.3 ,Eurogamer 9,sto znaci super,sjajno.Bayonetta je recimo dobila 9.5 od IGN-a i 9 od Eurogamera a svi znamo kakva je to mega stvar bila,a ove ocene nam govore sto znaci da smo od GOW-a 3 dobili jos jednu vrhunsku H&S igru.Ne znam sta ste ocekivali od ocena ali ako ih vec gledate, ovo do sada je sjajno:).
 
Poslednja izmena:
Aj kad predjes GOW3, reci nam jel bolja Bayonetta.. ;)
 
Edge ima dobre opise? :D

Mozda i ima, ako se ne gledaju PS3 opisi, posto cini mi se da na netu ima jedno istrazivanje u kojem se vidi da, prosecno, EDGE daje PS3 igrama 12 poena manje od metacritic proseka. ;)

| ps3 | meta | edge | eurogamer |
|----------------+------+------+-----------|
| lbp | 98 | 100 | 90 |
| mgs4 | 94 | 80 | 80 |
| kz2 | 91 | 70 | 90 |
| wipeout | 87 | 80 | 90 |
| ratchet | 89 | 80 | 90 |
| uncharted | 88 | 80 | 90 |
| resistance 2 | 87 | 60 | 90 |
| flower | 87 | 70 | 80 |
| resistance | 86 | 70 | 60 |
| valkyria | 86 | 70 | 80 |
| infamous | 84 | 70 | 70 |
| motorstorm | 82 | 80 | 80 |
| motorstorm 2 | 82 | 70 | 70 |
| warhawk | 84 | 80 | 80 |
| singstar | 82 | 80 | 80 |
| folklore | 75 | 50 | 50 |
| gt4: prologue | 82 | 70 | 80 |
| buzz | 80 | 70 | 80 |
| heavenly | 79 | 60 | 70 |
| siren | 78 | 80 | 80 |
| ratchet: booty | 76 | 80 | 70 |
| eye | 75 | 40 | 70 |
| formula 1 | 74 | 40 | 60 |
| pain | 71 | 60 | 80 |
| ferrari | 71 | 70 | 70 |
| haze | 55 | 50 | 40 |
| lair | 53 | 30 | 40 |
| echochrome | 87 | 70 | 70 |
| super stardush | 85 | 80 | 90 |
|----------------+------+------+-----------|
| average | 81.0 | 68.6 | 74.8 |
| difference | |-12.4 | -6.2 |
| median | 82 | 70 | 80 |
| difference | | -12 | -2 |

Pazi ovaj deo:

the result: edge marks ps3 exclusives vs meta medians a whopping full+ grade (12 points) lower than the metacritic average. xbox exclusives only get marked 3 points less than meta averages by edge. this is statistically significant given that the standard 2x deviation of these reviews are generally under 10 points.

Stvarno otkidaju ljudi. :)
 
Poslednja izmena:
Najbolje/najkvalitetnije opise imaju Eurogamer i Edge,ostalo uglavnom prosaram pogledom.I sad nesto posmatram dosadasnje ocene i ne vidim sta ne valja ? Preniske mozda? Ign 9.3 ,Eurogamer 9,sto znaci super,sjajno.Bayonetta je recimo dobila 9.5 od IGN-a i 9 od Eurogamera a svi znamo kakva je to mega stvar bila,a ove ocene nam govore sto znaci da smo od GOW-a 3 dobili jos jednu vrhunsku H&S igru.Ne znam sta ste ocekivali od ocena ali ako ih vec gledate, ovo do sada je sjajno:).

Ti uporedjujes Bayonettu sa GOW3 :trust:

Edge mozda ima dobre opise ali sve to na kraju useru sa ocenama. Sve MS ekskluzive su dobile NAJvise ocene automatski samo zato sto su na 360. Eurogamer i to posebno onaj njihov urednik, zaboravih mu ime, ima jako dobro napisane tekstove u zadnje vreme. Malo su se popravili sa Uc2 i HR ocenama.
 
Aj kad predjes GOW3, reci nam jel bolja Bayonetta.. ;)

Necu ti to reci,zato sto ja uzivam u igrama koje mi se dopadaju,dakle igram ne uporedjujem.

Posto mi je GOW jedan od omiljenih serijala verovatno bi i bio pristrasan ali kao neko ko generalno jako voli h&s igre ne mogu da zazmurim na istinu da Bayonettin borbeni sistem i bos fajtove nismo nikada videli ni u jednoj igri ovog tipa kao i neke gameplay fore koje su jednostavno plod genijalnosti koju samo Kamya moze da servira.

Ali GOW je opak po 3 stavke.Prva je Kratos (previse je nadrndan da neko ne bi voleo da ne upravlja sa njim),druga je stara Grcka(jeste iskrivljena mitologija ali ne mari,jer je pravi setup za jednu akcionu igru).I treca i ubedljivo najveca vrlina GOW serijala i nesto od cega direktno zavisi kvalitet same igre je savrseno izbalansirana borba i protivnici !

@Rangarok
Ti si zavistan od ocena i brojki.
Procitaj malo te Edge opise i videces da su fantasticni.Eurogamer je jako dobar.
 
Poslednja izmena:
@Rangarok
Ti si zavistan od ocena i brojki.
Procitaj malo te Edge opise i videces da su fantasticni.Isto tako Eurogamer.

