Šta je novo?

God of War III

Mene od svega ovoga nista ne dotice, nemam nista protiv ako se nekome ne svidja GoW ili bilo koja druga ekskluziva... Samo mislim da je sam nacin izrazavanja malo uvredljiv, ma koliko se neko salio neko drugi ce to shvatiti ozbiljno.
Vremenom se covek nekako i navikne na svakakve komentare ali kad tad uvek naidje neko da dolije ulje na vatru...postoje razni likovi ovde na forumu...I u PC i konzolnoj sekciji. Zato mislim da bi modovi trebali malo da budu stroziji.

A sto se tice GoW-a, i da bude na nivou keca i dvojke zadovoljan sam...ali po ovome sto sam do sada video premasice ih! :)
 
Najbolje da ce Jafforidza recji da mu se ne svidja... :)
 
Pa kako je Shinji Mikami pljuvao i bacao hejt po RE5 ? Iako je on osmislio i stvorio serijal RE.
Rekao je da nikad nece igrati RE5.
Jaffe je ocigledno sa razlogom odusevljen.
 
Sad odgledah jedan od spoiler videa koji ima veze sa odredjenim bosom u igri. Znaci epski fajt i scena koju ce retko ko nadmasiti. Ja znam da je i prvi i drugi GOW imao gigantske protivnike ali ovo je nesto i grandioznije i nezaboravnije od toga u svakom slucaju.
 
[YOUTUBE]PKV8_NogSUY[/YOUTUBE]
 
zna li neko koliko vremena treba da se predje ova igra ?

Jel moze ova igra da ponudi recimo barem 24 sata igranja ?
Jedan lik sto je presao GOW2 rekao mi je da je igru za zavrsio za nekih 6,7 sati.
 
Ovako nesto nije nikada vidjeno u jednoj video igri. Gejmplej mozda nije nesto narocito ali grandioznost scene je naprosto neverovatna. Zivo me zanima kako GoW3 izgleda u 3D. Mislim da od toga nema nista bolje.
 
zna li neko koliko vremena treba da se predje ova igra ?

Jel moze ova igra da ponudi recimo barem 24 sata igranja ?
Jedan lik sto je presao GOW2 rekao mi je da je igru za zavrsio za nekih 6,7 sati.

Ovo mnogo zavisi od vestine...

Ovako nesto nije nikada vidjeno u jednoj video igri. Gejmplej mozda nije nesto narocito ali grandioznost scene je naprosto neverovatna. Zivo me zanima kako GoW3 izgleda u 3D. Mislim da od toga nema nista bolje.

Najjace je sto je IGN dao God of Waru 3 9.5 za grafiku, isto koliko je dobio i Resistance 2. :bottle:
 
zna li neko koliko vremena treba da se predje ova igra ?

Jel moze ova igra da ponudi recimo barem 24 sata igranja ?
Jedan lik sto je presao GOW2 rekao mi je da je igru za zavrsio za nekih 6,7 sati.

Rekli su da ima oko 15h kampanje.
GoW 2 moze da se predje za 7,8h ako se radi speedrun (sto je krajnje debilno). Meni je trebalo oko 13,5 h da dodjem do hrama pred kraj igre. Znaci ima min 15h opustenog igranja.
GoW 1 je dosta kraci, priv put sam ga presao za nekih 12h, drugi put za nekih 8h. Mada moze lako da se predje ispod 5h ako znas nivoe napamet. Cak ima i trofej za to. :)

Iskreno ako oni kazu da GoW 3 ima 15h da se igra meni ce npr trebati 25h da predjem, jer cu 7,8h balaviti kad vidim neke scene. :-devil-:
Mislim da cu baciti opasan hejt po nekim sajtovima za ocene kad odigram GoW 3, mislim da je igra bar 9.5 realno, al necu da pricam jos uvek napamet, jer neki samo cekaju ovde na noz. :p

Ono sta je GoW serijal najbolje i najslikovitiji govori ovaj Borisov post: :D:laugh::cigar::zgran:
 
Poslednja izmena:
@Ragnarok

Pa rekli su da kvalitet grafike varira, valjda zato samo 9.5.

Nego pusti IGN i njihova pisanija. Dugo sam se neckao da li da spojlujem igru ovim klipom ili ne i sa jedne strane mi je drago sto sam to uradio dok sa druge strane se plasim da efekat one scene uzivo nece biti spektakularan kao da sam je gledao po prvi put. Dobra strana je to sto vise nemam ni trunku sumnje u odluku oko nabavke igre.

Mislim sta reci kada me je jedan youtube klip ostavio potpuno zatecenog. Nikako ne bi bilo pametno da sam onu scenu igrao uzivo, na ogromnom telvizoru u nekoj 3D tehnologiji. Znajuci sebe sigurno bi rizikovao da padnem u katatonicno stanje na par sati posle toga. Sto je najgore od svega ja sam poprilicno siguran da igra ima mnogo boljih scena sa kvalitetnijom animacijom. Tek sta ce tu da bude...

Ja ovu grafiku ne zelim da ocenjujem niti da polemisem da li je najbolja ili dobra ili pak da nesto ne valja. To me apsolutno ne zanima kao sto me ne zanima kvalitet tekstura okoline i slicne peripetije. Od PS3 igara za sada su me graficki najvise odusevili prvo Uncharted prosle godine kada sam ga igrao kao i U2 koji me je naprosto ocarao. Mozda gresim ali mi se cini da GoW3 dize celokupnu prezentaciju (kojoj su oni dali 8.5 WTF!!!) na jedan novi nivo. Savrseno fluidna animacija, perfektno pazljivo dizajnirani bosovi kao efekti koji oduzimaju dah (zvucni efekti su slag na torti). Jednom recju sjajno!

Edit:

Da se razumemo, ja OBOZAVAM velike bosove. Toga je do sada bilo najmanje u igrama, a tamo gde je i bilo opet nije najsjajnije izvedeno (GoW serijal je izuzetak). GoW prvi i drugi imaju odlicne boss fajtove ali nemaju ovaj kvalitet animacije. To cini ogromnu razliku. Svi vi koji ne zelite da spojlerisete ni jedan jedini sekund igre cete biti zateceni, to vam garantujem!

Mislim da cu baciti opasan hejt po nekim sajtovima za ocene kad odigram GoW 3, mislim da je igra bar 9.5 realno, al necu da pricam jos uvek napamet, jer neki samo cekaju ovde na noz.

U danasnje vreme, kada se ispostavi da je igra stvarno dobra i kvalitetna u tom slucaju se ona izdize iznad ocena bilo kojeg novinarskog glasila. Za takvu igru ocene su apsolutno nebitne. Ako joj daju nisku ocenu onda su je debelo potcenili (da ne kazem uvredili) a ako daju visoku onda su je bacili u rang sa gomilom igara koje dobijaju jako visoke ocene nezasluzeno.
 
Poslednja izmena:
Dugo sam se neckao da li da spojlujem igru ovim klipom ili ne i sa jedne strane mi je drago sto sam to uradio dok sa druge strane se plasim da efekat one scene uzivo nece biti spektakularan kao da sam je gledao po prvi put. Dobra strana je to sto vise nemam ni trunku sumnje u odluku oko nabavke igre.

Mislim sta reci kada me je jedan youtube klip ostavio potpuno zatecenog. Nikako ne bi bilo pametno da sam onu scenu igrao uzivo, na ogromnom telvizoru u nekoj 3D tehnologiji. Znajuci sebe sigurno bi rizikovao da padnem u katatonicno stanje na par sati posle toga. Sto je najgore od svega ja sam poprilicno siguran da igra ima mnogo boljih scena sa kvalitetnijom animacijom. Tek sta ce tu da bude...