Ne, ja se samo trudim da vidim siru sliku, a kada neko tvrdi da EDGE ima prejake opise, a ovo istrazivanje ocigledno ilustruje njihovu pristrasnost Xbox brendu, onda se trudim da ispravim sagovornika. ;)

Mada, od tebe se i ne moze ocekivati da budes realan s obzirom da zivis od prodaje Xboxa... Samo, smanji malo sa napadima, ne verujem da ce neko odustati od kupovine Xboxova jer ja smatram da EDGE nema pravednu politiku ocenjivanja igara sa jedne platforme. ;)
 
Ne, ja se samo trudim da vidim siru sliku, a kada neko tvrdi da EDGE ima prejake opise, a ovo istrazivanje ocigledno ilustruje njihovu pristrasnost Xbox brendu, onda se trudim da ispravim sagovornika. ;)

Mada, od tebe se i ne moze ocekivati da budes realan s obzirom da zivis od prodaje Xboxa... Samo, smanji malo sa napadima, ne verujem da ce neko odustati od kupovine Xboxova jer ja smatram da EDGE nema pravednu politiku ocenjivanja igara sa jedne platforme. ;)

Znas sta je zanimljiva stvar sa forumima?
Kada neki nezreli klinac i pri tom jako ogranicen,nije sposoban da diskutuje a ni da bar procita ono sto drugi pisu nego samo da strafta po inerciji jel kanda ne moze drugacije zbog sopstvene ogranicenosti i onda pokusava na jako debilan nacin da nekog ocrni.
Sreca pa sam nesto stariji od tebe te sam sposoban da vidim kakav problem imas i nemam nameru da ti odgovaram jer bi se osecao ruzno i bedno da ti bilo sta lose kazem.

Samo uzivaj,zivot je pred tobom i slobodno se malo opusti i opsuj ako treba nekog u lice i u realnom zivotu cisto da ne moras da podpadas ko pickica na forumu,jer to te nece uciniti boljim covekom.:wave:
I moras da naucis jos nesto_Opis je tekst a ocena je broj.

Takodje voleo bi da mi neko drugi napise gde sam ja napao nekoga ili nesto,cisto da pomognemo Ragnaroku da prihvati cinjenicu da se rve sam sa sobom.
Hvala u moje i njegovo ime.
 
Poslednja izmena:
Necu ti to reci,zato sto ja uzivam u igrama koje mi se dopadaju,dakle igram ne uporedjujem.

Posto mi je GOW jedan od omiljenih serijala verovatno bi i bio pristrasan ali kao neko ko generalno jako voli h&s igre ne mogu da zazmurim na istinu da Bayonettin borbeni sistem i bos fajtove nismo nikada videli ni u jednoj igri ovog tipa kao i neke gameplay fore koje su jednostavno plod genijalnosti koju samo Kamya moze da servira.

Ali GOW je opak po 3 stavke.Prva je Kratos (previse je nadrndan da neko ne bi voleo da ne upravlja sa njim),druga je stara Grcka(jeste iskrivljena mitologija ali ne mari,jer je pravi setup za jednu akcionu igru).I treca i ubedljivo najveca vrlina GOW serijala i nesto od cega direktno zavisi kvalitet same igre je savrseno izbalansirana borba i protivnici !

@Rangarok
Ti si zavistan od ocena i brojki.
Procitaj malo te Edge opise i videces da su fantasticni.Eurogamer je jako dobar.

Iskreno mislim da je GOW3 za tri klase bolje igra od Bayonete.
I da brate slazem se da je Kratos malo nadrkan lik, izgleda kao neko ko se lozi na body-art (crtanje po telu) , ne izlazi iz teretane i ne skida se sa steroida.

Inace iako se ja ne obazirem previse na ocene, eto ono sto sam dosad video dao bi jednu dobru 9-ku, 9,4 mozda.
Prica tj. tematika je odlicna, likovi u igri su takodje fenomenalno odradjeni, atmosfera isto odlicna, e sad da bi igra bila za 10-ku mislim da bi gameplay trebao da bude malo raznovrsniji, da igra traje duze, kao i da tokom cele igre ipak ne dominiraju non-stop tamne boje tj mogli su mozda u koji deo u igri makar malo da ubace dan i eventualno sunce (iako ja razumem zamisao tog sto je pravio igru da igra i treba da je tako u mracnom fazonu i to mi je OK, ali ipak mislim da su malcice preterali sa tim)
 
Pa kazem ti na osnovu onoga sto sam video dosad.
Ovako kako mi se cini igra na prvu loptu. (naravno to je samo moje subjektivno misljenje i to misljenje koje vrlo lako moze da se promeni nakon igranja te igre)
 
Pa koja je poenta takvog misljenja onda ako nemas predstavu o cemu pricas :d ;)
 
Pa lepo ljudi kažu da je mišljenje ko pedu - svako ga ima
 
sad ozbilljno, jel tolko vazno koju ce ocenu placeni_novinari™ da mu daju? :). sto bi rekao gruja: gad of var je gad of var :).

omanuti nece..

ps.
o cemu se bese radi u gow:coo? davno sam ga presao, potpuno sam zaboravio :).. sad mi pade na pamet da ga obrnem ovih dana dok cekam trojku :)
 
Ja boze Showman vs Ragnarok. Taj boss fight bi voleo da vidim u GoW-u. :D :d
 
Ko mari za ocene, god of war ne moze da omane :banana::banana::banana:, prvoklasna hack&slash akcija bez premca, samo mi je zao ako je tacno da je ovo kraj price o god of war-u , ali ima govorkanja kao da nije kraj price o kratosu, mada ako ce se samo pojavljivati kao ''gostujuci'' lik za neku tabacinu ili sl. onda je to malo glupo.
 
Nazad
Vrh Dno