Koji deo igre si odgledao
Onu scenu sa Kronosom?
 
Kako se fino dogovaraju za ocene IGN i Gametrailers. I Heavy Rain je dobio 9.0 i 8.9 kod doticnih sajtova a sad 9.3 i 9.2. Uzgred, kvalitet GT reviewa je mnogo opao u odnosu na neku godinu ranije po meni. Nekad su imali stvarno korektne opise a sad samo nesto *enjaju.
 
Kako se fino dogovaraju za ocene IGN i Gametrailers. I Heavy Rain je dobio 9.0 i 8.9 kod doticnih sajtova a sad 9.3 i 9.2. Uzgred, kvalitet GT reviewa je mnogo opao u odnosu na neku godinu ranije po meni. Nekad su imali stvarno korektne opise a sad samo nesto *enjaju.

Meni se cini da GT ceka da ostali postuju ocene, pa onda svoju ocenu prilagode.
I jos se hvale kako su njihove ocene slicne metacritic ocenama :).
 
Meni se cini da GT ceka da ostali postuju ocene, pa onda svoju ocenu prilagode.
I jos se hvale kako su njihove ocene slicne metacritic ocenama :).

Znas sta, ovo je jos i super, nikad vise necu ni ocekivati da americki mediji budu objektivniji i pre naklonjeni Soniju nego americkoj kompaniji. To je sada gotovo nezamislivo, ali mi najvise smeta sto za vreme ps2 generacije nije bilo uopste tako ili je bar bilo manje uocljivo.
 
Znas sta, ovo je jos i super, nikad vise necu ni ocekivati da americki mediji budu objektivniji i pre naklonjeni Soniju nego americkoj kompaniji. To je sada gotovo nezamislivo, ali mi najvise smeta sto za vreme ps2 generacije nije bilo uopste tako ili je bar bilo manje uocljivo.

Nista cudno, to i Japanci rade, tek da vidis njihove ocene i kako se strane igre prodaju, ono je smejurija.
 
Nista cudno, to i Japanci rade, tek da vidis njihove ocene i kako se strane igre prodaju, ono je smejurija.

Da ali njihove ocene i sajtovi su samo za njihovu publiku i imaju beznacajan uticaj dok su ovi sajtovi ipak opste poznati i globalni.

Sta znam, odgledao sam i GT i gamespot review, kazu da je malo manje raznovrsan nego dvojka ali da je to nadoknadjeno ovim velikim scenama sa Titanima, otprilike i traje kao dvojka.
 
Ma daj ovi sto su GoW 3 dali 80/100 bi objasnio neke stvari u 3 oka, ili 2 , smesno je dati tako sugavu ocenu za ovako bolesno dobru igru.
Jbt ja bi kupio igru da samo ima boss fight sa Kronosom. :D
Pa GoW radi USA tim, na njihovom tlu, smesno je da daju manje ocene iz hejta prema Soniju, sto je japanska firma.
 
Poslednja izmena:
Treba ukinuti ove review sajtove, neki zakon bi doneo o tome.. mnogo su se raspistoljili, odnosno barem ukinuti njihove banalne i neobjasnjive ocene.. MW2 bolji zvuk od BC2, Ressistance 2 ista grafika kao GOW3.. na kojim su oni drogama.
 
Ne daju oni GoWu manju ocenu, vec drugim igrama daju vecu ;).

A zasto ?! Traze pare ?
Koja je onda realna objektivnost svih tih sajtova ?

Treba ukinuti ove review sajtove, neki zakon bi doneo o tome.. mnogo su se raspistoljili, odnosno barem ukinuti njihove banalne i neobjasnjive ocene.. MW2 bolji zvuk od BC2, Ressistance 2 ista grafika kao GOW3.. na kojim su oni drogama.

Tako je Borisu, reci im. :whip::-devil-:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno